Įkraunama...
Įkraunama...

Avokadas

Paskutiniu metu gyvenu vien tokiomis salotomis:
avokadas, lašiša, šviežus agurkiukas, virtas kiaušinis. Viskas kubeliais, dedu šaukštą majonezo ir truputį pipiriukų (druskos nededu, nes nuo žuvies užtenka), išmaišau.... ir fantastiška.... dedu ant duoniuko... labai skanu.... 4u.gif
Atsakyti
o as megstu sumustinukus su avokadu. Uzpjaustau ant juodos duonos toooki jau storoka sluoksniuka avokadu ir apibarstau citrinpipiriais (irgi gausokai). Pirsteliu apsilaizymas tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muske: 19 birželio 2008 - 09:47
QUOTE(Spurgitta @ 2008 06 18, 15:57)
Mano mėgstamos greitos salotos:
Reikės:
salotų lapų (man labiausiai tinka iceberg, bet skanu ir su lietuviškom paprastom).
pomidorų,
agurkų,
rūkytos vištos,
avokadų.
Viską supjaustot kubeliais (išskyrus salotas aišku biggrin.gif ) ir užpilat alyvuogių aliejaus ir acto (obuolių, vyno, ar kt. tik ne spirito) mišiniu. Skanaus  mirksiukas.gif

Siandien pasidariau sitas salotas essen.gif tikrai labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Muske @ 2008 06 19, 10:47)
o as megstu sumustinukus su avokadu. Uzpjaustau ant juodos duonos toooki jau storoka sluoksniuka avokadu ir apibarstau citrinpipiriais (irgi gausokai). Pirsteliu apsilaizymas  tongue.gif

aš irgi labai mėgstu avokadą ir tepu jį tiesiog ant duonos vietoj kokio sviesto ar šiaip kokio užtepo.. tik reikia, kad gerai prinokęs būtų.. ne toks, kaip kad LT pardavinėja pusžalius... unsure.gif
labai tinka su liesu kalakutienos ar vištienos kumpeliu ir pomidorais... thumbup.gif
(vienas pagrindinių variantų mano pusryčiams)..
Atsakyti
QUOTE(Spurgitta @ 2008 06 18, 15:57)
Ir dar-superinis užkandis iš avokadų. Laiko truputį daugiau nei salotos užims, bet tikrai verta pavargti:)
Reikės:
2-3 ne mažų avokadų,
ne mažo pundelio krapų,
pakelio krabų lazdelių,
majonezo,
duoniukų.

Skanių bandymų  cool.gif

nerealus uzkandis.Vaisinau savo svecius per vaiko gimtadieni,tai pirstelius laizesi ax.gif tik as tepiau ant pakepinto prancuzisko batono ir ne pjausciau,o sublenderiavau.Aciu uz receptuka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2008 07 02, 16:44)
nerealus uzkandis.Vaisinau savo svecius per vaiko gimtadieni,tai pirstelius laizesi ax.gif tik as tepiau ant pakepinto prancuzisko batono ir ne pjausciau,o sublenderiavau.Aciu uz receptuka thumbup.gif

tai super thumbup.gif atradai greitesni pagaminimo buda, reikes isbandyt cool.gif malonu,kad patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano avokadu saloteles.
joms reiks;
skrudintos duoneles;
salotu lapu;
salto rukymo lasisos;
krapu puckelio
petrazoliu;
avokados;
pomidoru;

ant duonos uzdedu salotos lapa,sumaigyta avokados sluoksni,krapu sluoksni, lasisos sluoksni,pomidoro griezineli,avokados sluoksni ,petrazoliu,pomidoro grizineli.Ir viska suvynioti i saloteles lapa. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SANTA @ 2008 06 09, 22:01)
As tai avokada plonom juostelem supjaustau ,pakepinu ,tada ant serveteliu ,kad riebalai susigertu ,padruskinu ,aptepu majonezo,cesnako ir iv,zoleliu misiniu ir i ta avokada idedu pomidoro ir susuku pomidora.Nu cia as ir paaiskinau ..nu gal supratot  biggrin.gif

As taip darau su baklazanu. Ar tas avokadas kepdamas neistyzta?
Atsakyti
As tai tokias darau salotas is avokado:

Avokadas
Krabu lazdeles
Kietai virti kiausiniai
Majonezas
Krapai

Avokada, krabu lazdeles, kiausinius ir krapus susmulkinu, pridedu majonezo ir viska ismaisau. Mano seimynai patinka thumbup.gif Beje, dar galima viska sutrinti ir deti ant duonos.
Atsakyti
As ryte pasidariau tokia skania nesamone (ale susmustini):
batonas
avokada riekutemis
druskyte (pagal skoni)
dešryte (dejau paneriu vadianmos slapianka)
ir vel batona
Atsakyti
Aš,tikiu,kad yra iš čia rašančių,kurios mėgsta avokadą.
Nusipirkau porą avokadų,noriu pasigaminti avokadų sviestą.
Aš,suradau ankstesnėse nuorodose,tačiau norėčiau,kad atsilieptume,kurioms teko gaminti avkadų sviestą,labai lauksiu atsiliepimų.
Atsakyti
Avokadu salotos, arba uzhtepimas sumushtiniams:

Avokadas, fetos suris, lashisha arba raudona silke (kas megsta galima ideti ir raudonu ikru, man tai su jais skaniausia blush2.gif ), virtas kiaushinis bei smulkiai pjaustytas svogunas. Viska ishmaishom ir skanaujam:) Skanu uzhtepti ant skrudintos duonos biggrin.gif
Atsakyti