Įkraunama...
Įkraunama...

Masinės informacijos priemonės apie įvaikinimą

QUOTE(laureta @ 2008 05 12, 11:19)
Berniukas buvo maziukas.



Nesupratau... blink.gif Visi kažkada mažiukai buvom. Aš sakau, kad Nomeda yra įvaikinusi tik mergaitę. Vienas biologinis sūnus yra įvaikintos mergaitės bendraamžis. Berniuko ji nei buvo, nei yra įvaikinusi.
Atsakyti
QUOTE(Paragintoji @ 2008 05 12, 11:51)
Nesupratau... blink.gif  Visi kažkada mažiukai buvom. Aš sakau, kad Nomeda yra įvaikinusi tik mergaitę. Vienas biologinis sūnus yra įvaikintos mergaitės bendraamžis. Berniuko ji nei buvo, nei yra įvaikinusi.

o tu ja asmeniskai pazisti?
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 05 13, 10:16)
o tu ja asmeniskai pazisti?



Ne, nepažįstu. O to reikia, kad žinočiau ką ji įvaikinusi? Tai, ką sakau, žinau tiksliai. Bet yra žmonių forume ją asmeniškai pažįstančių.

Kam šita diskusija? Aš tiesiog patikslinau, nes tu buvai neteisi sakydama, kad matei ją su įvaikiais.
Atsakyti
QUOTE(Paragintoji @ 2008 05 13, 18:02)
Ne, nepažįstu. O to reikia, kad žinočiau ką ji įvaikinusi? Tai, ką sakau, žinau tiksliai. Bet yra žmonių forume ją asmeniškai pažįstančių.

Kam šita diskusija? Aš tiesiog patikslinau, nes tu buvai neteisi sakydama, kad matei ją su įvaikiais.

Nediskutuok su manimi. As neminejau kad ji buvo su ivaikiu. tik parasiau, kad maciau su mazu berniuku.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 05 11, 18:06)
[size=1][/size]
juk i tavo dusia niekas neilis ir nesuzinos, kad tu isties jauti ir ko nori. Kad patenkti savo stipru motinystes jausma nera jau taip blogai. Kartais iteviai tikisi daug daugiau is ivaikio, o kai tai nepasiteisina, pasekmes buna skaudzios. Todel pries zengiant si zingsni reikia labai labai gerai apsvarstyti - globa ar ivaikinimas. O problemu visur ju yra. Tiek su paciu suaugusiu, tiek augant vaikui.
Nomeda as sutinka poliklinikoje, kai lankausi su savo mazaja. Viena karta maciau su mergaite, kita karta maciau su berniuku. Manau kad tai jos ivaikiai.


o tai kaip tada suprasti tai blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2008 05 13, 19:53)
o tai kaip tada suprasti tai blink.gif  blink.gif  blink.gif

As tik parasiau, kad maciau su mazu berniuku ir manau kad tai ivaikis. Bet Paragintoji daug geriau uz mane zino blink.gif blink.gif blink.gif Tebunie taip.
Daug italu lankosi sioje poliklinikoje ir kitu garsenybiu su vaikais sutinku. Daugiau gal nebesutiksiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laureta: 13 gegužės 2008 - 19:31
del nomedos, tai ji turi suaugusi sunu, jaunesni sunu ir dukra. viskas, pokalbis, tuo turetas buti baigtas, ivaikinamas baigiasi ivaikinus! visi vaikai yra savi wub.gif

mano MB seima prieme mano sunu kaip savo tikra anuka, as ir pamanyti nebuciau galejus, kad gali kitaip buti, nors, deja, buna, ypac lietuvoje. savu mes neplanuojame tureti, veliau, jei viskas gerai tomis sakemis ant vandens susirasys noretume isivaikinti 4u.gif
Atsakyti