Įkraunama...
Įkraunama...

jausmas be kurio negyveni

tas jausmas žudo... nežinau ar tai sutapimas ir tiesa kad pirmoji meilė vienintelė ir amžina...
gyvenu su vyru daugiau nei metus, auginam sunelį 9 mėnesių prieš tai draugtavom 2 metus, tačiau pimoji meilė atima dalį manęs iš vyro...
buvo man 17 kai tikrai įsimylėjau... jis buvo vyresnis 7 metais... viena vakarą kai ėjom su drauge pasivaikščioti sutikau JĮ jis buvo su mažu vaiku gal kokių 2 metuku, užkalbino, tas balsas skamba atminty lyg tai buvo tik vakar... susipažinom, jis prisijungė prie mūsų, paėmė mano tel nr, ir jau parlydint mane namo tas vaikas pasakė: "tėti noriu pas mamą" unsure.gif suglumai, labai nustebau, bet nieko negalėjau pasakyti, jie nuėjo o aš l;ikau stovėti ir žiūrėti i juos nueinančius, galvoje sukosi įvairios mintys, tačiau nuvijus jas nuėjau namo.

jau kitą dieną sulaukiau skambučio, tai buvo tas pats balsas kuris užkalbino mane vakar. netikėtai išgirdau žodžius: "o tau netrukdo kad turiu žmoną ir vaiką". tuo metu iš tos pažintiers nesitikėjau nieko, todėl pasakiau kad mes eiliniai pažystami smile.gif

tai kas netikėtai ateina, netikėtai ir tęsiasi...aišku ta pažintis tęsėsi peraugo į daugiau , daug daugiau nei pažystamus, susitikdavome jis man skambindavo kai buvo darbe, tuo laiku jaučiausi ypatinga, gal laiminga, nemačiau o gal nenorėjau matyti kaip lendu i svetimą šeima (dabar dėl to nekaip jaučiuosi)

taip susitikinėjom pusantrų metų, išsiskyrimas buvo labai skaudus mano tėvai sužinojo kad jis turėjo šeimą ir liepė išsiskirti... taip ir padarėm. dar ilgai galvojau tik apie jį, liejau ašaras, nenorėjau nieko tik būti jo glėbyje, jausti jo lūpas, rankas...

dar kelis kartus susitikom bare: kai jis priėjo nustebau, kai paėmė už rankos nurimau, kai šokom virpėjau, kai pabučiavo supratau kad mylėjau...
ir dabar dažnai susitinkam. jis išsiskyrė su žmona prieš du metus as prieš metus ištekėjau. jis visada žiūri tokiom akim ir pasisveikina, o as niekada nespėju jam atsakyti "labas". o širdis suvirpa... montyse perbėga visa ši istorija...bet negaliu galvoti kad viskas galėtų būti kitaip, nes dabar abu turim atskirus gyvenimus...
Atsakyti
labai grazu ir kazkur labai pazistamas jausmas rolleyes.gif
Atsakyti
Labai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tropika @ 2008 03 19, 18:45)
dabar abu turim atskirus gyvenimus...



Būtent mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tropika @ 2008 03 19, 16:45)
tas jausmas žudo... nežinau ar tai sutapimas ir tiesa, kad pirmoji meilė vienintelė ir amžina...

wub.gif tai tiesa...nesvarbu kokia ji buvo, bet atmintyje, sirdyje, sapnuose ji visada liks.
Atsakyti
negaliu pakesti tu, kurios lenda i svetimas seimas, griauna net ik savo bet ir kitu gyvenimu, o po to galvoja tik apie save, apie savo skausma, asaras. o ar tenka pagalvoti apie ta, is kurios atemei vyra? teva? ar noretum kad kas nors tai padarytu tau?
Atsakyti
QUOTE(vabalyte @ 2008 04 29, 15:43)
negaliu pakesti tu, kurios lenda i svetimas seimas, griauna net ik savo bet ir kitu gyvenimu, o po to galvoja tik apie save, apie savo skausma, asaras. o ar tenka pagalvoti apie ta, is kurios atemei vyra?  teva? ar noretum kad kas nors tai padarytu tau?



