Įkraunama...
Įkraunama...

Veršvų pradinė mokykla

sveikos mamytes, mane taip pat labai domina Versvu pradine m-kla, nes planuojame leisti jau rugseji i pirma klase. Gal zinote kokia mokytoja pasirinkti geriau? Ar nera sioje m-kloje patyciu ir pan?
Atsakyti
aš nieko blogo pasakyt negaliu. Man vaikui tinka ir patinka. Buvo klasėje probleminis vaikas, bet buvo ir priemonių imtasi, nepaliko, sprendė. Patinka, kad būrelių daug, mokykla maža, klasės nedidelės.
Atsakyti
Aciu. Bet gal galetu kas dar parasyti, kokios mokytojos, koks vaiku bendravimas klasese ir pan.
Atsakyti
Mes užrašėme pas mokytoją Aušrą. Bus formuojamos trys klasės, tai ir rinkomės iš trijų. Kadangi rekomendacijų iš niekur negavom rinkomės atmetimo būdu. Buvom atvirų durų dienoj tai teko stebėti visas 3 mokytojas, su jomis bendrauti. Viena tamsiais ilgais plaukais (vardo nepamenu) atkrito pati pirmoji - tokia lengvai pačiuožus atrodo blush2.gif atvirų durų dienos puikus metas reklamai, savęs pateikimui iš geriausios pusės, o kai pavaduotoja ją pristatė tėveliams ji tesugebėjo išveblenti "tai aš mokytoja". Kaip supratau ji dabar su paruošiamukais dirba. Kita pasirodė puiki mokytoja (vardo ir nepamenu), bet atbaidė faktas, kad pas ją užsirašė vieno darželio kone didžioji dalis grupės. Vaikai ten bus susibendravę, o maniškis gautusi kaip ir naujokėlis. Tai vaikui tektų kovoti už vietą po saulę, o ne mokslai būtų galvoj. O mokytoja Aušra irgi man pasirodė maloni, žodžių nevyniojanti į vatą, šneka konkrečiai, šiltai, bet negražbiliaudama. Pas ją visi lygūs bus - tokie pat "iš gatvės" kaip mes, klasės autoritetai, bičiulystės, draugystės formuosis mokslo metų eigoje.

Dėl patyčių - jų yra ir buvo visur. Ši mokykla dalyvauja kažkokioj programoj susijusioje su patyčiomis. Žodžiu kaip ir betkuri švietimo įstaiga - ši mokykla prieš patyčias.

Visumoj man patiko draugiškas, geranoriškas, paslaugus personalas. Mokytojos mielai eina į kontaktą su tėveliais, bendrauja noriai, ne iš aukšto. Laukiam rugsėjo 1d. be streso thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fay: 08 balandžio 2015 - 20:14
Saunu, kad nors kiek info gavau smile.gif. O ta mokytoja Ausra pimame ar antrame aukste? Mes ir buvome atviru duru dienoje, bet vardu nebepamenu. Ta juodais ilgais plaukais ir nelabai prie sirdies. Gal zinote kaip su tom prailgintom? Nes as manau, jei bus kokie 2 vaikai, tai nelabai ji ir bus.
Atsakyti
Aušros klasė pirmame aukšte. Prailginta manau tikrai bus. Abejoju ar būna taip, kad tik 2-3 vaikams jos reikia g.gif dauguma tėvelių, senelių šiais laikas dirba. O auklė tokiam vaikui - per brangus malonumas biggrin.gif

Beje dėl mokytojos Aušros pamiršau paminėti. Ten pas tuos mokytojus būna kažkokie vidiniai kaip ir auditai, kur vertinamas mokytojo lygis. Mokytoja Aušra pernai gavus 4 iš 5 balų. Nežinau čia gerai ar ne - bet geras mokytojo įvertinimas pedagogų tarpe turbūt irgi kažką sako smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fay: 09 balandžio 2015 - 09:33
QUOTE(Fay @ 2015 04 08, 20:11)

Visumoj man patiko draugiškas, geranoriškas, paslaugus personalas. Mokytojos mielai eina į kontaktą su tėveliais, bendrauja noriai, ne iš aukšto. Laukiam rugsėjo 1d. be streso  thumbup.gif


Galiu tik paantrinti, kad is tiesu pedagoginis personalas puikus, smagu bendraut. Didziausias minusas mano akimis siai dienai - valgykla. Maistas suprastejes, daznai vaikas sako, kad neskanu schmoll.gif Maza to, dar ir graza nevisad teisingai atiduoda.Na, bet tai atskira bendrove, taip vadinama 3-ia salis, taigi, su pedagogais niekaip nesusije...
Atsakyti
keista girdėt apie valkyklą, nes maniškis tai patenkintas valgo, skanu jam, niekad neatsisako. Jei kartu su jaunėliu einam brolio iš mokyklos pasiimti, tai visada turiu eiti anksčiau, nes jis reikalauja ten pavalgyti biggrin.gif Dėl grąžos nieko negaliu paskayti, niekad nestebėjome, ir vaikas nesiskundė. g.gif
Atsakyti

Mokykloje prastas anglų k. paruošimas, tikrai pasijaus nuėjus į kitas mokyklas. Valgykloje maistas tragiškas-pvz., virti makaronai su sviestu, aišku, jie atvėsę. O daugiau pasirinkimo nėra schmoll.gif
Pačios mokytojos, atmosfera-superinė thumbup.gif Ypač tinka vaikams, kurie nedrąsūs, nepasitikintys savimi. Su patyčiomis greitai susitvarko, nes mažas vaikų skaičius, mokytoja mato visus ir viską. Organizuojama daug išvykų. Daug bendraujama ir bendradarbiaujama su tėvais.
Atsakyti
na maistas tai jau toks labai individualus dalykas - kas aptinka vienam, gali nepatikti kitam. Pvz. maniškis pasičepsėdamas gali kirsti tuos makaronus su sviestu net ir pravėsusius, o kitam tai jau nevalgoma. Kažkaip dėl maisto nesinervuoju - išalks valgys. Tokios politikos laikausi ir namie blush2.gif Man svarbiau ugdymas nei maitinimas
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2015 04 22, 09:18)
Turiu mokyklinį sarafaną (3-4kl.). Jei domina, rašykite asmeniškai smile.gif
Mokykloje prastas anglų k. paruošimas, tikrai pasijaus nuėjus į kitas mokyklas. Valgykloje maistas tragiškas-pvz., virti makaronai su sviestu, aišku, jie atvėsę. O daugiau pasirinkimo nėra schmoll.gif


...arba kepsnelis, kurio vidus "ruzavas"(=neiskepes) arba varskeciai "vandens" padaze... Jau estetinis vaizdas nekoks, nekalbant apie bent jau minetu patiekalu skoni schmoll.gif Del pasirinkimo esate visiskai teisi - jo tiesiog nera :-(

QUOTE(Fay @ 2015 05 04, 19:25)
Man svarbiau ugdymas nei maitinimas


Nustebciau jei butu atvirksciai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Isila @ 2015 04 20, 10:46)
keista girdėt apie valkyklą, nes maniškis tai patenkintas valgo, skanu jam, niekad neatsisako. Jei kartu su jaunėliu einam brolio iš mokyklos pasiimti, tai visada turiu eiti anksčiau, nes jis reikalauja ten pavalgyti biggrin.gif Dėl grąžos nieko negaliu paskayti, niekad nestebėjome, ir vaikas nesiskundėg.gif


Ne vienas is musu sitos "mokyklines" aplinkos yra su tuo susidure.
Atsakyti
Dėl maisto-pradinukams jis tikrai svarbus, o tuo labiau, kad alternatyvų šioje mokykloje nėra. Kiti įsigudrino pietauti šalia esančioje picerijoje, kioskelyje kažką nusiperka (čipsai ir pan. šlamštas). Mano nuomone, pradinukų maitinimas turėtų atitikti visus reikalavimus, nes makaronai ar pavandeniję varškėčiai-jokių normų neatitinka.
Be to, juk yra vaikų, lankančių prailgintą grupę, tai jiems su tais makaronais visa dieną išbūti...
Pačios mokytojos sudaro galimybę vaikams arbatą gerti klasėse, įsidėti savo sumuštinukų ir pan. Po ilgų pykčių su dukra dėl mokyklinio maisto (tiesiog negalėjau suvokti, kad ji sako tiesą, kol nepatikrinau...pati pietauju kitos mokyklos valgykloje-nepalygintina nei pasirinkimo ir net kainos atžvilgiu).

Nepaisant maisto, mokykla tikrai gera 4u.gif
Atsakyti