Įkraunama...
Įkraunama...

Smegenų cista

Sveikos o mums dabar 26 sav. ir cista vienoj pusėj išnyko, o kitoje neišnyko, ji didelė 18mm. o genetikai tyrė dėl dauno, edvarcono sidromo bet jų nėra, o kodėl tos cistos yra nesuprantu. verysad.gif
Gal kas galit plačiau pakomentuoti kokios įtakos jos turi tolimesniam vystymuisi?
Nes gyditoja taip ir nesugebėjo paaiškinti. verysad.gif
Atsakyti
Nesulaukėm atsakymo, bet cistelė dingo mums viskas ok. thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
Mes irgi turėjom kraujagyslinio dangalo cisteles, pamatė kai buvo 18 sav.; 24 sav. vienoj pusėj jau buvo išnykus, kitoje išnyko vėliau .
Baisiausia kad pirmą kartą kai pasakė, tai buvo toks šokas, nes nelabai išaiškino ką jos reiškia. Bet panaršiau po internetą, paskui dar ir gydytojai, kurie žiūrėjo vėliau, sakė kad taip būna, ir tai nieko nereiškia. Bet kai išgirdau kad jos išnyko, vis tiek buvo džiaugsmo ašarėlių ax.gif .
Atsakyti
O mums buvo taip, kad echoskopas sumelavo (arba gydytoja apsiriko) apie cistą leliuko galvytėje. Tiksliai nebeatmenu, bet lygtai 18 nėštumo savaitę man poliklinikoje padarė echo, sako - leliuko smegenyse cista ir reikia pasikonsultuoti su rimtesniais gydytojais. Išrašė siuntimą. Žinoma - eilės žiaurios, o aš iš proto ėjau. Tai mums taip pasisekė, kad pas patį rimčiausią gydytoją papuolėm 2 dienas po echo. Pažiūrėjo ir sako: "Gražiausios smegenytės, jokių cistų nėra. Gydytoja galėjo apsirikti - kraujagyslių rezginį palaikyti susidariusia cista". Va tai tau... Žinau, kad cistos rezorbuojasi (ar kaip ten vadinasi), bet juk ne per 2 dienas nuo echo padarymo... doh.gif doh.gif doh.gif
Per tokias gydytojas gali ir iš proto išeiti. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 07 08, 14:56)
O mums buvo taip, kad echoskopas sumelavo (arba gydytoja apsiriko) apie cistą leliuko galvytėje. Tiksliai nebeatmenu, bet lygtai 18 nėštumo savaitę man poliklinikoje padarė echo, sako - leliuko smegenyse cista ir reikia pasikonsultuoti su rimtesniais gydytojais. Išrašė siuntimą. Žinoma - eilės žiaurios, o aš iš proto ėjau. Tai mums taip pasisekė, kad pas patį rimčiausią gydytoją papuolėm 2 dienas po echo. Pažiūrėjo ir sako: "Gražiausios smegenytės, jokių cistų nėra. Gydytoja galėjo apsirikti - kraujagyslių rezginį palaikyti susidariusia cista". Va tai tau... Žinau, kad cistos rezorbuojasi (ar kaip ten vadinasi), bet juk ne per 2 dienas nuo echo padarymo...  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Per tokias gydytojas gali ir iš proto išeiti. blink.gif



Sveika, Erika08, man sandien irgi pasake, kad yra cistele. Nustate Kiseliova. Gal gali parasyti, paskokia gydytoja lankeisi po keliu dienu, kai tau irgi buvo nustayta? Bandyciau dar pas viena nuvaziuoti.
Atsakyti
QUOTE(Tetavova @ 2010 07 23, 17:54)
Sveika, Erika08, man sandien irgi pasake, kad yra cistele. Nustate Kiseliova. Gal gali parasyti, paskokia gydytoja lankeisi po keliu dienu, kai tau irgi buvo nustayta? Bandyciau dar pas viena nuvaziuoti.



Geros naujienos. Gydytoja buvo sakiusi, kad po 24 savitės cistelė turėtų išnykti. Šiandien tai patvirtino. wub.gif Cistel4 i6nyko. Visom mamytėm nestuke.gif stiprybės 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir tokių pat gerų žinių... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2009 06 15, 13:30)
Gal kas galit plačiau pakomentuoti kokios įtakos jos turi tolimesniam vystymuisi?
Nes gyditoja taip ir nesugebėjo paaiškinti. verysad.gif


Nors klausimas senas, vis tik norėčiau nuraminti visas, kurios ateityje sumanys labai nerimauti dėl cistučių ir jų poveikio leliuko vystymuisi. Aš pati turiu 2 įgimtas cistas smegenyse. Ir nieko - sveika, gyva, ir, sakyčiau, visai neblogai išsivysčiusi ax.gif Siūlyčiau mažiau jaudintis ir mėgautis nėštumu 4u.gif
Atsakyti
[quote=Namų Fėja,2010 12 21, 22:16]

priklauso nuo dydzio ir kurioje vietoje.mums ji perejo i cerebrini desines puses,epilepsija.
Atsakyti
Prikelsiu sia tema, nes siandien ultragarso metu mano leliaus galvoje pamate cista verysad.gif Mums jau 34 savaites, o cia dauguma raso, kad isnyksta iki 26 savaites... Nezinau, kodel anksciau jos nepastebejo, ar galejo ji tik dabar susidaryti? Gydytoja pasake, kad po dvieju savaiciu patikrinsim ir galbut bus isnykusi, o i klausima, kas, jei nebus, sugebejo atsakyti tik tiek, kad tada kreipsimes i neurologus verysad.gif Nezinau, kaip man islaukti tas dvi savaites cray.gif
Atsakyti
Patarciau nusiraminti, nes nervindamasi tikrai nepadesite lelytei... Aisku kalbeti, legva, bet... 4u.gif Tikiuosi jusu lelytei bus viskas gerai.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piktukė: 22 kovo 2011 - 23:06
QUOTE(Piktukė @ 2011 03 23, 02:05)
Patarciau nusiraminti, nes nervindamasi tikrai nepadesite lelytei... Aisku kalbeti, legva, bet... 4u.gif Tikiuosi jusu lelytei bus viskas gerai.. ax.gif


Dekui 4u.gif Siandien vyras su vienu pazistamu gydytoju pakalbejo, kuris pasake, kad dazniausiai tokie dalykai savaime issisprendzia, ypac zinant, kad ta cista nera didele. Truputeli ramiau pasidare ax.gif
Atsakyti
sveika,
paklausk gydytojo kokio mazdaug dydzio cista kokie ismatavimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madagaskaras: 23 kovo 2011 - 23:43