Įkraunama...
Įkraunama...

Judesiukai 30 nėštumo savaitę

QUOTE(bubuke @ 2009 06 05, 11:50)
as irgi labai retai jauciu judesius, dazniausiai ryte, o gydytoja sako, kad letokas..nezinau ar tai gerai ar nelabai. mums jau 30-a savaite, bet judesiu nei padaugejo, nei stipresni pasidare..

na as iki pat galo nelabai jutau judesius. Taip kad nera ko pergyventi mirksiukas.gif vieni labai duodasi, kiti - ne.
Atsakyti
QUOTE(atide1985 @ 2009 06 05, 12:01)
na as iki pat galo nelabai jutau judesius. Taip kad nera ko pergyventi mirksiukas.gif  vieni labai duodasi, kiti - ne.

Mano pirmoji buvo rami kaip belgas lotuliukas.gif o va antroji pupa karatiste nuo 16 sav., kai duodavao tai atrodo apsisisiosi lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano maziukas prie tu kurie nei labai duodasi, nei ramus. Sakyciau viduriukas. rolleyes.gif Tik va tie judesiukai tai tikrai skiriasi dabar negu pradzioje. Anksciau buvo tik pavieniai baksnojimai, o dabar labiau primena teslos minkyma biggrin.gif Ta "tesla" tai aisku mano pilvukas rolleyes.gif
Atsakyti
Juda, kruta pilvinukas, o kai atsiguli ant nugaros, tai net banguoja wub.gif
Atsakyti
Sveikos, o kaip jus "sifruojat" judesiukus? Kai kazka veiki, tarkim muzikos kokios klausai, ar kazka uzvalgai idomesnio ir tada pradeda smarkiau judeti... Tai kaip issifruojat? Sakot, kad patinka, ar kad kaip tik, nepatenkintas, uztai duodasi? smile.gif

Vat kai as as sneku ka nors, tai maziukas nejuda, bet jei muzikyte kokia klausau, tai iskart pradeda maltis smile.gif
Papildyta:
Sveikos, o kaip jus "sifruojat" judesiukus? Kai kazka veiki, tarkim muzikos kokios klausai, ar kazka uzvalgai idomesnio ir tada pradeda smarkiau judeti... Tai kaip issifruojat? Sakot, kad patinka, ar kad kaip tik, nepatenkintas, uztai duodasi? smile.gif

Vat kai as as sneku ka nors, tai maziukas nejuda, bet jei muzikyte kokia klausau, tai iskart pradeda maltis smile.gif
Atsakyti
Juda, kruta, malasi. Tikrai veiksmas pilve vyksta. Tik judesių tipas pakito, nes sumažėjo spardymų ir atsirado daugiau sukinėjimosi, ramstymosi.
Atsakyti