Įkraunama...
Įkraunama...

Galvos plovimas

mums irgi jau kelintas mėnuo problema su galvos plovimu doh.gif klykiam,spiegiam,kabinamės iš vonios ir galiausiai su pusiau šampūnuota galva lipam lauk cool.gif
nežinau,kaip gerint šį procesą,nes neįmanoma pasakyt nieko,nes per klykimą negirdi,o dedami rankšluosčiai ant akių-lupami šalyn doh.gif
Atsakyti
nu va pas mus situacija pagerejo kai rankslosti dedam ant akiu, kai pasakai kad plausym galva tai pats praso rankslostuko ir deda sau ant akiu thumbup.gif
Atsakyti
tokią kepurėlę galima nusipirkti ebay.co.uk, apie 22 lt išeina smile.gif
user posted image

Lietuvoj nemačiau, neieškojau net, tiesą sakant ax.gif
Papildyta:
dar radau
user posted image

user posted image

canpol tokia apsauga
user posted image
Atsakyti
Mes ir vargstam su galvos plovimu doh.gif nei aš,nei dukriukas nelaukiam tos procedūros,bet aišku ji neišvengiama,kai plaukai netrumpi cool.gif maudytis pačiai patinka iki begalybės,ir susišlapina plaukus pati,ir man tai ledižia,bet tik ateina blogietis šampūnas,tai ir prasideda dūdos didžiausios,lipimas iš dušo,rėkimas ir t.tnepatinka net šlapius plaukus šluostytis,tai dažniausiai su vos ne varvančiais plaukais ritinam į lovą blink.gif unsure.gif
Atsakyti
mano tai irgi nelabai patinka, bet neverkia ir isterijų nekelia biggrin.gif
Atsakyti
man paciai panasi problema,tik musu sunelis jaunesnis 1,5metuku...reikia aiskintis priezastis g.gif maniskiui nepatinka,nes poto kai skalauju putas jam i akis vandenuko pribega(nemuiluoto nebijokit biggrin.gif ),tai as su ranka prilaikau kakta,kad nebegtu,tai kartais ramiai issiplaunam galva doh.gif gaila,nesupranta,kad galvyte reikia atlosti,o jo pacio taip lengvai nepalenksi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2008 08 14, 15:21)
Mes ir vargstam su galvos plovimu doh.gif nei aš,nei dukriukas nelaukiam tos procedūros,bet aišku ji neišvengiama,kai plaukai netrumpi cool.gif maudytis pačiai patinka iki begalybės,ir susišlapina plaukus pati,ir man tai ledižia,bet tik ateina blogietis šampūnas,tai ir prasideda dūdos didžiausios,lipimas iš dušo,rėkimas ir t.tnepatinka net šlapius plaukus šluostytis,tai dažniausiai su vos ne varvančiais plaukais ritinam į lovą blink.gif  unsure.gif

Pasiskaičius, tai net gaila mamyčių ir pypliukų verysad.gif , mes tai šampūnu plaunam kaskart kai tik maudomės (kas antrą dieną) dukrytė miegodama ar žaizdama dažnai pašyla, suprakaituoja, tai ir plaunam dažnai, be to, kai su plovimu problemų neturim, tai ir pliuškenamės. Šampūną išplaudavom anksčiau kempine užpylus vandenį, o dabar jau ir dušu, aš prašau ją žiūrėti į viršų ar į mane ir jokių ašarų biggrin.gif
O dėl šlapių plaukučių tai tikrai patarčiau rinktis Norwex rankšluostčius arba kitos firmos iš mikropluošto, tikrai super thumbup.gif Aš ir pati kartais, kai skubu ir reikia greit galvą pradžiovint, nugriebiu mažosios rankšluostį, blush2.gif tai praktiškai sausi plaukai lieka.
Atsakyti
sveikos mamytes, net negalvojau, kad musu tiek daug..
pas mus tokia problema prasidejo pries koki menesi. tik pradedi pilti vandenuka ant galvytes tai klyksmo buna labai daug, kol trini galva sampunu tai dar puse bedos, bet kai reikia viska nuskalauti tai tada jau nebezinau ka daryti. pastaruoju metu kvieciu vyra, jis laiko vaika ant nugarytes, kad vanduo nepatektu nei i ausys, nei i akys, bet klyksmas vis vien nerealus. beje turim mes ta apsauga, bet tik ja pamato dar baisiau buna, net nesileidzia ant galvos uzdeti. manau kazkada padariau klaida ir pradejau ji neteisingai maudyti, jau po pirmo karto reikejo kaz ka daryti, o galvojau, jog praeis. bandysiu ir as koki voriuka rodyti.
p.s. apsauga galima nusipirkti "mazylio ratai" ir kainuoja ji tik 14 lt. tik siulau pasiskambinti ir paklausti ar turi, nes labai greitai isperka, as trys kartus ejau kol atveze nauja partija.
http://www.0-3.lt/go...280;cat,;id,119
Atsakyti
Na pas mus irgi buvo problemele doh.gif bet jau dabar visai nieko nes visalaika su vyru dabar plaunam tai as atlosiu galvyte vyras skalauja svarbiausi jai nepapuola vandens ant akyciu tai jis berdaug ir nesipriesina schmoll.gif paniurzgena bet mes nekreipem per daug demesio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(**kiškutė** @ 2008 08 12, 16:22)
mums irgi jau kelintas mėnuo problema su galvos plovimu doh.gif klykiam,spiegiam,kabinamės iš vonios ir galiausiai su pusiau šampūnuota galva lipam lauk cool.gif
nežinau,kaip gerint šį procesą,nes neįmanoma pasakyt nieko,nes per klykimą negirdi,o dedami rankšluosčiai ant akių-lupami šalyn doh.gif

Pas mus lygiai tas pats, tai stengiuosi kuo greiciau atlikt visa maudyniu procesa, kol neisiverke. Tik pusiau plauta galva tai nepalieku. smile.gif
Atsakyti
Maniskei 2m, nepadeda nei ranksluostukai, nei kalbejimai jokie, niekas, kai plaunam galva tai klykia kiek tik gali. Plaut galva mazei- didziausia beda....
Atsakyti
Na pas mus irgi tokia beda ,bet ne taip baisiai kaip kitos pasakoja,jai ranksluostuku uzdengiame tai ir asareliu kaip ir nebuve,o maudytis labai jau megsta smile.gif
Atsakyti