Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios medicinos centrai

čia reikia labai atsargiai žiūrėt į tuos dalykus. Daugiausia tai tik komercija. Žiūri kaip daugiau pinigėlių prisižert, tai ir siūlo visokį šlamštą.
Atsakyti
Norint susireguliuoti mityba siulyciau 90-ies dienu dieta. Tai ne kokia kaloriju skaiciavimo ar visko atsisakymo dieta - paprastas subalansuotas maistas, remiantis mitybos piramide. Cia pat dietu forume biggrin.gif

o mes tam centre vaika gydem, tai lygtais padeda biggrin.gif

Atsakyti
As tai is savo patirties galiu pasakyti, kad ten visur daugiau pinigu lupimas. Labai gerai kai ateina storuliai ir jie nori numesti svori. Tai ir bet koks durnius paskaites knygute apie dietas sudarys maitinimosi meniu. Ir taip aisku, kad negalima kas nesveika ir galima kas sveika. O jeigu zmogui truksta paprastu elementariu ziniu apie tokius dalykus tai dazniausiai jam ir padeda, nes tipo "suzino", ko nezinojo. O normalus apsiskaites zmogus ir taip save prisiziuri , tai jam ir negali padeti tokie gydymo metyodai. O gerai kasdien issitustinus ir taip sveikata pagereja ir geriau jautiesi, nebutina daryt zarnyno valyma. Viena diene per savaite nevalgykit is susistyguos organizmas nereikes jokiu derinimo testu. Ir taip aisku, kad nuo visu s..blogai ajuciames ir blogiau atrodome. Maziau pasitiket tokiais sarlatanais, o isiklausyt i save.
Atsakyti
žvėryno natūralios medicinos centras. Esu nepatenkinta. Reklamuoja VEGA testa, bando diagnozuot, bet tikrai neveta pasitikėt šia diagnozavimo sistema. Gerai, kad nepasitikėjau ir ėjau tikrintis, dariausi tyrimus. Rado tokiu dalyku, kur VEGA testas rode, jog viskas gerai. Su ju paskirta dieta buciau nuejusi i kapus. Todel, kad pas mane buvo zarnyno kirmeles, kuriu jie beje irgi nemate, testas rode - jokiu parazitu. O jeigu dar buciau dietos emusi laikytis, kai galima tik darzoves ir tai kai kurias ir virtas vandeny. Vienu zodziu ten reikia eit ne gydytis, o siaip del malonumo, del grozio, nu gal ir norint numest svori, nezinau. O su rimtais sveikatos sutrikimais patariu ten kojos nekelt.
Atsakyti
Jau seniai norėjau parašyti apie savo įspūdžius šiame centre, bet vis susilaikydavau, nes gerbiu medikus, ypač dirbančius privačiai, o šiuo komentaru labai nepalankiai atsiliepsiu apie "gydytoją" Tulčiną.

Pirmas susitikimas su gydytoja buvo ganėtinai malonus. Ji paskyrė dietą, paaiškino apie pieno, kavos, juodos arbatos žalą, padiskutavom apie lėliukų auginimą. Viskas praėjo sklandžiai ir mandagiai.

Nurodymų laikiausi 100 procentų, valgiau tik galimus produktus, bet svoris krito labai pamažu - 1 kg. per mėn. Bet tai mane tenkino. Labiau neramino "velniškas" galvos skausmas ir labai mažas AKS (spaudimas).
Pas gydytoją pakartotinam vizitui niekaip neprisiruošiau, tad sulaukiau skambučio ir malonaus pakvietimo užsukti pas gydytoją konsultacijai.

Antrasis susitikimas su Tulčina buvo baisus. Buvau išvadinta melage, nes ši nepatikėjo, kad laikausi dietos ir svoris krenta "tik tiek", dėl galvos skausmo ir spaudimo komentaras buvo toks "tai Tavo organizmas kvailai reaguoja į dietas", ji šaukte šaukė, kad privalau valytis žarnyną ir atlikinėti vegatestą ir pan. Bet jokių veiksmų kaip gydytoja ji neatliko: nepamatavo spaudimo, nesurinko anamnezės, net neperskaitė anketos. Po 15 min. jos rėkiančio monologo galų gale neištvėriau ir pakomentavau, kad ji elgiasi prasčiau už valytoją ar "turgaus bobą". Po šio komentaro šioji susitvardė, atsiprašė komentuodama, kad mano biolaukai jai netinka.

Vegą testą aš atlikau (labai jau smalsu buvo), o išvados atsirado eigoje.

Pasirodo svorio nekritimą ir galvos skausmus lėmė nėštumas, kurio aš, kaip žindanti mama, nuspėti negalėjau, bet Tulčina, jei būtų veikusi kaip medikė ir ieškojusi to priežasties, o ne rėkusi, būtų atradusi.

Žarnyno valymas nėštumo metu yra griežta kontraindikacija.

Šiaip pats maisto netoleravimo testo principas yra geras, bet rekomenduočiau, kad jį atliktų gydytojas, o ne Tulčina. Testą galima atlikti ir kitoje klinikoje, daug pigiau ir maloniau. O dėl pačios Tulčinos elgesio, tai pasirodo (kai pradėjau dalintis savo patirtimi su draugėmis), kad tos moterys, kurioms nepavyko iš karto numesti svorio, patyrė tą patį moralinį terorą.

