Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko iškritimas

QUOTE(mabi @ 2008 11 27, 10:37)
na kam reikia iskart taip issigasti, kai vaikas nukrenta g.gif . pati mama didesni stresa vaikui i varo su savo asaromis.
tarkim mano mazoji pora kartu nuo lovos nukrito ant mediniu grindu su didziuliu smiugiu,nes vartaliojosi kulversciai. bet juk vaikai nuolat kris, uzsigaus ir bus dar didesniu traumu. aisku, as irgi po vieno kritio labai issigandau (bet jokiu asaru nebuvo, kad vaikui nebutu streso). ji nukrito ir staigiai pasidare tokia apsnudusi. as ja prisiglaudziau ir kruti daviau. tai ji iskart ir uzmigo. Aisku, po to kas 15min laksciau i kambari ir ziurejau ar dar kvepuoja. issimiegojo ir viskas gerai jai buvo. bet po to kritimo, iskart nupirkau kilimelius prie lovos. aisku, po to tfu tfu tfu  daugiau ji ir neduvo nukritusi.


Na maniske nuo lovos nekrito, bet dabar pradejo stotis, tai atsistot atsistoja, o nusileist zemyn nemoka. Pavargsta stovet ir pasileidzia staiga. Tai as ir salia budama ne visada speju sugaut doh.gif O dabar katik taip plojosi, kad pakelus net nekvepavo kuri laika bijau.gif Pavarciau, tada truputi suverke ir iskart pasidare mieguista. Nunesiau i vonia, pasodinau, snargliuka nuvaliau (nes verkiant isvarvejo), ji ziuri i mane ir sypsosi, nors isbalus visa unsure.gif . Po to iskart uzmigo, uzmigus jau spalva atgavo. Nu tikiuosi ir mums nieko baisaus. Bet jau stresa apturejau nezmoniska cry.gif
Atsakyti
Siaip jau , jei susimusus galvyte kudikis pasidaro is karto mieguistas, "ne toks, kaip visada", tuoj pat uzmiega, tai geriau pas daktarus pasitikrinti. Jei po traumos is karto surinka, truputi paverkia, nurimsta ir vel sypsosi, zaidzia lyg niekur nieko, tada turbut nieko baisaus.
Atsakyti
mano sunelis 6 men tapo aktyvus labai, vartosi, sukiojasim, bando sliauzti.. ant zemes patiesiu adiala stora ir dar kelis kartus perlenkta, aplinkui pridedu pagalviu ir jau galvojau jam cia saugu... bet ne.. tik minutei nusisukau, buvo rankytem aukstai pasikeles, griuvo ant sono ir kazkaip per visas pagalves versdamasis vistiek trinktelejo galva i grindis.. verke, buvo mazas raudonas guziukas, issigandau labai.. bet greitai nurimo paimtas ant ranktu, o ir guziukas praejo po kokios valandos... Tikiuosi jam nieko nenutiko? Net ir nezinau, kada is tikruju reikia vezti i ligonine unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2008 11 27, 10:37)
na kam reikia iskart taip issigasti, kai vaikas nukrenta g.gif . pati mama didesni stresa vaikui i varo su savo asaromis.
tarkim mano mazoji pora kartu nuo lovos nukrito ant mediniu grindu su didziuliu smiugiu,nes vartaliojosi kulversciai. bet juk vaikai nuolat kris, uzsigaus ir bus dar didesniu traumu. aisku, as irgi po vieno kritio labai issigandau (bet jokiu asaru nebuvo, kad vaikui nebutu streso). ji nukrito ir staigiai pasidare tokia apsnudusi. as ja prisiglaudziau ir kruti daviau. tai ji iskart ir uzmigo. Aisku, po to kas 15min laksciau i kambari ir ziurejau ar dar kvepuoja. issimiegojo ir viskas gerai jai buvo. bet po to kritimo, iskart nupirkau kilimelius prie lovos. aisku, po to tfu tfu tfu  daugiau ji ir neduvo nukritusi.


As irgi taip galvojau, bet kai susitikau mamos pazystama ir ji papasakojo, kad jos anuke 8 men. susitrenke galvyte ir reikejo daryti operacija ir po operacijos mire, tai as jau dabar stengiuosi vienos nepalikti, bent kiek pasaugoti, aisku nuo visko neapsaugosi bus tu guzu, bet kuo maziau. As tai niekur vienos nepalikdavau, net ant lovos, ikeldavau i lovyte ar ant grindu palikdavau.
Atsakyti
Nuo susimusimu visiskai neapsaugosi, bet as stengiuosi kiek imanoma. Dar aisku mazyte, bet vistiek nepalieku vienos ant lovos. Paguldau taip, kad nenusiridentu.
Atsakyti
QUOTE(JBijoux @ 2008 04 09, 09:03)
Mano vyresnelis iskrito is lovytes,kazkaip nespejom ivertint ,kad stovint sugebes persisvert per lovytes krasta,reikejo anksciau nuleist lovytes dugna,bet.... Na su antru Mazyliu labai stebesim smile.gif geriau anksciau nuleisim smile.gif nes jie labai greit viena diena parodo ka sugeba wink.gif
Stiprybes smile.gif


