Įkraunama...
Įkraunama...

Vėluoja mėnesinės

Tai,kad nėra menstruacijų,rodo kiaušidžių funkcijos sutrikimą,kurį reikia koreguoti.Tačiau tai turi atlikti Jūsų gydytojas,Jus apžiūrėjęs.
Atsakyti
štai jau 2 mėnesiai nesergu mėnesinėm, bet "tepa" kokias 5 dienas, bet nesusergu. prieš 5 mėnesius buvo taip pat, bet po 3 mėnesių susirgau. tada buvau nuėjusi pas ginekologę, bet vaistų neišrašė, sakė palaukti, jei per 3 mėnesius nesusirgsiu ateiti, bet susirgau nebėjau. dabar vėl kartojasi. su vyru saugomės prezervatyvų pagalba, nes ilgai maitinau krūtimi, bet kaip nustojau maitinti taip ir likome prie šios apsaugos. ka man daryti? ar vėl kreiptis pas gydytoja. mano sesei taip būdavo tai ištyrė kad yra policystydinė gimda, gal ir manes tas laukia.
Atsakyti
Iš tiesų, neapžiūrėjus nieko negalima pasakyti.Kreipkitės į gydytoją.
Atsakyti
Laba diena, Gerb. Gydytoja, pastaruojau metu neramina tokia situacija. 9 metus gėriau kontracept. tabletes, kai užsinorejome leliuko, nuejau pas savo gydytoja, ši mane apžiurejo ir pasake, kad viskas tvarkoj, galime bandyt smile.gif Tačiau aš nesusergu, nuo paskutinių menesiniu praejo 40 dienu (pilva vis pamaudžia, kaip prieš sirgima, bet nieko. Neštumo testai neigiami). Mano ciklas būdavo 28 dienos. Prieš pradedant vartoti KT, ciklas buvo reguliarus. Kas čia vyksta ? Gal man jau laikas lėkti pas ginekologe ?
Ačiū už Jums už atsakyma.
Atsakyti
Labai nesijaudinkit.Greičiausiai šį ciklą neįvyko ovuliacija, todėl šiek tie sutriko hormonų pusiausvyra ir mėnesinės neprasidėjo laiku. Jei tai kartosis kelis ciklus iš eilės, pasirodykite gydytojui.
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif taigi pradesiu nuo to kad mano ciklas visad kaip laikrodukas ty 25 cd.pask men buvo 07.12 dabar ju dar nera . BT laikosi 37.nestumo testai neigiami(dariau sestadieni ir si ryta TY 08.06 ir 08.09) g.gif g.gif .vakar vakare pasirode gleives su kraujo gijomis jau manaiau kad sirgsiu o si ryta vel svaru,nieko nesuprantu schmoll.gif schmoll.gif .O BT si ryta buvo 36.9.Gal karstas oras gali ytakoti ciklo pokycius?? ar problemos gali buti rimtesnes?? ACIU 4u.gif
Atsakyti
Nemanau, kad tai išties rimta problema. Kiekvienai moteriai retkarčiais gali būti nežymūs ciklo svyravimai. Jei tai kartosis dažnai, pasirodykite gydytojui.
Atsakyti
sweiki
mane kamuoja problema susijus su menesiniu velavimu. Jos veluoja jau 28 dienas. apskritai budavo kad veluoja plius minus 2 dienas,bet siaip visados man jos reguliarios. kai velavo 8 dienas pasidariau nestumo testa jis buvo neigiamas,kai 14 dienu velavo pakartotinai dariau nestumo testa taciau ir sis rode neigiama.BT 36.5 ir ji nekinta.jokiu pasaliniu poveikiu man nera,nebent tas kad jauciu pilve sunkuma,jokiu vaistu nevartojau,tik beta korotina. daktarai sako lauk lauk daugiau nieko.
nezinau ka galvot. gal tie nestumo testai negerai rodo.
Atsakyti
Paprastai, nėštumo testai "rodo gerai", tačiau gali būti, kad pastojote žymiai vėliau, todėl testus laikas nuo laiko (maždaug savaitės intervalu) pakartokite. Žinoma, gali būti tiesiog ciklo sutrikimas, ir jei Jus apžiūrėjus nieko nenustatė, ištiesų belieka laukti.
Atsakyti
Sveiki! noreciau jusu paklausti, ar gali tetas meluoti? man visada budavo labai nereguliarios menesines, taigi ju velavimas niekad nekeldavo dideles panikos...bet dabar jos veluoja jau daugiau nei puse metu( siaip ciklas budavo mazdaug 35-65d) kiekviena menesi dariausi testa, taciau kaskart tik viena juostele...tokio menesiniu velavimo dar nera buve.........su vyru labai trokstam turet vaikeli ir jau nesisaugom metus, taciau testas rodo tik viena juostele, bet man ar gali but kad jisai meluoja?nes per paskutinius menesius ziauriai priaugu svori, o draugai vis klausia "gal tu jau nebeviena?"
Atsakyti
Paprastai testai nemeluoja, tačiau Jums reikėtų pasirodyti gydytojui.
Atsakyti
Sveiki,

norejau paklausti, kiek gali veluoti menesines, kad nereiketu nerimauti? Kaip suprantu, jei, pvz, ciklas 30 dienu, tai normalu, jei prasides keliom dienom anksciau ar veliau?
Mano ciklas nera reguliarus, kartais menesio pertrauka budavo, bet dabar 2 menesius jau nera. Lytiniu santykiu dar neturejau. Paskutini karta menesines buvo pries apytiksliai 2 menesius ir ta karta 10 dienu geriau Duphaston (pagal gydytojos ginekologes nurodyma), kad prasidetu. Kreipiausi tada i ginekologe del to, kad menesines velavo 2 sav. Esu pilnamete.

Labai dekui.
Atsakyti