Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio raktų pakabukas

Kokie raktų pakabukai puošia jūsų automobilio raktelius? 4u.gif
Mano automobilio raktelių pakabutis yra automobilio zenkliukas paauksuotas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Feelme @ 2008 04 10, 13:08)
Kokie raktų pakabukai puošia jūsų automobilio raktelius?  4u.gif
Mano automobilio raktelių pakabutis yra automobilio zenkliukas paauksuotas smile.gif


Mano masinuko rakteliu niekas nepuosia.. negaliu pakest kai makaluojasi kas prie vairo.. taip pat kaip prie veidrodelio.. mano masinyteje minimalizmas.. net kvapu jokiu nemegstu.. (nei egluciu, nei rutuliuku.. nieko..)
ax.gif
Atsakyti
Siandien kaip tik nusipirkau smile.gif
Labai norejau su masinos zenkliuku, bet niekur neradau, tai nusipirkau su savo zodiako zenklu blush2.gif
Atsakyti
Pas mane kaba du pakabukai Tiffany sirdele (tiesiog lb brangus man daikciukas) ir laime nesantis zaidimo kauliukas, jis is titano, ganetinai nelengvas biggrin.gif
Atsakyti
Raktas vizitinės kortelės formos, neturiu prie ko pakabuką pakabint doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(goya @ 2008 04 10, 16:40)
Raktas vizitinės kortelės formos, neturiu prie ko pakabuką pakabint  doh.gif  doh.gif  doh.gif



labai idomu pasidare, kaip suprast vizitines korteles formos? blush2.gif
Atsakyti
O as specialiai paskaiciavau, pas mane 7 pakabukai ir tik du raktai! ax.gif O pakabukai ganetinai dideli...
Atsakyti
QUOTE(Riuriu @ 2008 04 10, 17:16)
labai idomu pasidare, kaip suprast vizitines korteles formos?  blush2.gif

tai raktas, ne rakto formos. Tiesiog kaip vizitine, kuri ijungia auto degima:)
Atsakyti
QUOTE(mng @ 2008 04 10, 17:36)
tai raktas, ne rakto formos. Tiesiog kaip vizitine, kuri ijungia auto degima:)


aciu, paklausiau poto supratau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Riuriu @ 2008 04 10, 17:16)
labai idomu pasidare, kaip suprast vizitines korteles formos?  blush2.gif



QUOTE(mng @ 2008 04 10, 17:36)
tai raktas, ne rakto formos. Tiesiog kaip vizitine, kuri ijungia auto degima:)



QUOTE(Riuriu @ 2008 04 10, 19:26)
aciu, paklausiau poto supratau  doh.gif


drinks_cheers.gif
Terekia įdėti tą raktą-kortelę į jai skirtą vietą ir paspausti užvedimo mygtuką. smile.gif
Atsakyti
pas mane pakabukas su masinos zenklu ir laikrasciu dezes raktelis biggrin.gif
aj, dar tupperware svarstykles mazytes. pakabuciai pakabinti kuo lengvesni, kad neklibintu spynos.
QUOTE(Riuriu @ 2008 04 10, 13:47)
Pas mane kaba du pakabukai Tiffany sirdele (tiesiog lb brangus man daikciukas) ir laime nesantis zaidimo kauliukas, jis is titano, ganetinai nelengvas biggrin.gif



QUOTE(Krisstulka @ 2008 04 10, 16:27)
O as specialiai paskaiciavau, pas mane 7 pakabukai ir tik du raktai! ax.gif O pakabukai ganetinai dideli...

tarp kitko, taip ir issimala uzvedimo spyna ir itruksta raktas wink.gif nera sveika daug apkabint rakta masinos wink.gif macius esu keleta raktu trukusiu ir spynu isklibintu del minetos priezasties wink.gif
Atsakyti
Kariniu oro pajegu pakabukas, raudona medziaga su uzrasu "remove before flight" biggrin.gif
Atsakyti