Įkraunama...
Įkraunama...

Skunkai

Vat vat mane irgi domina g.gif 4u.gif
Atsakyti
Siand nerealu vaizdeli maciau lotuliukas.gif . Pardej Skunkas siusioja ir kakoja i puoduka lotuliukas.gif , kaip mazas vaikas. Nesuprantu, kaip jis sugeba pataikyt lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shpokutiz @ 2010 01 15, 13:49)
Pasiskaiciau tongue.gif . Labai noreciau isigyti. Ar sutaria su seskais? ax.gif



QUOTE(lemlike @ 2010 01 26, 17:26)
Naktigone,norejau paklausti,kokios kainos dabar skunku?ziaurei jie mane sudomino!!!!pries atsirandant musu seskutei,ieskodama info  tada pastebejau siuos gyvunelius,seip buvau girdejus apie juos,bet kazkaip nelabai rupejo,noreciau as tokio grozio irgi!jie tesiog fantastiski!i kompanija savo PIkutei(sprendziant pagal nuotraukas tai jie drugauja su seskais?,taip suprantu?),ir kur man teirautis del ju,kaip sakoma kikoj tai bus kainos kosmines,gal yra veiseju jau pas mus lietuvoj?


as is pradziu irgi jais nesidomejau, kol nepaemiau i rankas biggrin.gif po to negalejau paleisti, ir nei kaina, nei is kur jis nebuvo svarbu, nes norejau butent JO! biggrin.gif na, bet skaudzia pamoka gavau. ji nepraejo veltui. kitus savo skunkus vaziavau i Vokietija ir Olandija, pas normalius veisejus rinktis, kad buciau labiau garantuota, jog gyvens ilgiau, nei mano pirmasis verysad.gif


QUOTE(Morkiūkas @ 2010 01 26, 18:27)
Vat vat mane irgi domina g.gif  4u.gif


su seskais sutaria, jei auga nuo mazens ir yra kastruojami smile.gif nekastruoti kartais buna agresyvus ne tik gyvunams, bet ir zmonems (rujos metu). maniskis pirmasis augo kartu su seskais, iki rujos nebuvo problemu, kai prasidejo pirmoji ruja (praeitais metais), tada pradejo patele seske skriausti ir kovoti su seskais patinais :/ teko atskirti. Tas skunkelis buvo pirktas is Kikos, na, kainos ten gal ir dideles, mokejau tada 2000lt. Dabar jo nebera. Skrodimo metu aptikom, kad jam buvo neissivyste plauciai (genetinis sutrikimas). taip pat dar viena skunka zinau is tos pacios vados, jis buvo kriptorchas (taip pat genetiskai perduodama patologija). Teko dalyvauti jo operacijoje.

siaip del pacios kainos, tai manau, kad pas normalius veisejus tikrai pigiau nerasit, nei kikoje, nebent tie veisejai siaip geradariai (o tokiu irgi egzistuoja).


QUOTE(neringute miaukalys @ 2010 01 26, 21:30)
Siand nerealu vaizdeli maciau  lotuliukas.gif . Pardej Skunkas siusioja ir kakoja i puoduka lotuliukas.gif , kaip mazas vaikas. Nesuprantu, kaip jis sugeba pataikyt lotuliukas.gif  doh.gif


i puoduka, tai i "puoduka - tualeta" ar i kokio geriamo vandens puoduka? biggrin.gif

na, maniskiai is pradziu tai padarydavo ne vietoj, bet kazkur per pora savaiciu pasidare tikrai labai tvarkingi, kai jau suprato kur yra tulikas ir pan, ir kad i kita vieta padarytu tai labai retai kada pasitaiko (bernuzelis kartais "pavaro" savo teritorija bezymint).
Atsakyti
QUOTE(naktigone @ 2010 01 27, 16:47)
as is pradziu irgi jais nesidomejau, kol nepaemiau i rankas biggrin.gif po to negalejau paleisti, ir nei kaina, nei is kur jis nebuvo svarbu, nes norejau butent JO! biggrin.gif na, bet skaudzia pamoka gavau. ji nepraejo  veltui. kitus savo skunkus vaziavau i Vokietija ir Olandija, pas normalius veisejus rinktis, kad buciau labiau garantuota, jog gyvens ilgiau, nei mano pirmasis  verysad.gif 
su seskais sutaria, jei auga nuo mazens ir yra kastruojami smile.gif nekastruoti kartais buna agresyvus ne tik gyvunams, bet ir zmonems (rujos metu). maniskis pirmasis augo kartu su seskais, iki rujos nebuvo problemu, kai prasidejo pirmoji ruja (praeitais metais), tada pradejo patele seske skriausti ir kovoti su seskais patinais :/ teko atskirti. Tas skunkelis buvo pirktas is Kikos, na, kainos ten gal ir dideles, mokejau tada 2000lt. Dabar jo nebera. Skrodimo metu aptikom, kad jam buvo neissivyste plauciai (genetinis sutrikimas). taip pat dar viena skunka zinau is tos pacios vados, jis buvo kriptorchas (taip pat genetiskai perduodama patologija). Teko dalyvauti jo operacijoje.

