Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos On-line

QUOTE(LEEja @ 2006 04 17, 19:22)
http://my.opera.com/shedeuw/blog/show.dml/58733

Prašo slaptažodžio...
ups blush2.gif radau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kozete: 08 birželio 2006 - 12:40
QUOTE(Ginija @ 2005 05 06, 09:57)
O as kompiuteryje tekstu skaityti nemegstu, nes labai akis vargina - cia jau patikrinta (apie tai magistrini darba rasiau, o ir pati jauciu). Jau tuomet geriau pasiskolinti knyga, ja perskaicius grazinti.  g.gif



Tikrai labai vargina akis. Be to, kompo i rankinuka neisimesi, o as kai isivaziuoju i knyga, tai visur ja sus savim tampausi. Del to baisiai nervuoja, kai isspausdina storiausias po 500 psl. nors galetu i puse tiek sutilpti!
Atsakyti
Aš turiu sukaupus nemažą kolekciją visokių knygų. Apie fotografavimą, darbą su Photoshop'u, astrologiją, įvairūs receptai, apie 70 klasikinės lietuvių literatūros knygos, knygos apie jogą, pilates ir dar kažkokius sportus, knygos mokymuisi įvairių užsienio kalbų.
Retai kada konkrečiai ieškau kažkokios knygos, dažniausiai atrandu visai netyčia.

Skaitančioms rusiškai, mano visai nesenas atradimas: www.natahaus.ru
Ten reikia prisiregistruoti ir per savaitės laikotarpį pasidalinti savo kokia nors turima knyga. Jeigu nesidalinsit, po savaitės jūsų akauntą ištrins.
Kažkur turiu ne vieną nuotrodą į rusų grožinę literatūrą. Jeigu kam reikės, paieškosiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi is kompo skaityt negaliu,labai greit akys pavargsta doh.gif verysad.gif Atsispausdint nebent. Bet tada jau man geriau pasidovanoti sau knyga normaliai irista ir su kavos puodeliu paskaityt ax.gif
Atsakyti
As taip pat uz knygas. Is kompo atsispausdinti gali, jei turi printeri namuose, bet vis tik ne tas pats, kas nauja , kvepianti knyga (isskirtinai knygas ir visa spauda megstu skaityti pati pirma, net nezinau is kur tai g.gif ) , uodelis kavos, pledas ir visi kiti panasus dalykai. thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi už tikrą knygą. Bet juk on - line yra tiek daug knygų, kurių pas mus Lietuvoj nei su žiburiu nerasi. Neturiu omeny visokių romanų, bet kalbu apie mokslines knygas, žurnalus ir t.t. Arba galima rasti daug knygų, kurių tiražas jau 100 metų kaip pasibaigęs.
Va čia ir yra didžiausias on-line knygų pliusas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2007 01 20, 13:23)
Arba galima rasti daug knygų, kurių tiražas jau 100 metų kaip pasibaigęs.
Va čia ir yra didžiausias on-line knygų pliusas. ax.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ar paskutiniu metu kas skaitot on-line knygas? Ar galima jas atsispausdint, pvz.? Gal galėtumėt adresiuką, kur visa tai rast, įmesti?
Atsakyti
Sveikos!
Gal kas zinote apie knyga "Kaip mesti rukyti", ar kazkas panasaus.
Aciu!
Atsakyti
on line knygos tikrai gerai tada, kai ner ju Lietuvoj. arba siaip neapsimoka pirkt, bo isliekamosios vertes kaip ir ner, o paskaityt savisvietai smalsu wink.gif
Atsakyti
http://ylake.freehos...Dulkstantis.doc

cia galima parsisiusti knyga "Easy way", knyga padedanti lengvai atsikratyti rukymo...
Atsakyti
Visur isvažinėjau, ieškota knygynų duom. bazėse, bet nėra niekur. Nejaugi neįmanoma jos gauti?

gal yra tokia pati, tik kitu pavadinimu? Labai reiktų šios knygos
Atsakyti