Įkraunama...
Įkraunama...

Kalniečiai: "Vaivorykštė"

Laukiu atsiliepimų apie šį darželį. Nors vaikas lanko kitą, bet greitu laiku teks keltis gyventi prie pat šio darželio, taigi nesinorėtų tolokai vežioti. Tik va girdėjau, kad ten labai jau kyšiai mėgstami. Ten užrašėm prieš gal porą metų, bet net šį pavasarį nuėjus išsidirbinėjo, kad vietų nėra, gal bus kada gal nebus. Taigi laukiami bet kokie atsiliepimai - tiek geri biggrin.gif , tiek blogi cry.gif .
Atsakyti
Ir man būtų visai įdomu sužinot. Artimiausiu metu užeisiu į šitą darželį, pažiūrėsiu... Smiltę noriu nuo rudens kur nors leist.
Atsakyti
QUOTE(Jurgyte @ 2005 04 27, 14:13)
Ir man būtų visai įdomu sužinot. Artimiausiu metu užeisiu į šitą darželį, pažiūrėsiu... Smiltę noriu nuo rudens kur nors leist.


Tai, kad taviškės nuo rudens į Vaivorykštę tikrai nepriims, nes ten priima tik nuo 3 metų, nes nėra lopšelio.
Atsakyti
achiu uzh pasisakyma mozaika wink.gif ishkart nuomone man pasidare aishki tongue.gif
Atsakyti
Sveikos,
o aš šiuo darželiu labai patenkinta, o kolektyvas super - manau, kad tai mūsų vaikams labai svarbu, juk jie ten praleidžia kartais daugiau laiko nei mes su jais....
Palyginus su vyresnio sūnaus darželiu, kurį jis lankė - tai dienos ir nakties skirtumas...beje, mano vaikinas, kurį dabar vedu į darželį tikrai labai išgyveno, nenorėjo eiti ir t.t.
Na jis tok "mamyčiukas"....
Bet jau pirmosiomis dienomis vaiko nuomonė pasikeitė, atsirado noras būti kolektyve, o tai manau, kad auklėtojų nuopelnas...
Vasikas lanko "Vaivorykštės" grupę, o ten dirba tokios dvi nuostabios auklėtojos, tarsi mamos, švelnios ir nuoširdžios - Aiva ir Audronė...
Aš labai patenkinta šiuo darželiu............. 4u.gif
Atsakyti
As taip pat girdejusi labai labai geru atsiliepimu is tevu, kad net problematiski vaikuciai, nenoriukai, gerai prigijo ir mielu noru ejo i si darzeli. Sake su vaikais uzsiima, sventes nuostabias daro. Tik eiles siaubulingos, tik gimus reikia uzrasyti mazeli, nes nebus vietos. Aplinka graziai tvarkoma, teritorija, kai vaikuciai darzelyje - visada uzrakinta, sunys nelaksto, kaip kitur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tarena: 13 rugsėjo 2005 - 14:04
Tikrai tikrai, ir auklėtojos su kiekvienu mažuliu randa kalbą... 4u.gif
Beje ir vedėja super, kiek teko girdėt - gražiai bendrauja su savo kolektyvu, o nuo to juk ir priklauso darželio dvasia... mirksiukas.gif
Atsakyti
Vedeja, visai maloni, tik ar kysininke, nezinau, is mano pazistamu - nereikalavo, bet gali buti, kad is kitu reikalauja.
Kazkada, bendravau su viena psichologe, stumdem vezimukus kartu, tai ji labai patenkinta buvo - jos du mazyliai ejo, ir trecia sake leis tik i sita darziuka. Plius jai ji labai rekomendavo Kauno savivaldybes Svietimo skyriaus darbuotojos.

Niekas, is vedusiu, siuo darzeliu nesiskunde. Tik buvo nusivyle, jog i ji nepateko.
Atsakyti
sveikos, šį daeželį lankė mano du vaikai, aš juo likau patenkinta. šiuo metu lanko mano draugės vaikas, ji taip pat patenkinta, auklėtojos mielos, vaikai ugdomi visapusiškai, gal sakyčiau ir per daug, įvairios veiklos, išvykos, šventės, mažai laisvo laiko lieka žaidimams.Yra ir lego kambarys tik dabar moka 1 lita, o žaidžia 3 valandas, per pietų miegą, savaitės bėgyje veda visą grupę nemokamai pažaisti, suprantama , kad reikia paremti, žaislai lūžta, dar yra dainavimas, ritminiai šokiai, dailės burelis, folkloras, tai va nėra ten taip ir blogai. ax.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi, kad tiek daug gerų 4u.gif atsiliepimų..........Mano vaikui ten gera...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastaneda: 15 rugsėjo 2005 - 07:10
Sveikos mamytės
Aš savo dukrytę taip pat užrašius į Vaivorykštę, bet jau praėjo 3 metai, o vaikui eilė vis neateina, nors sąrašuose jau nuo 2002 metų galo doh.gif Nesuprantu, gal tikrai kyšį tenka nešt kad priimtų, nes kažkaip įtartinai ten sąrašai pasidaro, atsiranda nei iš šio nei iš to įterpiamų vaikų daug doh.gif O Ta vedėja Sipavičienė jeigu neklystu, tai nelabai maloni pasirodė, mačiau kaip ji baisiai bendrauja su savo pavaldiniais, paprasčiausiai matyt ne laiku pataikiau, tai ojojoi vaizdelis buvo doh.gif kažkaip įsigandau, kad taip bendrauja tarpusavyje darbuotojos, tai galvoju paskui pyktį išreiškia ir vaikams g.gif Bet pasiskaičiau jūsų pasisakymus tai aprimau ax.gif Ir su manim kažkaip ta vedėja grubiai visalaik bendrauja, matyt galvoja kad negaus kyšio užtai ir pyksta, na tikrai neįsivaizduoju kodėl ji tokia, gal tik taip papuldavo wub.gif
Taigi gal yra čia dar mamyčių kurių vaikučiai lanko Vaivorykštę, pasakykit kaip ten patekot ar teko nešt lauknėšėlį g.gif Nes jeigu ir toliau taip, tai sulauksim ir mokyklos belaukdamos eilės ax.gif
Atsakyti
Taigi nesimato mamyčių, kurių vaikučiai lanko ar lankė Vaivorykštę g.gif
Gal kuri netyčia atsiras mirksiukas.gif
Atsakyti