Įkraunama...
Įkraunama...

Neodenta

norejau pasiteiraut jusu nuomoniu apie vaiku odontologes neodentoje.uzrasem sunu kuriam 2 metukai,pas gydytoja Birute,beda ,kad vaikiukas dar labai mazai sneka,neis susitart.

ar taiset kas ten vaiku dantukus,kokie atsiliepimai,ar moka susitart su pypliukais? 4u.gif
Atsakyti
As taisiau savo mergytei dantukus neodentoj ir kaip tik pas gydytoja Birute labai superine gydytoja ir aplinka nuteikia gerai mokanti susitarti ir sudominti vaikuti.
Atsakyti
QUOTE(Jolanta26 @ 2008 06 02, 16:26)
As taisiau savo mergytei dantukus neodentoj ir kaip tik pas gydytoja Birute labai superine gydytoja ir aplinka nuteikia gerai mokanti susitarti ir sudominti vaikuti.


oi smagu girdet,o kokio amziaus buvo jusu dukryte tada 4u.gif
Atsakyti
Aisku mano dukryte buvo vyresne bet vedziau ir mazaja jai dar 2 nebuvo puikiai susitvarke
Atsakyti
Mes gydomes dantukus Neodentoje. Tai mano panele eitu ten kasdiena, jai pastoviai skauda dantuka, gerai kad as jau perpratau jos gudrybes. Sauni klinika, tik brangoka doh.gif
Atsakyti
o mes kai buvom visai nepatiko schmoll.gif ,tikejausi kad bandys prisnekint vaika,juk del to ten ir vedziau.o ten tik iejo net su vaiku nepasisveikino,per prievarta isziodino ir viskas doh.gif schmoll.gif nepatiko,daugiau neisim schmoll.gif .
Atsakyti
Mes irgi taisomės Neodentoje thumbup.gif Kur tik nebuvome mano vaikis nesižiodavo nors tu ką, o ten gydytoja Birutė sugebėjo tai padaryti be didelių ašarų. 4u.gif Kitais kartais kai eidavom, tai būdavo, kad net neverkia. O šiaip į kėdę visada atsisėda, kartais kai gręžia išlieja kokią ašarytę. Birutė dirba gan greitai, todėl vaikiukui nereikia ilgai sėdėti išsižiojus... 4u.gif
Atsakyti
Taisem dantukus, kai dukrytei buvo 4m. Papuolem pas saunia dantuku gydytoja Rasa, labai gerai su dukryte sutardavo, filmukus rode, dovaneliu dave ir t.t. Tikrai lb geras aptarnavimas ir svarbiausia- vaiko neisgasdino (ka as pati is vaikystes atsimenu) thumbup.gif Tik vienintelis minusiukas - brangoka.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutulia: 27 lapkričio 2009 - 14:45
Mano draugė vedė ten savo mergytę, tai buvo tikrai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Šiuo metu mano sūnui dantukus tvarkom Neodentos klinikoje pas gydytoją Birutę.
Aišku, kaip kiekviena mama, labai pergyvenau kad tik neišgasdintų vaiko, kad neliktų traumos, kad susitartų ir t.t.Iš pat pradžių susipažinom su klinika ir įrengimais internete, sūnus pats išssirinko gydytoją, papasakojau kad bėgs vanduo, pūs vėjelis, burgz mašina ir kad gali paskaudėti.Nuėjom- pirmam kartui gydytoja pasisveikino, pasisodino į kėdę, pašnekino, aprodė instrumentus ir apžiūrėjo dantukus..kadangi jau turi kelis nuolatinius dantis- pasiūlė padengti silantais ir taip supažindino su būsimom procedūrom( nepuolė iš kart tvarkyti skylučių-kuo aš džiaugiuosi).Pirmos apžiūros metu aš buvau kabinete- beje vaiko atsiklausė ar jis nori kad mama liktų kartu.
O dabar žygiuoja drąsiai, sėdasi į kėdę, leidžia viską daryti...ir nebijo eiti nors žino, kad dar liko bėdelių su dantukais.
Kol kas esu patenkinta - vaikui pritaikyta aplinka, gydytoja mokanti susitarti su vaiku, normaliai dirbanti savo darbą.Kainos- kaip ir bet kurioje mokamoje poliklinkoje... 4u.gif ( nes pati gydausi kirtoje vietoje, bet kainos nelabai skiriasi).
Atsakyti
Kiek teko girdeti is pazystamu kurie ten veda vaikus tai nuomone vienareiksmiska - kainu burbulas padarytas, o taiso taip pat kaip ir visur ax.gif Paprasciauisiai susimokam uz "ale gera varda" doh.gif
Atsakyti
Normalios tos kainos... Uzplombavo dantuką- 60Lt. Pries tai vieną teko gydyt,nes buvo pūlinys,tai per kelis kartus kainavo virš 200. Man tai atrodo juokas,palyginus su tuo,kad jau ruošėmės tą dantuką traukti su narkoze,nes vaikas (4m.) nesidavė taisyt. Bet papuolėm pas gyd. Birutę ir ji sugebėjo su vaiku susitart. Laaabai faina gydytoja. Kai naktim dėl vaiko dantuko skausmo visi būdavom nemiegoję,tai būtume sumokėję bele kiek,kad tik kas nors jam padėtų. Beje,gydytoja rugpjūtį išeina į dekretą,tai jei kas planuojate apsilankyt- paskubėkite mirksiukas.gif
Atsakyti