Įkraunama...
Įkraunama...

Saldžiosios bulvės (batatai)

Kiek naršau užsienietiškus puslapius, tai ten populiaru gaminti ką nors iš sweet potato, o pas mus niekur nemačiau. Ar neauga ar nepopuliaru?

Gal kas matė kur galima įsigyti?
Ar valgėte? bigsmile.gif
Papildyta:
nuotraukos:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Akropolio Maximoj (Vilniuje) tikrai būna. Pirkau porą kartų.
Atsakyti
As tai norejau pasidometi kaip ju skonis g.gif Pas mus (deja ne LT) pilna visur,bet niekaip nepasiryztu daryti. Maciau 6663 forumiete,jas tik bevalgo. Reiks pasidometi blush2.gif
Atsakyti
Sindien valgiau pakeptas griezineliais ir pasudytas kaip blynus. Man skanu, tikrai turi kazkoki specifini skoni. Jos naudingos del savo skaiduliniu medziagu, todel daug kur rekomenduojamos net labiau nei paprastos bulves. Siaip jos ir ruosiamos, kaip paprastos bulves.
Atsakyti
Zinau, kad daroma is ju bulviu kose ir idedama siek tiek rudojo cukraus.
Atsakyti
O tai skonis, kaip paprastos bulvės, tik, kad turi kažką specifinio ar į bulvę nepanašu? Tikrai yra didelėse Maximose.
Atsakyti
laba diena 4u.gif

vyras parnese is maximos saldzia bulve, paprase ka nors is jos pagaminti doh.gif radau internete, kad tai batatas, pora receptu, bet jie be atsiliepimu verysad.gif Gal kas nors ka nors jau gamino su batatu? ka skanaus galima pasidaryti su juo? Gal yra kokie niuansai? Siam kartui patroskinau su svogunais, siek tiek paviriau pries tai, gavosi labai banalus patiekalas, vyras liks nepatenkintas schmoll.gif dar puse liko... padekit sugalvoti ka nors rytojui !!!!! 4u.gif

tai atrodo sis stebuklas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(neilia @ 2009 06 10, 15:21)


batatų garnyras su klevų sirupu
cool.gif

daug idėjų angliškai čia
ir dar čia

patroškink orkaitėj su kitom daržovėm - žiediniu kopūstu, morkom, cukinija, pievagrybiais. apibarstyk tarkuotu sūriu - irgi puikus garnyras.
gali išvirt, sutrint, įmušt kiaušinių, biškį miltų ir blynus kept. dar įdėčiau saldžių konservuotų kukurųzų.

sriuba gali petrintą daryt. Skanu bus su kokosų pienu vietoj grietinėlės, čia irgi gali kukurųzš konservuotų įdėt. gi kiek visko galima prigaminti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alexxandra: 10 birželio 2009 - 17:43
QUOTE(alexxandra @ 2009 06 10, 18:37)
daug idėjų angliškai čia
ir dar čia


aciu uz nuorodas 4u.gif tikrai stebuklingas produktas bigsmile.gif is jo galima pagaminti ir bulve fri ir saldzius piragaicius lotuliukas.gif
Atsakyti
Si savaitgali kepem ant zariju, o po to sviestuko ir druskytes, man daug skaniau nei paprasta bulve thumbup.gif be to galima kepti aliejuje, pirma apvoliojus miltuose, kiausinyje ir galiausiai krakmole smile.gif
Atsakyti
o man ji visiskai nepatiko schmoll.gif reikejo visa patiekala ismesti, nes nei laso negalejau nuryti ... blush2.gif
Atsakyti
skanus dalykėlis, man patiko. Valgiau košę iš jų, su česnakiuku, sūriu...
Atsakyti