Įkraunama...
Įkraunama...

Bėdos dėl čiulptuko

QUOTE(kristinalm @ 2008 08 14, 22:45)
O mums jisai nereikalingas nuo gimimo 4u.gif

Mums taipat jis buvo nereikalingas thumbup.gif
Atsakyti
Mums tai reikejo pries einant liuliuka.Bet pries savaite nukirpau gala ir sakau viskas dabar jau reikia mesti.Pati paime ir trene i siuksliu deze.Dar kartais kai atsimena praso,bet tikrai labai lengvai su ja atsisveikinom.Manajai 1mir 11men. 4u.gif
Atsakyti
mums buvo nereikalingas, o kai gimė brolis prireikė, bet greit iišmetėm iir nebereikėjo biggrin.gif
Atsakyti
Istikruju l.gera proga,kad pamete ciulptuka.Mano panelei dabar 2.9m.,bet kaip jai buvo 1.8m.as jos ciulptuka kas kiekviena diena po truputi ikirpdavau,o po to ir nukirpau ciulptuka(bet aisku prie jos as taip nedariau).As jai pasakiau,kad tai pelyte sukramte tavo ciulptuka,nes esi jau didele ir tau jo nebereike.Dukryte l.pyko ant pelytes verysad.gif Bet po kokios savaites uzmirso ta pele ir savo ciulptuka.Taip ir atpratom be ciulptuko smile.gif
Atsakyti
Mes skausmingai atsisveikinom su čiulptuku doh.gif .Susirgo mažius stomatitu.Nors jau tereikėdavo tik nakčiai...gaila buvo žiūrėt..čiulpia,meta,verkia ir vėl ima.Kurį laiką tiesiog maigydavo rankytėje,nes negalėjo į burną dėt.Taigi,pasinaudojau proga ir ...atsisveikinom.Negaliu patikėt,kad jau to daikto nebėra,taip gera,nereik jaudintis ar paėmiau ,kur nukrito ir pan.Tikrai nelengva visa tai pergyvet.
Kai kuriais atvejais soskę tiesiog reiktų palikt vaikui.Žinau mamą,kurios vaikas nusigraužė pirštą iki žaizdų.Ir tepė ir klijavo-nieks nepadėjo.O kitos mažylei tiesiog nuo piršto čiulpimo dantys kreivi pasidarė(anot daktarės) g.gif .Taigi,kiekvienam ateina laikas ir mamos pačios nuspręs kada tinkamiausia atsisveikint su soske mirksiukas.gif .
Atsakyti
Na mes ir visai nesenai atsisveikinom su soskyte. Nors buvo jau tai daryta visokiai budais, bet kaip pradedavo su asarom reikalauti tai vel pagailedavau. Valgydamas net nepaleisdavo is ranku jos, pavalges vel skubedavo detis.
Bet viena diena palikom ja sveciuose, isvaziavom velai vakare, tad grizti nebenorejom, tai suneliui paaiskinom kad palikom pas lele Toma. Jis zinoma nemiegojo gerai, vekre,nakti pabudes prase, bet tai tik para verksmu tebuvo, paskui pats sakydavo: tiute pas lele Toma?. Manau reik tik tevu kantrybes, kad atsikratyti to iprocio.
Bet va daba jis nelabai megsta to leles, dar nebuvom susitike, bet sunus vis sako ir rodo: bum,lele Toma. Veiksmas,tipo meta, arba pastuma. unsure.gif , idomu kaip bus kaip susitiks ji unsure.gif
Atsakyti
jau be kalbu ji reikia mesti lauk. 3 metai, jau netelpa i jokius remus!!!pagalvokit apie vaiko dantis!
Atsakyti
Man ciulptuko tema buvo labai aktuali, nes galvojau, kad mano vyras per didelis ji ciulpti. O pasirodo dar iki 3 metu galima nesinervinti... bigsmile.gif

Radau geru patarimu , aciu Jums, mamytes. smile.gif

Aprimau siek tiek,nes pas mus namie problemos kasdien, as ryte paslepiu soski, o jis verkia ir isvien " dedy dedy", tol kol man nervai neislaiko ir vel ta jo "dedy" duodu atgal. rolleyes.gif
Atsakyti
Mūsų irgi buvo vaikelis pripratęs prie tutuko per ligas ir šiaip norėjo einant miegoti. Bet vieną dieną pasiūlėm išmest į kibirą kaip šiukšlę..taip ir padarė ( akcija-atrakcija ) biggrin.gif Kelias dienas dar prisimindavo ir prašydavo bet gana greit pamiršo thumbup.gif
Atsakyti
mes atsisakem 1 ir 10 men., o mazajai metukai ir dar net negalvoja su savo saldainiu skirtis blush2.gif
Atsakyti
Savo sūnyčiui nuo pat gimimo tūtuką duodavau tik einant miegoti arba kelionėse. Nuo 1,3 iki beveik 2 jis be to žaisliuko neužmigdavo - galvojau bus sudėtinga atpratinti. Bet buvo atvažiavę draugai su mažesne mergaite, tai pasakiau, kad netyčia jie išsivežė, kad jiems labiau reikia. Tai po to karto vis prisimindavo ir sakydavo - tūtes nėra - mergaitė išsivežė. dabar jei pamato kokį vaiką su tūtuku, tai nekreipia dėmesio. thumbup.gif
Atsakyti
Mano mergytė žinduko atsisakė gal būdama 2 mėn.,nes tada atrado savo pirščiuką smile.gif Tai iki šiolei (jai jau 1m.3mėn.) užmiega su nykščiu burnoje.Užmigusi jį pati išsitraukia,o jei naktį prabunda,tai pati pirštuką susiranda ir vėl užmiega-man nieko nereikia daryti biggrin.gif Aišku,atsiranda iš šono patarėjų,kurie gąsdina,kad pirštukas neužaugs ar bus koks kreivas,bet aš į tai dėmesio nekreipiu.Kai mergytė bus didesnė,tai tada ir galvosim,nes vyresnėlis savo žinduką "katei atidavė"būdamas gal 2,5-3 metukų bigsmile.gif
Atsakyti