Pritariu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tropika @ 2008 03 19, 18:45)
tas jausmas žudo... nežinau ar tai sutapimas ir tiesa kad pirmoji meilė vienintelė ir amžina...
gyvenu su vyru daugiau nei metus, auginam sunelį 9 mėnesių prieš tai draugtavom 2 metus, tačiau pimoji meilė atima dalį manęs iš vyro...
buvo man 17 kai tikrai įsimylėjau... jis buvo vyresnis 7 metais... viena vakarą kai ėjom su drauge pasivaikščioti sutikau JĮ jis buvo su mažu vaiku gal kokių 2 metuku, užkalbino, tas balsas skamba atminty lyg tai buvo tik vakar... susipažinom, jis prisijungė prie mūsų, paėmė mano tel nr, ir jau parlydint mane namo tas vaikas pasakė: "tėti noriu pas mamą"  unsure.gif  suglumai, labai nustebau, bet nieko negalėjau pasakyti, jie nuėjo o aš l;ikau stovėti ir žiūrėti i juos nueinančius, galvoje sukosi įvairios mintys, tačiau nuvijus jas nuėjau namo.

jau kitą dieną sulaukiau skambučio, tai buvo tas pats balsas kuris užkalbino mane vakar. netikėtai išgirdau žodžius: "o tau netrukdo kad turiu žmoną ir vaiką". tuo metu iš tos pažintiers nesitikėjau nieko, todėl pasakiau kad mes eiliniai pažystami  smile.gif

tai kas netikėtai ateina, netikėtai ir tęsiasi...aišku ta pažintis tęsėsi peraugo į daugiau , daug daugiau nei pažystamus, susitikdavome jis man skambindavo kai buvo darbe, tuo laiku jaučiausi ypatinga, gal laiminga, nemačiau o gal nenorėjau matyti kaip lendu i svetimą šeima (dabar dėl to nekaip jaučiuosi)

taip susitikinėjom pusantrų metų, išsiskyrimas buvo labai skaudus mano tėvai sužinojo kad jis turėjo šeimą ir liepė išsiskirti... taip ir padarėm. dar ilgai galvojau tik apie jį, liejau ašaras, nenorėjau nieko tik būti jo glėbyje, jausti jo lūpas, rankas...

dar kelis kartus susitikom bare: kai jis priėjo nustebau, kai paėmė už rankos nurimau, kai šokom virpėjau, kai pabučiavo supratau kad mylėjau...
ir dabar dažnai susitinkam. jis išsiskyrė su žmona prieš du metus as prieš metus ištekėjau. jis visada žiūri tokiom akim ir pasisveikina, o as niekada nespėju jam atsakyti "labas". o širdis suvirpa... montyse perbėga visa ši istorija...bet negaliu galvoti kad viskas galėtų būti kitaip, nes dabar abu turim atskirus gyvenimus...

nereikia susideti su vedusiais,
Atsakyti
[ 4u.gif nunu biggrin.gif
Atsakyti
istorija grazi 4u.gif bet poilgis nuodemingas,kaip visada del tokios meiles turi kenteti vaikai doh.gif ne pritariu tokiems zmonems kurie galvoja tik apie savo jausmus ne galvodami kiek skausmu atnesa kitiems verysad.gif
Atsakyti
Pritariu,kad nereikėjo pradėti su vedusiu jokių santykių,bet kartais širdžiai neisakysi blush2.gif
Atsakyti
Kiekvienas esame savo geroves kalvis smile.gif
Jei ne ji/jis bus kitas. Jei jau zmogus nuejo i kaire/isimylejo kita (siuo atveju vyras) tai vadinasi tam yra priezastis, galbut meile baigesi ir t.t. Paziurekit i tai is kitos puses smile.gif Nieko nera blogiau kai zmogus seimoje yra nelaimingas.
O jei jums taip smile.gif
As uz meile bet ne uz kancia seimoje smile.gif
Sekmes smile.gif
Atsakyti