Sėkmės visoms, bandančioms mesti svorį. Stiprybės. 4u.gif




Atsakyti
naturalios medicinos tulcinos centras kaune.
del rezultatu tai nepamirskit kad pradziai salinasi toksinai tai ten dar pabloget gali pradet, nenorekit greito efekto.. ar butent tie produktai paskirti po testo yra tiesa, nezinau, as ne medike, bet faktas kad sveika mityba gerai, o is negalimu produktu dazniausiai buna tie kurie daug kam ir netinka. o man pvz pasidarisu testa dauguma produktu ri buvo tie kur jauciua kad organizmas reguoja normaliai ir valgiau, tad pakito labiau tik maitinimosi tvarka(rotacija ir laiko skirtumai taro vandens ir vaisiu).bet ne pats produktu sarasas...
bet aptarnavimas kaune tai dieve padek doh.gif . moki tokius pinigus ir dar negali pasistengt nusplept ten tos daktares kaip jom nepatinka klientas (na as). tai taip nelabai smagu po vizitu pasidaro:D. ir visos panasios- surugeles nervatikes kazkokios. bet jei eit tai geriau pas tulcina nes ji daugiau informacijos isdesto, tokia tamsi liekna daktare tai jeigu buciau nieko nenutuokiantis apie mityba zmogus ir mama nebutu jau kelis metus besilaikanti tos dietos, tai tikrai nutrenkciau ta dieta i sona, nes nieko nepaaiskina normaliai
ps dar del tulcinos idomus pastebejimas:D. jai vis atrodo kad meluoja ar specialiai ka daro ar klausia lotuliukas.gif . pvz del morku paklausiau, sako tu gi nevalgai is tikruju tu morku, kam klausi.. blink.gif o poto sako specialiai klausineji tiek klausimu, nors viska puikiai zinai blink.gif . nu tai pasitikslint noriu, plius tikrai ne viska zinau, bet nu tu sumastyk tokia ideja aplamai lotuliukas.gif
siaip nesakau ,kad neikit blogai, bet turekit omney kad galit sulaukt visokio aptarnavimo ir "ideju":D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besikiskiakopusteliaudama: 15 gegužės 2012 - 09:10
Buvau ir as Žvėryne. Po testo paaiškėjo, kad negaliu nieko nei valgyti, nei gerti doh.gif Man juokingiausiai skamba, kai sako: "Jums negalima vartoti alkoholio". O kam galima? Gal ateina tokių, kuriems rekomenduoja dažnai ir po daug smile.gif Nežinau, aš neekspertė, bet po to išsiaiškinau, kad testas rodo tik tos dienos rezultatus. Po savaitės gali visai kitus produktus parodyti. Tai kokia prasmė?

Laimingo atsitiktinumo dėka, atradau p. Kurpienę, kuri per 12 užsiėmimų atvedė mane į sveiką suvokimą - jaučiuosi soti ir metu svorį su malonumu thumbup.gif Tikslas - 60kg. Liko labai nedaug! Po savaitės laukia ekskursija po bikinių parduotuves cool.gif
Atsakyti
Nusivyliau Tulcinos klinika, Ispudis - nulis profesionalumo, svarbu pinigus islupt...

Daug sirgo mano mazyle. Nuolatiniai persalimai, odos problemos, vemimai ir pan. Nebezinojome ko griebtis. Buvome girdeje apie maisto netoleravimo testa ir taip isreklamuota Tulcinos klinika.

Na ko del vaiko nepadarysi, pasiruoseme tuos tukstanti su trupuciu, kad padaryti pilnos apimties maisto netoleravimo testa.
1. Nesugebejo paimti vaikui is venos kraujo, dure du kartus, pirma nepataike, antra idure ir issprudo...
2. Vaikas zinoma ramiai nesedi, verkia, muistosi - reikejo laikyti man paciai (sirdis plyso). Neva administratore atejo padeti....
3. As ne medike, gal ne viska suprantu, bet paklausiau kodel jie neturi tokiu vaikisku kateteriu "drugeliu", kur ligoninese vaikui kuo puikiausiai pastato, paima kraujo kiek reikia, o cia duria su kiek man pasirode storom adatom... Paaiskinimas - mes tokiu neturim, todel naudojam suaugusiems skirtas....o perspeti buvo, kad vaikas mazas ir perklausta ar tikrai daro si testa tokiem meziem vaikam?! Atsakymas buvo taip - jokiu problemu!
4. Nepaemus kraujo - galiausiai paklause ar as pasiruosus, kad man paimtu krauja - neva vaiko ir mamos kraujas iki 3 metu atitinka... Zinoma as jo nedariau!!!!! Nezinau kiek tas atitikimas tiesa, buvau skaiciusi kitose klinikose kur daro si testa, kad iki 2 metu, na cia dar pratese...!!! Nesamone visiska!

Kosmaras, trauma vaikui! Dabar pamato zmogu baltu chalatu ir pradeda verkt! Kur beeitume, klausia ar cia daktares nebus...!

Pinigu lupykla ir tiek, ir dar neprofesionali!
Begom is ten kuo greiciau!


Atsakyti
Sveiki,

matau, kad šia tema labai seniai šnekėta, bet gal kas atsilieps smile.gif labai norėčiau pasidaryti maisto netoliaravimo testą, bet norėčiau sužinoti ar tikrai verta. Gal kas darėt? Gal galit papasakot ar verta? Ir kiek kainuoja šiais laikais toks testas?
Atsakyti
Gal teko kam darytis Kaune masaza LPG aparatu? Kaip rezultatai, kur daretes, kiek kainavo?
Atsakyti