Įkraunama...
Įkraunama...

Niekada nepamiršiu šio žmogaus...

keista kai pagalvoju..buvo daug idomių ale romantiškų vakarų,bet jie kažkaip susiliejo į vieną..o tiksliau tie vakarai man gal ir ypatingi,bet tokių ir panašių istorijų čia jau pilna. doh.gif tad papasakosiu šiek tiek kitokius. visam gyvenimui prisiminsiu tris vakarus su žmogumi,kuris nėra/nebuvo mano vyras,vaikinas ar dar kažkas. Tiesiog žmogus,su kuriuo siejo kažkoks keistas paslaptingas ryšys..

Svečiuose pas mane pažinties pradžioje. Kompanija kas miega,kas ką veikia. O mes šnekamės. Radom tris bendrus dalykus. Tad visą vakarą valgėm česnaką užsikąsdami Vilniaus majonezu ir gurkšnojom alų. Anokia čia romantika pasakysit? na,nežinau,man buvo labai gera...

Naktis. Skubu į paskutinį troleibusą namo. Iki stotelės mane lydi tas mano draugas. Imu abejoti ar tikrai spėsiu,o dar labiau abejoju ar noriu namo. Pradeda lyti ir nei šio nei što imame šokti,čia pat gatvėje. Muzika skamba galvoje, o viskas aplinkui išnyko...Į troleibusą,žinoma,nespėjau rolleyes.gif

Dar viena naktis. Vakarėlio pratęsimui keliaujame į draugo tetos namus,kur mūsų laukia draugo pusbrolis su žmona. Kažkur pakeliui tarp stoties ir Liepkalnio įgriūnam į pakelės bulves. Ne ne,ne to ką Jūs pagalvojot lotuliukas.gif Gulėjom bulvių vagoje,galvas užvertę žiūrėjom į aiškias kaip niekad žvaigždes ir plepėjom...Kompanija mūsų sulaukė tik po gerų poros valandų lotuliukas.gif

gal ir nesuprasit manęs,bet nors šio žmogaus nemačiau jau porą metų,nes jis išvažiavęs,tačiau vis dar prisimenu ir jaučiu keistą ryšį tarp mūsų. žinau,kad kažkada likimas mus suves..

Atsakyti
pazistamas jausmas blush2.gif
Atsakyti
graziau dalykai gimsta paciose neitikeciausiose vietose., pvz. bulviu vagoje wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sun23: 02 balandžio 2008 - 19:59
QUOTE(agno @ 2008 04 02, 12:38)
keista kai pagalvoju..buvo daug idomių ale romantiškų vakarų,bet jie kažkaip susiliejo į vieną..o tiksliau tie vakarai man gal ir ypatingi,bet tokių ir panašių istorijų čia jau pilna.  doh.gif  tad papasakosiu šiek tiek kitokius. visam gyvenimui prisiminsiu tris vakarus su žmogumi,kuris nėra/nebuvo mano vyras,vaikinas ar dar kažkas. Tiesiog žmogus,su kuriuo siejo kažkoks keistas paslaptingas ryšys..

Svečiuose pas mane pažinties pradžioje. Kompanija kas miega,kas ką veikia. O mes šnekamės. Radom tris bendrus dalykus. Tad visą vakarą valgėm česnaką užsikąsdami Vilniaus majonezu ir gurkšnojom alų. Anokia čia romantika pasakysit? na,nežinau,man buvo labai gera...

Naktis. Skubu į paskutinį troleibusą namo. Iki stotelės mane lydi tas mano draugas. Imu abejoti ar tikrai spėsiu,o dar labiau abejoju ar noriu namo. Pradeda lyti ir nei šio nei što imame šokti,čia pat gatvėje. Muzika skamba galvoje, o viskas aplinkui išnyko...Į troleibusą,žinoma,nespėjau  rolleyes.gif

Dar viena naktis. Vakarėlio pratęsimui keliaujame į draugo tetos namus,kur mūsų laukia draugo pusbrolis su žmona. Kažkur pakeliui tarp stoties ir Liepkalnio įgriūnam į pakelės bulves. Ne ne,ne to ką Jūs pagalvojot  lotuliukas.gif  Gulėjom bulvių vagoje,galvas užvertę žiūrėjom į aiškias kaip niekad žvaigždes ir plepėjom...Kompanija mūsų sulaukė tik po gerų poros valandų  lotuliukas.gif

gal ir nesuprasit manęs,bet nors šio žmogaus nemačiau jau porą metų,nes jis išvažiavęs,tačiau vis dar prisimenu ir jaučiu keistą ryšį tarp mūsų. žinau,kad kažkada likimas mus suves..