va va ir mums si vakara tas nutiko doh.gif neivertinom maziaus sugebejimu, neseniai tik pradejo atsistoti lovyteje ir va tau kad nori skrydis is ausktai, sakau greit nubegsiu pienuko padaryti, ir virtuveje kalusau bum, o mintis visa laik kirbejo kad tik neiskristu kad tik neiskristu, .....bet aciu dievui viskas baigesi laimingai, saugokim savo maziukus wub.gif
Atsakyti
as savo mazei pampus keiciu tik ant grindu, nes ji tiek sukiojasi... doh.gif nepalieku ant lovos, bet jei jau lemta tai, manau, gali stipriai uzsigauti ir griudama stovedama.bet ir as kazkur esu skaiciusi, kad po kritimo geriau jei lelius neuzmiega... Mes namie turim laiptus, tai ten mano siaubas, nes labai jau jai rupi tie laiptai. Moka jau lipti i virsu, tik dar niekaip nesupranta kaip nulipti zemyn atbulom.
Atsakyti
QUOTE(septyntaske @ 2009 04 29, 15:53)
as savo mazei pampus keiciu tik ant grindu, nes ji tiek sukiojasi... doh.gif  nepalieku ant lovos, bet jei jau lemta tai, manau, gali stipriai uzsigauti ir griudama stovedama.bet ir as kazkur esu skaiciusi, kad po kritimo geriau jei lelius neuzmiega... Mes namie turim laiptus, tai ten mano siaubas, nes labai jau jai rupi tie laiptai. Moka jau lipti i virsu, tik dar niekaip nesupranta kaip nulipti zemyn atbulom.

Mano gyvsidabriukas ir labai judrus, mes kito pasirinkimo net neturime kaip tik ant žemes pampersus keistis, visad stengiasi nusirist , dažnai nuo lovos žemyn galva žiūri, tai tada apsuku aš jį ir nuleidžiu kojytes pirmiau thumbup.gif dar pagyriu na ir super veliau bando atkartoti smile.gif pabandykit thumbup.gif
Atsakyti
turėjom ir mes tokią skaudžią dėbą.plačioje miegamojo lovoje iš krašto pristūmiau lovytę,tai sugebėjo ją su kojytem atstumti ir tik bum į tą tarpą.tai verkėm abi,tik gerai kad laimingai tik kaktyte truputį paraudi ir viskas.baisu tą garsą prisiminti unsure.gif
Atsakyti
Mano mazyle jau bando zengti pirmus zingsnius: atsistoja, isikabina i stala ir tik bum... Asaros, verksmai. Pamirsta ir vel ta pati daro doh.gif Bet tikriausiai visi vaikai per tai praeina. Svarbu, kad tik tiek.
Tiesa, neseniai giminaite papasakojo visai "sviezia" istorija is Airijos. Kol mama buvo parduotuveje, vaika ziurejo tetis. Mazutis kazkaip iskrito is loveles, bet tik paverke - jokiu kitu rimtu pozymiu nebuvo. Kita diena eme darytis mieguistas, tad jie iskviete medikus. Vaikas buvo skubiai isveztas i ligonine, isoperuotas, o teciui gresia teisiu apribojimas. Zodziu, su tuo juokauti negalima...
Atsakyti
SVEIKOS MAMYTES 4u.gif
Mano mazyte 9 men sianakt miegojo su manim ir iskrito is lovos miegodama verysad.gif verke, bet vos tik priglaudziau prie saves, iskart nurimo ir vel uzmigo. Jokiu sumusimu ant galvytes nepastebejau, o diena miega truputi dazniau jau kokia 3 diena, nes truputi sirguliuoja, tai net nezinau ar verta vis gi nuvezti i ligonine, labai nerimauju ir nebezinau ka daryt! cry.gif
Atsakyti
As pati, niekada vaiko nepalieku vieno ant lovos, fotelio ir pan. schmoll.gif Jei jau pasiemiau ant lovos ji, tai sedziu ir pati, bei saugau. Jei pati kur nors einu, nukeliu iskart, nervarbu, vaikas to nori, ar ne. Aisku, pats tipinedamas buna kad bumteli nestipriai, bet kadangi neskaudziai, tai ir asareliu nebuna. O siaip, jeigu, jau reikia man tarkim i wc, o jis seka is paskos ir nenori pasilikti, tai nepalieku vieno, geriau ikeliu ji i lovyte, kuri yra nuleistu dugnu ir tikrai zinau, kad jis is ten neislips ir neiskris. Bet kas is to, kad pati saugau, ar MB, jei anyta negali pasaugot. doh.gif Vaika pasisodino ant lovos ir ziurejo televizoriu sau patenkinta, o tas keberiokst aukstyn kojom is lovos.... unsure.gif Buvo daug kraujo, asaru upeliais, o istinusi lupyte apie 4 dienas laikesi. unsure.gif Tada verkem abu, o i vaika buvo graudu ziureti. Daugiau nepatikiu jai maziaus. schmoll.gif
Atsakyti