Įkraunama...
Įkraunama...

Padėka

LABA RYTA
Narsiau po foruma ir pagalvojau, kodel mes tokie visi keisti zmones...Kai reik padekoti ar pagirti, galim , o gal tik mokam,bet tik keliais zodziais...O stai ispeikti, apsmeisti, apjuodinti galim net po 4-9 puslapius diskutuoti...
Ar nebutu grazu sukurti skyreli, kur savo vaikucio vardu galetume padekoti tam zmogui , tam medikui, kuris ir padejo Jam, Tam Zmoguciui ateiti i pasauli.. . g.gif
Atsakyti
Mielai ir brangiai Dr.Raguckienei

Brangi Daktare,
kai ateina laikas ir mazas zmogutis vardu Sniege, kuriai eina ketvirtas menuo jau pakankamai guguoja, ateina laikas istarti pati didziausia zodi DEKUI jos vardu.Savo gugavimu ir sypsena ji jau gali padekoti Jums uz si ilga ir sudetinga kelia i si pasauli.
Daktare, nuosirdus ACIU uz JUSU rupesti , pagalba ir susikaupima. Savo sypsena ir santurumu, savo pagalba ir reiklumu Jus buvote salia, kai mums to labiausiai reikejo.Ir stai jau keturi menesiai mes dziaugiames gyvenimu.
ACIU JUMS.
Pagarbiai mazoji Sniegute 4u.gif ir Zydre Tumosaite - Viederiene
Atsakyti
O man atrodo, kad gydytojai cia tikrai neskaito wink.gif.Jeigu jie dar ir supermamoj sedetu, tikrai gimdymu priimti nespetu. Siulau ieskoti padekai kitu budu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bankininke @ 2008 08 25, 16:58)
O man atrodo, kad gydytojai cia tikrai neskaito wink.gif.Jeigu jie dar ir supermamoj sedetu, tikrai gimdymu priimti nespetu. Siulau ieskoti padekai kitu budu  tongue.gif

Aš girdėjau, kad dauguma tikrai paskaito mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
O mes dekojam K.Kalinauskiui is VGN 4u.gif 4u.gif 4u.gif Didelis didelis ACIU wub.gif
Atsakyti
Esu labai dėkinga gydytojui R.Juršėnui ir akušerei Laimai Plungienei už tai, kad prisiminimai apie gimdymą liko šilti, pilni džiaugsmo! Ačiu už rūpestingumą ir priežiūrą kaip gimdymo metu, taip ir po gimdymo! Ačiu už tai, kad išvykstant iš AK gimdymo namų jau žinojau - TIKRAI SUGRĮŠIU!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Linkėjimai nuo mažosios Sofijos Leščiuk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bankininke @ 2008 08 25, 16:58)
O man atrodo, kad gydytojai cia tikrai neskaito wink.gif.Jeigu jie dar ir supermamoj sedetu, tikrai gimdymu priimti nespetu. Siulau ieskoti padekai kitu budu  tongue.gif


Kam taip iškart ironiškai? Juk nebūtinai tikslas yra , kad jie perskaitytų , jei būtų toks, tuomet ir sms galima parašyti mirksiukas.gif esmė pasidalinti teigiamom emocijom ir geru žodžiu smile.gif be to ne vienas ir paskaito smile.gif
Atsakyti
Tas kas neturit ar nebesugebat vartoti gerus zodzius prasom nerasyti.
Tai ne tas skyrelis, kur reikalinga pasaipa ar ironija. blush2.gif
Geros nuotaikos ir ramybes.
Atsakyti
Esam be galo dekingi visam RK personalui. ypac gyd. B. Zaliunui ir gyd. A. Puzienei. taip pat visoms aciu visoms akuserems.
antra karta gimdysiu tik RK.
Atsakyti
Mes dekojam iš visos širdes gyditoju R.Požerai VGN thumbup.gif gyditojas.Ačiū.
Atsakyti
Noriu padekoti gydytojai A. Meskauskienei, priziurejusiai mane nestumo metu ir gydytojui R. Pazerai is AK, priemusiam gimdyma.

Labai aciu jiems uz musu nuostabias mergaites. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paršulis @ 2008 09 22, 14:57)
R.Požerai VGN  thumbup.gif gyditojas.Ačiū.



QUOTE(Migle79 @ 2008 09 27, 20:14)
R. Pazerai is AK, priemusiam gimdyma.

Labai aciu jiems uz musu nuostabias mergaites. bigsmile.gif  bigsmile.gif

tai kur jis dirba - AK ar VGN?
Atsakyti