Labai gerai suprantu, jaučiu ir tikrai žinau ką tu rašai... Tik man gana liūdna, kad nebesugebu tokio jausmo patirti dabar, o gal nebėra tokio žmogaus....
Atsakyti
Oi koks pažystamas jausmas wub.gif aš to žmogaus nemačiau jau 10 metų, bet lig šiol atsimenu su ilgesiu, nors net nebežinau ar pažinčiau gatvėj sutikusi...kaip išdygo jis iš niekur pačiu reikalingiausiu momentu, taip ir pradingo...(toks mistinis žmogiukas biggrin.gif )kartais labai jo ilgiuosi, nors matėmės tik tris kartus(ir visi trys susitikimai buvo netiketi, nesitarti, skirtinguose Lietuvos miestuose...sakau mistinis žmogus biggrin.gif )Po to dar kuris laikas ieškodavau jo akimis minioje žmonių...deja..
Kaip prisiminimą turiu tik jo tapytą dovanotą paveikslą ir nuostabius prisiminimus...daugiau jo nemačiau..žinau, gyvena ne Lt, aptinku tik jo varda interneto platybese, jo kūrinius...ir man gera...Tai nebuvo meilė..tai tik gražus, gražus jausmas,kurio daugiau neteko patirti...o, nerečiau..gal, kada nors...
Atsakyti
Na mano istorija siek tiek kitoka, kai buvau 10 klaseje draugavau su vienu vaikinu, musu draugyste buvo labai vaikiska ir tik mokykloje 4u.gif Taip mes isdraugavom 2 metus, po to mes graziai issiskyrem, nes jis isejo is mokyklos o as likau. Prabego dar pora metu ir as isimylejaui kita zmogu, mes apsizenyjom ir dabar praejus 6m nzn is kur atsirado toks ilgesys mano mokyklos buvusiai meilei, as ji vos ne kas nakti sapnuoju... Gal kaip sako patarle, pirma meile nerudyja po kiek laiko vel atgyja blush2.gif smile.gif Bet manau tikrai ,as niekada jos nepamirsiu ir ji mano sirdyje mazyte dalele uzims vistiek ax.gif
Atsakyti
sie pasakojimai man toki artimi sirdziai ir sielai...et pirma meile, pirmas kartas..tai kas kad tu buvai vedes,dar daugiau kurste aistras, tave taip mylejau, geidziau taves..ahh tie musu vakarai, musu pokalbiu naktys praleistos automobilyje, lig siol man atmintyje..kiekviena karta pagalvojus apie tai perbega siurpuliukai... niekada nepamirsiu taves, tavo juoko... tos paskutines kaledu nakties, kuri man atnese tiek vilciu..bet kartu ir asaru.....
kodel taip ivyko?kodel? tu gali tik vienas tai atsakyt, mano sapnus lankai lik siol, dovanoji bucinius, o as tave galiu lankyti tik kapuose ir dovanoti zvakeles...kodel?
praejo nemazai laiko bet negaliu taves pamirsti,sunku, sunku...... turiu vyra, maziuka berniuka ir isciuose nesioju anraji stebukla, kad ir kokia butu stipri meile vyrui, vaikuciams, bet tau mano sapnu saugotojau amzinai priklausys nors krastelis sirdies.... rolleyes.gif
Atsakyti
O tu tikėk likimu, likimas pats atves tave pas jį...
Susitiksi su juo pamatysi smile.gif
Sekmės 4u.gif
Atsakyti
grazu.........kiekviena turim prisiminimus,kurie kartais leidzia atitolti nuo kasdienybes smile.gif
Atsakyti
...tikrai pas kiekviena musu gyvena dalele prisiminimu del graziu akimirku...jos gal ir buna grazios tik todel,kad trumpos....
Atsakyti
Linkiu, kad likimas jus dar suvestu 4u.gif
Atsakyti
g.gif bulvių neturiu , bet sumb reikės nors į braškes igriūti biggrin.gif
gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti