Įkraunama...
Įkraunama...

ŠVIESOS pradinė mokykla

QUOTE(r@siukas @ 2013 12 10, 20:45)
Laba diena, ketiname pasirinkti šią mokyklą, gal turite atsiliepimų apie išleidžiančias ketvirtokus mokytojas: Džiuginta, Zita, Evrika? arba naujų gerų atsiliepimų? smile.gif

man irgi idomu kuria is Siu mokytoju rekomenduotumet.
Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinuv: 06 sausio 2014 - 23:30
Dukra siais metais baigia sia mokykla (mokytoja Dzziuginta). Mokykla nebloga, mokytoja - taip pat (idomus mokymo metodai, noras visur dalyvauti). Taciau... minusu daugiau, nei pliusu... (manes netenkina pasiekimu ivertinimo budas, per didelis isvyku skaicius per metus, mokymosi spragu palikimas, patyciu toleravimas, tarakonai mokykloje, erdves stoka ir t.t.)
Rugseji sunus eis i pirma klase. Ir visai nebenoriu leisti jo ten pat, tikriausiai rinksimes Staneviciaus mokykla.
Labai gaila, mokykla beveik kieme, o turesime rinktis toliau esancia...
Atsakyti
Sveikos Šviesos mamos, 4u.gif

Parašiau vakar prašymą į antą klasę (nuo rugsėjo), lyg minėjo, kad kažkurioje pirmokų klasėje atsilaisvino kaip tik vieta, gal netyčia kurios nors vaiko klasėje? Smalsu su kuo nors pabendrauti ir atėjus jau turėti nors minimaliai info.

Skaitynėjau ankstesniu rašymus šioje temoje, tai kaip suprantu pasikeitė direktorė ir pasibaigė tie nesutarimai?
Gal galit kuri pasakyti, tai kokia prailgintos grupės kaina?

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(MagnolijaB @ 2014 02 19, 12:05)
Gal galit kuri pasakyti, tai kokia prailgintos grupės kaina?

Ačiū

Apie 120 lt/mėn.
Atsakyti
Sveiki.... 4u.gif wub.gif wub.gif

Gal galite parekomenduoti gera mokytoja sioje pradzios mokykloje, busimai pirmokelei?smile.gif

Ir siaip papasakokite apie sia mokykla placiau,kaip bureliai? 4u.gif

Aciu uz info....... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Midija: 08 birželio 2014 - 22:31
QUOTE(Midija @ 2014 06 08, 22:27)
Sveiki.... 4u.gif  wub.gif  wub.gif

Gal galite parekomenduoti gera mokytoja sioje pradzios mokykloje,  busimai pirmokelei?smile.gif



Kad jau būsimi pirmokėliai suskirstyti mokytojams g.gif
Atsakyti
Sveiki,

Taip, klasės jau suformuotos ir mokinių preliminarūs sarašai jau paskelbti mokyklos interneto svetainėje. Sarašai bus tvirtinami rugpjūčio 18d.
ax.gif
Atsakyti
mano abi dukros čia mokosi, nuostabiausia mokytoja - Gintautė Preidienė. O nuo mokytojos daugiausia ir priklauso.
Klasę tėveliai paremontuoja, priemonių nuperkam, į ekskursijas mokytoja veža daug, būrelių mokykloje sočiai. Vis iškyla problemų su maitinimu valgykloje.
Bet bendrai - aš mokykla patenkinta, džiaugiuosi, kad parinkau vaikams būtent pradinę mokyklą.
Uniformos yra gerai.
Atsakyti
QUOTE(Rutata @ 2014 11 19, 14:31)
mano abi dukros čia mokosi, nuostabiausia mokytoja - Gintautė Preidienė. O nuo mokytojos daugiausia ir priklauso.
Klasę tėveliai paremontuoja, priemonių nuperkam, į ekskursijas mokytoja veža daug, būrelių mokykloje sočiai. Vis iškyla problemų su maitinimu valgykloje.
Bet bendrai - aš mokykla patenkinta, džiaugiuosi, kad parinkau vaikams būtent pradinę mokyklą.
Uniformos yra gerai.



Sveikos

Labai norėčiau bet kokios info api dabartiniu antroku mokytojas !

Vyr. mokytoja Lina Britenkovienė
2 a klasė

Vyr. mokytoja Renata Pacevičienė
2 c klasė

Mokytoja metodininkė Renata Zakarienė
2 b klasė

Vyr. mokytoja Ingrida Bagdonienė
2 d klasė

Ačiū labai!



Atsakyti
Sveiki!

Gal kas is mamu galetu ka daugiau pasakyti apie mokytoja Irena Stirbinskiene?
Aciu...
Atsakyti
Tai nejaugi niekas nieko negali pasakyti apie sia mokytoja...juk ji isleido ketvirtoku laida... ax.gif ax.gif
galite man i az parasyti... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Midija @ 2015 06 05, 13:37)
Tai nejaugi niekas nieko negali pasakyti apie sia mokytoja...juk ji isleido ketvirtoku laida... ax.gif  ax.gif
galite man i az parasyti... 4u.gif  4u.gif


Mokytoja energinga, taikli smile.gif , darbšti, kaip ir visos mokytojos. Kai vaikas nori mokytis, padės, pastūmės,o jeigu priešinsis ir nieko nesiteiks veikti, tai kokio tuomet pedagogo tikėtis? kai tėvai prašo patarimo- duos jį, kai gerbs patys mokytoją ir vaiką skatins tai daryti, tuomet mokytoja bus gera mirksiukas.gif
Atsakyti