siaip del pacios kainos, tai manau, kad pas normalius veisejus tikrai pigiau nerasit, nei kikoje, nebent tie veisejai siaip geradariai (o tokiu irgi egzistuoja).
i puoduka, tai i "puoduka - tualeta" ar i kokio geriamo vandens puoduka? biggrin.gif

na, maniskiai is pradziu tai padarydavo ne vietoj, bet kazkur per pora savaiciu pasidare tikrai labai tvarkingi, kai jau suprato kur yra tulikas ir pan, ir kad i kita vieta padarytu tai labai retai kada pasitaiko (bernuzelis kartais "pavaro" savo teritorija bezymint).

vakar bandziau su seima kalbetis del skunko,ispradziu reakcija vyro nelabai kokia buvo,sendien lyg nieko....arba tyli nieko nesako galvoja gal man praeis norai,o gal ir pats galvoja kad visai nieko butu,bet kolkas nenoriu perdaug lysti i akis,o del kainos as klausiau,vien delto kad zalio supratimo neturejau kiek jie kainuoja,as tik girdejau kad DAUG!tas daug gali atrodyti zmonem yvairiai,dabar jau mazdaug zinosiu,galima bus orentuotis,aciu uz info,bet jei ka vel klausiu blush2.gif kas neaisku... ir tikrai labai gaila kad jusu skunkiukui taip nutiko,tikrai nuosirdziai uzjauciu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lemlike: 27 sausio 2010 - 22:02
radau viena video, kaip zmones augina skunkus ir seskus kartu

VIDEO
Atsakyti
smagiai kaip. ipac kur skunkas tarnauja kaip suniukas ir kojytem priekinem mojuoja. naktigone o pas jus buvo ar bus kadanors skunkiuku?
Atsakyti
QUOTE(naktigone @ 2010 01 30, 13:52)
radau viena video, kaip zmones augina skunkus ir seskus kartu

VIDEO

nuostabu! 4u.gif !
Atsakyti
Susidomejau skunkais visai neseniai.Kikos lankstinuka pamaciau,kad parduodami skunkai po 700lt ax.gif Anksciau net nezinojau,kad juos galima laikyt namie blush2.gif uzkreciau visa seima,nes atrodo nerealus gyvunelis wub.gif Vienintelis dalykas,kad kaina didoka ir baisoka is Kikos pirkt (kad nebutu ligotas) unsure.gif Na,bet kadangi vyra ikalbejau,tai per kelis menesius gal pavyks sutaupyt ax.gif Kaip skunkai sugyvena su grauzikais (turim jurkiaule)?Seskai zinau,kad puola...Nes jeigu skunkai daro ta pati-skunko laikyt negalesim
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2010 03 13, 19:46)
Susidomejau skunkais visai neseniai.Kikos lankstinuka pamaciau,kad parduodami skunkai po 700lt  ax.gif Anksciau net nezinojau,kad juos galima laikyt namie blush2.gif uzkreciau visa seima,nes atrodo nerealus gyvunelis wub.gif Vienintelis dalykas,kad kaina didoka ir baisoka is Kikos pirkt (kad nebutu ligotas) unsure.gif Na,bet kadangi vyra ikalbejau,tai per kelis menesius gal pavyks sutaupyt ax.gif Kaip skunkai sugyvena su grauzikais (turim jurkiaule)?Seskai zinau,kad puola...Nes jeigu skunkai daro ta pati-skunko laikyt negalesim



sveiki, skunkai minta grauzikais. bet norint laikyt abu gyvunus, galima problema issprest laikant juos atsiruose kambariuose ir pan.
Atsakyti
Prikeliu temą smile.gif Aš irgi susidomėjau skunkais, kolkas tik teoriškai. Norėjau paklaust gal kas nors juos Lietuvoje veisia? Iš kikos tikrai nepirkčiau, nors pas veisėjus būtų ir brangiau, bet bent geresnė sveikata. Na ir aišku įdomu kokios jų dabar kainos pas veisėjus, kažkas apie 2000Lt ar brangiau?
Atsakyti