Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo burbulai

Gal pamokysit kaip patiems padaryti ta skysti, kad graziai daug burbulu gautusi, nes dabar man niekaip nesigauna. ir sampuno piuliau, ir su muilu bandziau. Atskleiskit paslapti 4u.gif
Atsakyti
aš vandenį skiedžiu lašeliu ,,fairy", gaunasi normalus burbulai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmoksas @ 2007 05 19, 23:17)
aš vandenį skiedžiu lašeliu ,,fairy", gaunasi normalus burbulai. biggrin.gif

drinks_cheers.gif Puikūs burbulai gaunasi, tik reikia proporcijas atitaikyti
Atsakyti
o, aciux! Apie "Fairy" nepagalvojau.... doh.gif o tai kokios geriausios proporcijos...?
Atsakyti
bet jeigu vaikas paragauja to jusu fairy doh.gif: tai gali buti nekas schmoll.gif doh.gif jau geriau vaikiskomis vonios putom skiesti, tada nerizikuoji vaiko skranduku 4u.gif
Atsakyti
su "fairy" pabandziau, tai ne labai grazus burbulai gavosi - tokie povieniai. o emiau per puse su vandeniu.
Atsakyti
QUOTE(viketa @ 2007 05 24, 16:35)
su "fairy" pabandziau, tai ne labai grazus burbulai gavosi - tokie povieniai. o emiau per puse su vandeniu.


jauciu kad per daug ax.gif pabandyk 1/4 fairy, 3/4 vandens ir koks 1 a.s. sampuno 4u.gif mes vaikystej kazkaip taip darydavom ax.gif
Atsakyti
Aš tai putų voniai įpilu ir truputį vandens, išeina gerokai pigiau, nei pirkti burbulų papildymą. Turiu 2 L putų voniai, tai užteks ilgam biggrin.gif
Vaikai kiekvieną dieną pučia burbulus, o mažoji tai daugiau išpila pro šalį. biggrin.gif
Atsakyti
aš igi darau su putomis į vonią. Man labiau patinka nei su "fary"
Atsakyti
aciu uz pasiulymus, mu bet man neiseina vis tiek graziu burbulu blush2.gif
neseniai perskaiciau recepta:
muilas
distiliuotas vanduo
cukruas ir zelatinos triputi
reiks pabandyti
Atsakyti
QUOTE(viketa @ 2007 07 03, 16:04)
aciu uz pasiulymus, mu bet man neiseina vis tiek graziu burbulu blush2.gif
neseniai perskaiciau recepta:
muilas
distiliuotas vanduo
cukruas ir zelatinos triputi
reiks pabandyti

ar kas bande su tokiu receptu mirksiukas.gif
Atsakyti
3 sauksteliai kokios nors plovimo priemones( as dariau su fairi) 3 sauksteliai aliejaus, kad burbulai blizgetu, 3 sauksteliai cukraus pudros, kad butu stipresni ir vanduo, o pusti tai bandem ivairiai su sausainiu formelem, su kokteiliu siaudeliais, o idomiausia su limonado buteliais, nukirpti per puse o per kakliuka pusti vaikam labai patinka, o lauke vasara putem su tuo daiktu, nezinau kaip vadinas, kur kilimus dauzom. Pabandykit. 4u.gif
Atsakyti