Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima laikyti ryklius akvariume?

As seriu ir sausu ir saldytu mirksiukas.gif is mano patirties tai visa edancios zuvytes ir labai jau greitos, svarbiausia ju (kaip ir kitu zuvelioku) neperserti mirksiukas.gif sekmadieni bandysiu sert gyvu maistu, tai ziuresiu kas gausis mano augintiniams su apetitu biggrin.gif tik turiu nuojauta kad nieks nepasikeis, o es kaip ir ede biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutete @ 2008 04 24, 10:10)
As seriu ir sausu ir saldytu mirksiukas.gif is mano patirties tai visa edancios zuvytes ir labai jau greitos, svarbiausia ju (kaip ir kitu zuvelioku) neperserti mirksiukas.gif sekmadieni bandysiu sert gyvu maistu, tai ziuresiu kas gausis mano augintiniams su apetitu biggrin.gif tik turiu nuojauta kad nieks nepasikeis, o es kaip ir ede biggrin.gif

4u.gifo tai kos salditas maistas, tai tikriausei visteliu sidelemis, ar ne.nu ir kaip tavo zuvytes ar valge gyva maista g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alexsandra: 29 balandžio 2008 - 15:35
As tai labiausiai noreciau auginti Carcharhinus perezi bei Carcharhinus amblyrhynchos rykliukus, bet neimanoma thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti