Įkraunama...
Įkraunama...

Aksesuarai vyrams

QUOTE(cindy @ 2008 08 31, 19:35)
ashariuks, tau irgi labai neblogai pavyko įtikti bigsmile.gif

4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lauružė @ 2008 08 31, 22:59)
Cindy, Ashariuks, nu pasakiski papuosalai. Tikrai vyriski ir labai grazus.  thumbup.gif

Ačiukas 4u.gif . Dar viena vyriška apyrankė - jaspis, Tibeto sidabras.
user posted image
Atsakyti
Padariau ir as vyriskas apyrankes savo suneliui, pagal jo pageidavimus

user posted image


user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(L.o.v.e @ 2008 09 11, 16:09)
Super. Kiek mazdaug ziedeliu sunaudojai? Ir cia tokie dideli atrodo.

žiedelius dariau pati - vyniojau vielą apie flomasterį ir paskui su žnypliukėm karpiau (taip daug pigiau nei pirkti). O kiekio net neįsivaizduoju - dariausi tol, kol pabaigiau apyrankę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*kitty @ 2008 09 11, 18:40)
kokia grazi  thumbup.gif  ir as noreciau tokios  smile.gif o kokio storio viela jei nepaslaptis?

kadangi storesnės neturiu - naudojau 0,8mm ax.gif . Įkeliu nuorodėlę su pamokėlėm pynimas iš žiedelių

Atsakyti
Dar viena biggrin.gif
Juodasis oniksas, sidabruotos detalės.
user posted image
Atsakyti
na va, aš tokį buvau padariusi
user posted image

Pirmą kartą dariau vyrišką papuošalą, dariau šiaip, be užsakymo - bet greit nupirko ax.gif
Atsakyti
Užsiprašė vaikinas sau vėrinuko ax.gif Štai koks man išėjo rolleyes.gif


user posted image
Atsakyti
ziauriai grazus darbeliai, bet maniskis nieku gyvu nesidetu jokiu karoliuku ar apyrankiu sad.gif jis pripazista tik zieda ir grandinele ir tai tik auksine.
O man labai grazu ir jaunatviska, kaip kazkas sake net kazkiek seksualu tie visi karoliukai ir pan. Bet cia gal jaunesniems vyrams labiau..
Dar pareigos ir pan iremina, turi vistiek atsipalaidave buti.
Seip super! pati noreciau.. rolleyes.gif
Atsakyti
Va as kaip tik turiu toki uzsakimeli ir jau suaudziau minti ka darysiu. Bet as taikau ne prie slipso tik siaip sage darysiu. Planuoju taip: turiu apvalu medini blynuka kur naudoju sagem dekupazintom, tada ta blynuka aptrauksiu slipso medziagyte (parinksiu smulkaus rasto, lengviau priderinamu spalvu slipsa, iskirpsiu reikiama lopineli ir aptrauksiu taip) ir biseriuku apsiusiu aplink kad abi puses grazios butu. O derinant butu gerai turet tada du slipsus kad vienas butu ant kaklo o kitas karpymui sagei smile.gif.
Atsakyti
Su tokia sage pritaikyta galima net kaklaskare graziai susisegti arba mano atveju vaikinukas nori nesioti vietoje varlyciu ar slipsu prie marskinuku (prie kaklo) kad puosniau atrodytu smile.gif.
Atsakyti
Vienas pavyzdys vyrisko aksesuaro

user posted image
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti