Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiką auginu vienas!

QUOTE(migliux @ 2009 01 14, 09:49)
Kai aš tik nutariau kad man nereikia jokių diedų, iškart mano gyvenime atsirado meilė  wub.gif


cia tikra gyvenimo tiesa:) isbandyta ne karta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lovehim @ 2009 01 15, 18:06)
cia tikra gyvenimo tiesa:) isbandyta ne karta smile.gif


Kad taip is tavo lupu i Dievo ausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BooDeaD @ 2008 06 03, 23:11)
Na, viskas gana ilga istorija...
Jaunos seimos dabar ilgai issilaiko, buvo daug niuansu...
Bet rezultatas kad nuo 7 menesiu likom vieni!  unsure.gif

Suviliojo kitas gyvenimo budas...  doh.gif

Namie nesedim.. Tikrai nesam namisedos, tuolab artejant vasarai...
O susirasti tai tikiu kad susirasiu, bet nesinori ilgai laukti,
nes kazkaip anksciau viskas buvo kaip ir neblogai, bet db dukryte paaugo, pasikeiciau darba i geresni, ir ziuriu kad su buitimi nespeju susitvarkyti.. Tik planai planai planai...

Butent! Ieskom mums pritampanti zmogu (zmones  rolleyes.gif )!
Galvoju kad reikia susirasti irgi vienisa mama, bus taip sakant garmonija!
2 + 2 smile.gif Nes vienisos moters suradimas man atrodo yra sunkiai realus... kadangi visos nori tureti savo vaikucius...  unsure.gif



Nors juodai sena tema, bet man kyla mintis, kad tik taip norima kažką susirasti wub.gif Gal naiviau kalbu, bet neustinku, kad mama paliks 7 mėn kūdikį paliks tečiui. Netikiu ir niekas nepatikėsiu...
Atsakyti
QUOTE(mgane @ 2010 11 15, 18:49)
Nors juodai sena tema, bet man kyla mintis, kad tik taip norima kažką susirasti wub.gif Gal naiviau kalbu, bet neustinku, kad mama paliks 7 mėn kūdikį paliks tečiui. Netikiu ir niekas nepatikėsiu...

o būna ir taip... ir manau dar gerai, kad tėčiui. Būna juk ir dar žiauriau, palieka tik gimusius, palieka paaugintus, vaikų namuose, pagimdo ir išmeta numirt...
Atsakyti
įdomu, ar dar užsuka vienišų tėvų?mano giminaitė irgi labai ieško vienišo tėvo , likusi našlė
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavardene: 06 balandžio 2018 - 15:05