Įkraunama...
Įkraunama...

Skaisti, lygi, vienodos spalvos veido oda

nu as nezinau ar cia visai i tema bet anksciau saltuoju sezonu mano odos spalva budavo tragiska nelygi papilkejus, isbalus, nors nesu balta, kildavo spuogiukai visoki. Dabar jau koki puse metu stengiuosi ir valau ryte vakare kasdiena veida tonika ir kasdiena naudoju dekinanti krema ko anksciau nedariau nes mano oda misri. nu tai galiu pasakyt - nuo lapkricio galo nebuvau soliariume, bet veidas spalvos neprarado, jis skaistesnis gyvesnis, aisku spuogas koks vienas kitas iskyla bet ne tiek kiek anksciau, nu zodziu as patenkinta ir tikrai matau pokycius, nes anksciau tiek tonikas tiek drekiklis man budavo greiciau pavienio naudojimo o ne kasdienio priemones, tiesiog nuvalydavau makiaza valikliu ir tiek.
beje tonika naudoju ir po odos valymo net ir biodermos ar avene terminiu vandeniu nors aceit jie atlieka ir toniko funkcija, tai ant vatos diskelio dar buna tikrai nesvarumu
Papildyta:
QUOTE(pavasario_lietus @ 2013 04 14, 15:12)
Apie vandenį ne pirmą kartą girdžiu. O sakykit, skaitosi tik grynas vanduo? Ar tinka arbatos/sultys ir tt? smile.gif Žodžiu, esmė vandens švarume ar tiesiog skysčiuose?

tik grynas vanduo, kiti skysciai neisiskaiciuoja 4u.gif
Atsakyti
[quote=vyšnaitė_iš_vazono,2013 03 31, 22:49]
Galiu pasidalinti, nuo ko mano oda tampa nerealiai lygi, skaisti ir elastinga;

1) Sveikas maistas (proto ribose sveikas biggrin.gif )
2) Daug vandens (čia labai individualu, kiek kam reikia, aš apie 2- 3 litrus išgeriu)
3) Sportas , pirtis garinė vienąkat per savaitę
4) Morkų žiedų hidrolatas (mano puskė vadina kosmetikos red bulliu lotuliukas.gif )
5) Veido kremas drėkinamasis, naudoju uoga uoga, rožių žydėjimą, nebūtinai, nes kažkaip mano oda į vandenį reaguoja, kad net kartais ir kremo nereikia

Vat po trijų savaičių tokio režimo, oda ne at pa žį sta ma!!!!



vadovaujuosi maisto, vandent ir gero drėkinamo kremo taisykle kokį nepilną mėnesį, tai jau sulaukiu komplimentų, kad oda lygi ir skaisti, žodžiu supratau, kad reikia netingėti prisižiūrėti smile.gif
Atsakyti
super, kad padeda thumbup.gif . Šiaip dėl maisto pastebėjau, jei iki minimumo apriboji riebalus, tai pavyzdžiui man neatsiranda inkštirų ir spuogų, taip pat turi įtakos cukraus, rūkytų mėsų apribojimas.
Atsakyti
na as dar vis ieskau priemoniu lygiai ir graziai odai... blush2.gif ,
nes mano gana problemiska, ryskios poros...o gal bandet kas nors sita produkta:
user posted image
Atsakyti
Visokiais maskuokliais as jau netikiu, nes dar labiau darko problemine oda, geriau spresti beda is vidaus, ieskoti kodel kyla spuogai, o jei problema demeles ir randeliai, tai jau geriau sumoketi pilingams ar lazeriui, nei bandyti vis laime ieskant tobulos priemones. Lygiaodems tai,paskaistina islygina tikiu bet deja ne mums ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 03 31, 22:49)
Galiu pasidalinti, nuo ko mano oda tampa nerealiai lygi, skaisti ir elastinga;

1) Sveikas maistas (proto ribose sveikas  biggrin.gif )
2) Daug vandens (čia labai individualu, kiek kam reikia, aš apie 2- 3 litrus išgeriu)
3) Sportas , pirtis garinė vienąkat per savaitę
4) Morkų žiedų hidrolatas (mano puskė vadina kosmetikos red bulliu  lotuliukas.gif )
5) Veido kremas drėkinamasis, naudoju uoga uoga, rožių žydėjimą, nebūtinai, nes kažkaip mano oda į vandenį reaguoja, kad net kartais ir kremo nereikia

