Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Kika"

Oj kiek apie šią gyvūnų ir prekių jiems parduotuvę prisikaičiau gaila , bet dalis buvo blogio maždaug iš 100% buvo blogo 80% ypač apie kavariumines žuveles čia jau ir pati praktikos turiu , gaila man tų šunėkų už stiklo , gaila kaip gaideliai (akvariuminė žuvelė) būna įdėta į veikartinę stiklinę , paklausus kodėl atsakoma jog jiem neriekia ervės ... Nereikia ir 5 žmonėm 2 aukštų namo tai kodėl daugelis tokiame gyvena? mm?nes tai patogiau maloniau , o jei galvoja , kad žuvys neturi jausmų ?ne anaiptol ...skauda šidy žiūrint į gyvūliukus kurious prižiūri dauguma nemokančių dirbtigyvūniukų ... Į mūsų (pirkėjų) kalusimus atsako ,,nežinau '' arba ,,Taip , taip '' kad tik pirktų ... Aišku gal ir yra gerų pardavėjų ...
Skaičiau, jog pardavėjos uždirba 1200lt (nežinau ar tai tiesa) manau už tokią algą galima bent keletą staripsniukų perskityt ... Bet kam jom? Ne pardavėjų nelabai ir pakaltinsi ... Juk jų darbdaviai , viršininkai turi pasakyt ko riekia dirbt norit šioje parduotuvėje ...Ir ką pastebėjau dar mes tik rašom , bet jei iš jūsų atsiras nusivylusių kika mamų arba kaiptik patenkintų galime veikti . Ir padaryt tiesybę


laukiu nuomonių komentarų , o galbūt yra tarp mūsų supermamyčių kikų pardavėjų? nesidrovėkit užbėkit ir papasakokit prašome
Atsakyti
Skundai priimami visuomet smile.gif Štai čia http://www.vet.lt/lt...7e42208cafce937 . Begalės jų prirašyta, nauda tokia, kad tuo metu yra pašalinami pastebėti trūkumai, tačiau atkeliavus naujam gyvūnui situacija kartojasi smile.gif Rašyti skundai dėl graužikų begalės, dėl šunų, paukščių.. nieko nebus kol bus įstatymas leidžiantis gyvūnais prekiauti parduotuvėse smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 24 balandžio 2008 - 18:29
as neturiu nieko pries '' kika '' ten daugiausia ir apsiperku, nes salia namu... ax.gif man ir gaila ten parduodamu suneliu, bet yra daugintoju ar veiseju kurie laiko dar baisesnese salygose, teko savo akim pamatyt.. kas liecia zuvytes gaidelius tai juos pamatysi ir bet kurioj kitoj zoo parduotuvej, ne tik kikoj.. karta snekejau su viena darbuotoja, tai sake gauna 700lt. o visa kita skaiciuojasi nuo to kiek parduosi, tai turetu kazkiek stengtis.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aziza: 24 balandžio 2008 - 21:16
man taipat kikoje nepatinko.nes mes norejome nusipirkti zuvyciu,bet kaip pamateme kaip akvariumai aplaisti ,dumbleis apauge nu tiesiok baisu,ir gaila tu zuviciu, sad.gif ir net baisu nusipirkti nes nezinai ar tos zuvites isgivens pasave parsivezes i akvariuma ileides
Atsakyti
Gyvūno pirkti ten tikrai nekiltų mintis, konsultuotis dėl jų auginimo/priežiūros taip pat. Kartais keista būna, kai žmonės sako "nuvažiuosiu į zoo parduotuvę paklaust" biggrin.gif

O kaip prekių, skirtų gyvūnams, parduotuvė tai viskas gerai, parduotuvė kaip parduotuvė...
Atsakyti
aš iš principo ten nebeapsipirkinėju ax.gif vien dėl tų narvų su gyvūnais...
o šiaip jei atvirai, tai neturiu ten ką ir pirkti, daug mieliau mėgstu savo mieste vet. vaistinę ir jos labai mielą pardavėją thumbup.gif bet ir ten mes gan reti svečiai, visas prekes pagrinde siunčiamės, tai kaip ir nieko nereikia, bent jau kol kas smile.gif
Atsakyti
kaip gaila kad neina neikuo apdet , ajuciuosi lyg suristom rankom sad.gif gaila gyvunu gaila zmoniu kurie naiviai patiki...sad.gifsad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyteerika @ 2008 04 25, 17:02)
kaip gaila kad neina neikuo apdet , ajuciuosi lyg suristom rankom sad.gif gaila gyvunu gaila zmoniu kurie naiviai patiki...sad.gifsad.gif

Eina, riekia tik begalės darbo wink.gif Yra šalių kuriose draudžia pardavinėti gyvūnus zoo parduotuvėse, tam yra spec parduotuvės su spec reikalavimais ir spec sąlygom smile.gif O kad tai pasiekti mūsų abejingoje visuomenėje reik kryžiaus kelius nueiti.
Atsakyti
Kaip pirkti gyvūnų prekėms parduotuvė- super tik galėtų kainos būti truputį mažesnės, bet vat dėl gyvūnų tai totali nesamonė- kaip galima labradora arba sibiro haskį įgrūsti į tas dėžias "voljerus"...Patus turim Sibiro haskių veislės šunelį kurį nusipirkome apsargdintą nuo maisto. doh.gif
Atsakyti
Aš tai manau kika čia nieko bėda, visa bėda yra pardavejos doh.gif man tai labiausai gaila triušiuku kaip ju ten nepižiuri ir nesaugo verysad.gif
Atsakyti
Tfu tfu tfu, Kikoj bent nesu mačiusi negyvų gyvūnų (gal išima greit?), o va šian kitoje zooparduotuvėje mačiau daug japoninių pelyčių, ir vieną iš jų vidury to stiklinio akvariumo tysančią...
Atsakyti
siaubinga...

Barby, prie ko čia pardavėjos, ar jos tuos narvus montuoja?

bliamba, jau gi rašėmės kažkada peticiją... tai kiek jų dar reiks, kad visa tai panaikintų? Lenkai pakėlė šumą ir tvarka, o Lietuvėlėje tvarka kada bus? g.gif
Atsakyti