Įkraunama...
Įkraunama...

Makšties ir gimdos kaklelio "nusmukimas"

kaip apsisaugot nuo tu visu nusmukimu?
as jauciu kad atrodo ten kazkas viduj yra, kaip pvz tamponas butu blogai idetas... gal kam toks jausmas irgi buvo? kas tai galetu buti? cia del siuliu gal ?g.gif
Atsakyti
Nueikite pas gydytoja,ji turetu paaiskiti ir nuraminti.Man taip buvo, poto viskas susitvarke. Galiu patarti ,nieko sunkaus jokiais budais nekelkite! Su laiku turi viskas susitvarkyti.
Atsakyti
QUOTE(tulpe5 @ 2012 02 02, 17:26)
Nueikite pas gydytoja,ji turetu paaiskiti ir nuraminti.Man taip buvo, poto viskas susitvarke. Galiu patarti ,nieko sunkaus jokiais budais nekelkite! Su laiku turi viskas susitvarkyti.

Man sake gine kad taip normalu ir praeis savaime, o negryztamai nusmunka nebent po trecio ar ketvirto vaiko. Smagu kad viskas susitvarke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(trude @ 2012 01 26, 17:41)
gal yra kam darę tokią operaciją? unsure.gif

taip butu malonu kad uzeitu kokia mamyte ir papasakotu,kuriai buvo atlikta si operacija,kaip viskas vyksta?
Atsakyti
gal kam atsistate yra, kad netrukdytu gyventi?noretusi tiketi,kad atsistato kazkiek
Atsakyti
QUOTE(lilina1111 @ 2012 04 04, 17:10)
gal kam atsistate yra, kad netrukdytu gyventi?noretusi tiketi,kad atsistato kazkiek

kas turite patirties, po kiek laiko gal kam atsistate yra?arba gal kas operavotes?is anksciau rasiusiu kaip susikloste?labai bijau visokiu operaciju,o su tokia dovana kaip gyventi nezinau, ne daug praeje po gimdymo. kai pamaciau ji buvau soke.
Atsakyti
QUOTE(Auskarija @ 2012 01 31, 20:24)
kaip apsisaugot nuo tu visu nusmukimu?
as jauciu kad atrodo ten kazkas viduj yra, kaip pvz tamponas butu blogai idetas... gal kam toks jausmas irgi buvo? kas tai galetu buti? cia del siuliu gal ?g.gif

Kiek man teko girdeti is gydytoju, visos pasekmes-tai neteisingas gimdymas ir pacios gimdyves organizmo savybes. Kaip apsisaugoti...net nezinau, nes 99 proc. gydytoju ir akuseriu nori, kad gimdyve kuo greiciau pagimdytu, o apie gimdymo sauguma jie negalvoja...
Atsakyti
QUOTE(Marijka_lt @ 2012 04 08, 12:24)
Kiek man teko girdeti is gydytoju, visos pasekmes-tai neteisingas gimdymas ir pacios gimdyves organizmo savybes. Kaip apsisaugoti...net nezinau, nes 99 proc. gydytoju ir akuseriu nori, kad gimdyve kuo greiciau pagimdytu, o apie gimdymo sauguma jie negalvoja...

pas mane buvo mielas gimdymas,nezinau ar itakojo jis ar ne. paklause ar jau noriu stumti,i tualeta ar noris, sakau ne. buvo pilnas atsidarymas liepe lipt ant gimdymo stalo ir per kiekviana saremi stumt.stumiau kiek galejau,nors stangu kaip ir nejauciau, po kokiu 20 min pajauciau nora stangintis, va tada po 3 stangu pavyko.po gimdymo dziaugiaus,kad po tikio bergzdzio stumimo hemorojaus neistumiau,o namie radau dar geresne dovana.
Atsakyti
QUOTE(lilina1111 @ 2012 04 09, 21:35)
pas mane buvo mielas gimdymas,nezinau ar itakojo jis ar ne. paklause ar jau noriu stumti,i tualeta ar noris, sakau ne. buvo pilnas atsidarymas liepe lipt ant gimdymo stalo ir per kiekviana saremi stumt.stumiau kiek galejau,nors stangu kaip ir nejauciau, po kokiu 20 min pajauciau nora stangintis, va tada po 3 stangu pavyko.po gimdymo dziaugiaus,kad po tikio bergzdzio stumimo hemorojaus neistumiau,o namie radau dar geresne dovana.

as irgi stumiau anksciau laiko, bet dabar nejauciu pasekmiu, nors menesi po gimdymo tai maniau iskris viskas is ten kas tik gali iskristi... unsure.gif
Atsakyti
Net nežinau ką daryti toliau su ta dovanele. Per šias menesines dar labiau išlindo verysad.gif blink.gif Kai sėduosi, visada jaučiu kaip sulenda atgal kaip kažkoks kamštis doh.gif gaila kad niekas negali papasakoti kokia tai operacija verysad.gif mano gydytoja pati su tuo nesusidūrė, o konsultuotis su kitais kažkaip nenori unsure.gif Ji teigia, kad dar anksti spręsti, nors jau 8 mėn.
Atsakyti
gal kas zinote kokius pratimus reikia daryti,kad sustiprinti raumenis,maksties sieneliu ar dar kokius, nelabai nusimanau. svarbu, kad nepakentu tie pratimai,kaip zinau, yra,kuriu negalima daryti, nes uzfiksuoja kaip tik ta nusmukima.
Kaip man zinoma reikia daryti kegelio pratimus, kasdien saziningai po daugybe kart mazdaug 30 sutraukimu ir ilgai, nes nutraukus rezultatu nebus.sulaikyti slapimo srove slapinantis.Toliau toks patarimas miegoti ant pilvo ar vis ant jo prigulti,o ne ant nugaros.noretusi suzinoti fizinius pratimus kurie padetu, nes su jais ir atsargiai reikia
Atsakyti
QUOTE(lilina1111 @ 2012 04 20, 19:19)
gal kas zinote kokius pratimus reikia daryti,kad sustiprinti raumenis,maksties sieneliu ar dar kokius, nelabai nusimanau. svarbu, kad nepakentu tie pratimai,kaip zinau, yra,kuriu negalima daryti, nes uzfiksuoja kaip tik ta nusmukima.
Kaip man zinoma reikia daryti kegelio pratimus, kasdien saziningai po daugybe kart  mazdaug 30 sutraukimu ir ilgai, nes nutraukus rezultatu nebus.sulaikyti slapimo srove slapinantis.Toliau toks patarimas miegoti ant pilvo ar vis ant jo prigulti,o ne ant nugaros.noretusi suzinoti fizinius pratimus kurie padetu, nes su jais ir atsargiai reikia


Pratimai dubens raumenims stiprinti, kai gulima ant nugaros, kojos sulenktos, pėdos ant grindų. Taip gulint kelti užpakaliuką į viršų įtempiant sėdmenų raumenis. kžKiek žinau jokių būdu negalima daryti įprastinių pratimų poilvo presui, pavyzdžiui atsilenkimus, taip pat pratimų tupint.
bet aš tai net nežinau ar tai iš ties veiksminga, bent jau man verysad.gif
man tai pakraujuoja kartais verysad.gif gydytoja sako, kad taip gali būti nuo trinties, tačiau nieko nedaro, liepia laukti unsure.gif o man tai visai neramu schmoll.gif juk tai vidaus organas ir jis turi būti viduje, o ne išlindęs doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trude: 22 balandžio 2012 - 14:51