Įkraunama...
Įkraunama...

Visuomenės informavimo įstatymas

Oi kiek pridiskutavot, mano asmenybę nemokamai išnagrinėjot.Ačiū. Tikrai pasisotinau dėmesiu smile.gif

Pora momentų: forume tvarką prižiūri administracija, todėl nemanau, kad reikia rašyti jiems asmeniškai ar kurti atskiros temos su prierašu \\\"moderatoriams\\\". Tai skirta ir jiems. Ir jiems turėtų būti svarbu.
Be ne tik jiems, todėl tema yra čia.

QUOTE(dėmesio @ 2008 04 23, 14:31)
Neturi sudaryti įspūdžio, kad astrologai, chiromantai, ekstrasensai, bioenergetikai gali teikti patarimus dėl ateities, sveikatos, pinigų ir panašiai.[/b]

ką turiu galvoje?
konkretus mano naujausiai pastebėtas pavyzdys
http://www.supermama...howtopic=306951

Kas čia klausė kam galioja įstatymas - neteko girdėti kad kažkokia religinė grupė būtų nuo jų atleista.

Dėmesio man nereikia, man tikslas - atkreipti dėmesį. Neatkreipsite - jūsų asmeninis pasirinkimas. Su visom iš to su laiku galinčiomis būti pasekmėmis. Aišku galima įsivaizduoti, kad šis įstatymas niekada taip ir neims veikti.

Taip mano nikas tai ir reiškia - norą atkreipti dėmesį. Į bevarkę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dėmesio: 27 balandžio 2008 - 20:27
QUOTE(dėmesio @ 2008 04 23, 19:27)
Čia tema \"susipažinkim\" ? Ne.

Įstatymas yra viešas dalykas. Galit patikrinti.

Kuo laikysite man nesvarbu, kad taip parašyta įstatyme galite pasitikslinti.

Staiga, matau - įstatymo apeidinėjimą ne vienoje šio skyrelio temoje.

Daugiau šioje temoje tikslų neturiu.


lotuliukas.gif Nors man tie visi burtai-šmurtai kelia juoką, o sektos siaubą, atmiežtą gailesčiu, vis tik turiu pridurti, kad ne čia pataikei. Čia gi yra forumas, o ne viešosios informacijos skleidėjai. Čia eiliniai žmogeliai, daugelis savąjį aš sėkmingai pridengę slapyvardžiu, tiesiog "pletkija" tongue.gif
Atsakyti
Tai kam tada forume taisyklės, kurios draudžia prasilenkti su įstatymu? Kam visokios drausminimo priemonės?

Jei kažkas nenorintis išsiviešinti, bet būdamas pas jus svečiuose, tarkim užpila apatinio kaimyno butą - niekas neatsako, nes nepažįsta konkretaus asmens? Kiek aš suprantu tokiu atveju atsako šeimininkas.

Čia bendras pasvarstymas.
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2008 05 22, 00:11)
Tai kam tada forume taisyklės, kurios draudžia prasilenkti su įstatymu? Kam visokios drausminimo priemonės?

Jei kažkas nenorintis išsiviešinti, bet būdamas pas jus svečiuose, tarkim užpila apatinio kaimyno butą - niekas neatsako, nes nepažįsta konkretaus asmens? Kiek aš suprantu tokiu atveju atsako šeimininkas.

Čia bendras pasvarstymas.


drinks_cheers.gif Kazkokios ribos turi buti, nes kuo tada forumas pavirs, jei cia visi darys kas ka nori. Tik man atrodo niekam cia niekas nerupi... g.gif
Atsakyti