Vat po trijų savaičių tokio režimo, oda ne at pa žį sta ma!!!!
vadovaujuosi maisto, vandent ir gero drėkinamo kremo taisykle kokį nepilną mėnesį, tai jau sulaukiu komplimentų, kad oda lygi ir skaisti, žodžiu supratau, kad reikia netingėti prisižiūrėti smile.gif


Susidomėjau tuo morkų žiedų hidrolatu- kur jo galima įsigyti? Gal kurioje vaistinėje parduodamas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juorita: 23 gegužės 2013 - 07:21
QUOTE(Emidora @ 2013 04 17, 14:38)
Visokiais maskuokliais as jau netikiu, nes dar labiau darko problemine oda, geriau spresti beda is vidaus, ieskoti kodel kyla spuogai, o jei problema demeles ir randeliai, tai jau geriau sumoketi pilingams ar lazeriui, nei bandyti vis laime ieskant tobulos priemones. Lygiaodems tai,paskaistina islygina tikiu bet deja ne mums  ax.gif

Ne veltui taip kalbejau, ir kad neatrodytu jog lengviausia pamokslauti ir teoremas destyti, pasakysiu ka tuo metu turejau omenyje - jau daugiau nei pora meneisu rytais, kai skrandis dar tuscias, isgeriu puses citrinu sultis, praskiedus na mazdaug puse stiklines vandens, tai zinok pirma savaite po tokio ''kokteiliuko'' nesupratau kas veidui pasidare - ta geraja prasme, akyse pradejo dziuti visi esami pulinukai, nuo to laiko neberia (!), na zodziu vis bandziau galvoti kas cia per stebuklas man nutiko, nes esu ne paaugle, belenkiek litu sukista ant priemoniu.
Atsakyti
QUOTE(Emidora @ 2012 04 25, 18:18)
o veido oda tavo kokia?itariu ne problemine?
esu bandziusi zalioje pakuoteje muila, jokio efekto, jau nekalbu apie skaistuma, ne spuogu nesumazino, nekalbu apie isnaikinima  smile.gif


Su tuo zaliu medimix muilu nusvilunau oda doh.gif ismuse raudonais deganciais plemais. Savaite vaiksciijau kaip nusvilintu veidu.
Atsakyti
Tai reiškia jūs kažkokiai sudėtinei daliai alergiška, o ne muilas blogas
Atsakyti
O gal turite žinių kaip atsikratyti inkštirų turint išsiplėtusius kapiliarus?
Atsakyti
Kaip jau minejo mergina pries tai, norejau ir as prisideti ir pagirti roziu vandeni (Rose water). Manau turetu buti jo ir Lietuvoje, jei ne galit kokiam ebay rasti. Esu isbandziusi daug skirtingu kompaniju kaukes ir kremus, bet tokio efekto vargu ar su kuo nors isgausi. Oda tiesiog spindi. Ypac labai grazu pries daranti makiaza, ar pries nakti naudoti vietoj toniko. Galit daugiau info paskaityti internete. Svarbiausia tai naturalus produktas.
Atsakyti
QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 04 17, 10:00)
super, kad padeda  thumbup.gif . Šiaip dėl maisto pastebėjau, jei iki minimumo apriboji riebalus, tai pavyzdžiui man neatsiranda inkštirų ir spuogų, taip pat turi įtakos cukraus, rūkytų mėsų apribojimas.


Sutinku šimtu procentų thumbup.gif Ne veltui sakoma maistas yra vaistas.

QUOTE(migle111 @ 2013 04 17, 15:13)
na as dar vis ieskau priemoniu lygiai ir graziai odai... blush2.gif ,
nes mano gana problemiska, ryskios poros...o gal bandet kas nors sita produkta:


Ryškios poros tik T zonoj? Ar bendėte naudoti kokią krempudrą ir pudrą tam maskuoti?


QUOTE(Chazam @ 2013 06 19, 17:57)
O gal turite žinių kaip atsikratyti inkštirų turint išsiplėtusius kapiliarus?


Žiūrint kokio didumo tie inkštirai, bet vėlgi čia maistą reikėtų riboti kaip ir kalbėjo merginos. Gera kasdienė veido valymo rutina turi taip pat būti atliekama. Jeigu kapiliarai yra atsiradę, saugotis karštų procedurų ( kaip pirtis ir garai) 4u.gif
Atsakyti