Įkraunama...
Įkraunama...

Centro poliklinika Kaune

planuoju prisirasyti centro poliklinikoj kaune, bet nezinau pas kuria gydytoja. Gal galetumete parasyti savo atsiliepimus apie juos?
Mano dukryte lankosi pas vedeja Vida Zukiene, tai puiki gydytoja. labai svelni ir atidi thumbup.gif tikiuosi tokia bus ir toliau blush2.gif
pati karta buvau pas ginekologe Morkunaite tai irgi labai patiko. taip viska issaiskina trumpai bet suprantamai. bet kad galeciau ir toliau lankytis reikia prisirasyti siai poliklinikai doh.gif
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
nejaugi niekas nesilankote sioje poliklinikoje? ax.gif
Atsakyti
Mes pas Urniežienę thumbup.gif
Atsakyti
Pati lankiausi čia pas Laurusevičienę. Atsiliepimai apie ją tik teigiami. Ji dirba ne pagrindiniam poliklinikos pastate, o mažame pastatėlyje netoli Karo muziejaus. Prieit nesunku, vietoj padaro kraujo tyrimus, temperatūrą pamatuoja ir pan, iškart siunčia pas gydytojus kai reikia. Tiesa, pas kitus gydytojus nesu čia buvus, bet mamai jos buvusioji nepatiko ir ji irgi perėjo pas Laurusevičienę. Pati dar esu buvus tik pas vaikų - Dobožinskienę.
Atsakyti
Mamytes, rekomenduokit pas kokia gydytoje sioje poliklinikoje registruotis?Reikia labai skubiai,gal kuri lankotes pasidalinkite patirtimi! aciuas labai laukiu atsakymu. ax.gif
Atsakyti
vadinasi nei vieno zmogucio centro poliklinikoj nesilanko,reiks susimastyti g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutė
Aš lankausi centro poliklinikoje Kaune pas gyd. V. Kerienę. Gera gydytoja, viską paaiškina, pasako. Pradėjau pas ją lankytis prieš 2,5 metų kai gimė pirma dukrytė. Dabar turiu antrą dukrytę 5 mėn. Gydytoja tikrai šauni. Būna suserga vaikas savaitgalį, tai skambini gydytojai, pasakai simptomus, o ji pasako kokių vaistukų nusipirkti ir kaip vaikiukui geriau padėti.

Atsakyti
QUOTE(verzak @ 2008 09 29, 17:50)
Sveikutė
Aš lankausi  centro poliklinikoje Kaune pas gyd. V. Kerienę. Gera gydytoja, viską paaiškina, pasako. Pradėjau pas ją lankytis prieš 2,5 metų kai gimė pirma dukrytė. Dabar turiu antrą dukrytę 5 mėn. Gydytoja tikrai šauni. Būna suserga vaikas savaitgalį, tai skambini gydytojai, pasakai simptomus, o ji pasako kokių vaistukų nusipirkti ir kaip vaikiukui geriau padėti.


Aciu labai,bet kaip supratau cia vaiku poliklinika,o kas girdeti apie suaugusiuju?
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(žariene @ 2008 10 01, 04:08)
Aciu labai,bet kaip supratau cia vaiku poliklinika,o kas girdeti apie suaugusiuju?

Aš pas Pedišienę, gera, supratinga daktarė..
Atsakyti
SVEIKUTES MAMYTES 4u.gif NEISKENCIAU NEPARASIUS NES KOLKAS NERADAU POLIKLINIKOS PUSLAPIO KUR NORECIAU PARASYTI ATSILIEPIMA.MATOT TURIM PROBLEMA MUSU SUNUI KURIS YRA AUTISTAS PRADEJO SKAUDETI DANTI IR JAU NE JUOKAIS NES PRAKTISKAI 3 K DIENOJE GERIAM VAISTUS IR VISKAS NE TAIP PAPRASTA JAM REIKALINGA TVARKYTI SU NARKOZE IR AS KAIP DURA KITAIP SAVE IR NEGALIU VADINTI NUEJAU IESKOTI SIUNTIMO VIS GALVOJU BUS PIGIAU NES AUGINAM4 VAIKUS TAI ZINOT NE OKEANASTU PINIGELIU IR KA JUS MANOT ANTRA SAVAITE NEDARO NIEKO KAIP ZYVYS BURNU NEPRAVERIA SIUNTIMA DAVE BET IS KARTO NESAKE KAD REIKIA PADARYTI TYRIMUS KRAUJO ,SLAPUMO NE NUVYKON I LUKSOS DAUMANTO IR KA NIEKO APZIUREJO NUSIUNTE I ZANDIKAULIO VEIDO KLINIKA IR KA VEL NIEKO APZIUREJO STUDENTAI 5 IVERTINO IR ISSIUNTE DARYTI TYRIMU O VAIKUI BAISINIAI SKAUSMAI O PAGALBOS JOKIO.O JAU LABORATORIJOJ TOKIA NEMALONI MED.SESUO KAD AS JOS VOS NEUZSMAUGIAU KO PAKLAUSI TO NEGAUSI AR JIS TURI VENAS TOKS JOS BUVO KLAUSIMAS TAI KAIP SAKAU JIS BE VENU NE KARTA JUK IMTAS KRAUJAS BUVO IR VIENU ZODZIU CIA TIEK NEAPRASYSIU KAIP JI ELGESI TIKRA CHAMKA O NE MEDIKAS AS TURIU DAUGIAU ZINOTI ATEJUS NEI JI NES JI LABAI NUSTEBO KAI AS JAI PADAVIAU TYRIMO LAPELI JI ZIURI IMANE IR KLAUSIA KAS CIA TAIGI SAKAU JUMS GERIAU ZINOT TAI JI ANT MANE SAUKT VIENU ZODZIU LIKAU APAKUS IR NESIRUOSIU TYLET...............
Atsakyti