Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos klinikos Panevėžyje

Sveikos, na man Pauliuko klinika prie sirdies yra 4u.gif Tiek ginekologe, tiek seimos gydytoja. Kai reikia gaunu siuntima, kai reikia ir vaistu israso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 04 25, 22:03)
Rozyno klinikoje smile.gif pediatre Cyviene,ginekologe Melaikiene thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Sveikutes! Rozyno klinikoj pediatre Cyviene tikrai nebloga mano mazylej buvo egzema tai pediatrai siule tik tepalus su hormonais kuriu as vengiau o Cyviene homeopatiniais vaistais padejo zinoma procesas buvo ilgas bet veiksmingas ir manau zalos tikrai butu daugiau nuo hormonu nei naudos.....
Atsakyti
Labas 4u.gif
esu prisiregistravusi poliklinikoje, tačiau dėl tam tikrų išskaičiavimų, porai metų norėčiau persirašyti į pauliuko kliniką g.gif Mat labai norėčiau susitvarkyti dantis, kadangi kaip supratau ši klinika bendradbiauja su R.V.L odontologais. Man aktualus implanatavimas ir ortodontinis dantų gydymas. Tai lyg ir geriausia išeitis sutaupyti-prisirašyti prie pauliuko klinikos? g.gif Na gal kuri informuosite, kaip čia pasielgti. Pas gydytojus nelabai dažnai lankausi aplamai, gal tik ginekologai svarbiausi, tai pagrindas-dantistai mano atveju.
Atsakyti
Keliu tema 4u.gif
Atsakyti