Įkraunama...
Įkraunama...

Vėluoja mėnesinės

Jūs teisi. Svyravimai gali būti apie keletą dienų. Jei kokį kartą per metus mėnesinės vėluoja 1-2 sav. tai irgi nieko baisaus. Tačiau, jei tai kartojasi nuolat, būtina ciklą koreguoti.
Atsakyti
Sveiki. Man veluoja menesines jau savaite. Ispradziu maniau, galbut esu nescia, bet testas-neigiamas. paskutinius tris menesius menesines buvo laiku, bet siaip man jos veluodavo, bet tik 2-3 dienas.krutine skauda kaip pries menesines. ka tai galetu reiksti?ar tai gali buti kokios nors ligos pozymis?aciu
Atsakyti
Kiekvienai moteriai retkrčiais gali būti įvairūs ciklo sutrikimai. tai nieko baisaus. Tačiau jei tai kartosis kelis ciklus iš eilės, pasirodykite gydytojui.
Atsakyti
Labas vakaras,
Naudoju KT , bet pradejo mausti pilvo desineje ir pradejau lytiniuose organuose jausti nieztejima , buvo patine, skaudejo. Itariau, kad tai grybelis. Likus gerti paskutinems 2 KT tabletems as namuose turejau Diflucan ir isgeriau.Tinimas praejo, bet nieztejimas ne. o po 4 dienu turejau pradeti sirgti, bet nepradedu. Ar tai gali buti vaistu poveikis? KT vartoju nepilnai metus. Lytiniai santykiai su pastoviu partneriu.
Aciu
Atsakyti
Vartojant hormoninę kontracepciją, kartais pertraukų metu kraujavimas vėluoja, arba jo visai nebūna. Jei teisingai gėrėte tabletes, ir tikrai negalite būti pastojusi, nesijaudinkite, sekančią pakuotę pradėkite po 7 dienų pertraukos( net jei kraujavimas ir neprasidės). Jei situacija kartosis, pasirodykite gydytojui.
Atsakyti
Laba diena,
gal galiu užduoti Jums vieną klausimą? Matote man mėnesinės vėluoja jau savaitę, bet jaučiuosi taip lyg jos bet kurią sekundę turėtų prasidėti, pilvas išpūstas, nugara skaudi, bet niekaip neprasideda. kažin ką man daryti. Nėštumo testą dariau, bet neigiamas. Tikriausiai ir negalėčiau būti nėščia, jei pilvas išpūstas ir jausmas lyg prieš mėnesines? Būčiau labai dėkinga už atsakymą.
Ačiū Jums.
Atsakyti
Jei testas neigiamas, tai nėštumo greičiausiai nėra. Tai tiesiog ciklo sutrikimas. Keletą dienų palaukite, mėnesinės turėtų prasidėti. Tačiau jei jos neprasidės dar ilgai, arba jei tokie sutrikimai kartosis, pasirodykite gydytojui.
Atsakyti
Man susilaike menesines, ko anksciau niekada nebuvo, siaip ciklas 31-33 dienos, siandien jau 35 diena. Testa dariau du kartus ir likau nesupratusi - vienas bruksnelis ryskiai raudonas, kitas rausvas. Ka tai galetu reiksti??Beja, kelinta diena, jauciu pilvo apatineje dalyje, sonuose, strenose skausma kartais, bei padaznejo slapinimasis
Atsakyti
Sveiki, jau du menesiai kaip nesulaukiu savo "dienu" g.gif (anksciau budavo kas 30-32 d.) dariau testa pries keleta dienu - neigiamas... sis laikotarpis man kupinas itampos ir stresu, jauciuosi pavargusi. turiu pagrindo manyti, kad tame ir slypi mmm uzsilaikymas. bet gal jau reikia kreiptis i ginekologa? ar dar galiu siek tiek laukti?
Dekoju uz atsakyma.
Atsakyti
Tokio testo tiksliai įvertinti negalima. Pakartokite su kitos firmos testu.
Atsakyti
Žinoma keletas dienų tikrai nieko nepakeis, tačiau reikėtų pasirodyti ginekologui.
Atsakyti
Laba diena,

mėnesinės buvo paskutinį kartą gruodžio 3d. Dariau nėštumo nustatymo testą sausio viduryje. Aš dar iki šiol nesusergu. Kas gali būti?

Ačiū
Atsakyti