Įkraunama...
Įkraunama...

Stojamieji į psichologiją

beje, gal kas stojat siais metais i VU magistrantura psicholgijos ir galit paaiskint visa tvarka? 4u.gif nes pasiklysti informacijoje gana lengva ax.gif tai va, niekur nerandu, ar uz stojamaji egzamina reikia moketi? jei reikia, kiek ir kur? iki kada ir kur (fsf, ar sauletekyje) galima priduoti dokumentus? ar tiesa, kad ne veliau nei 24 val pries stojamaji egzamina?

siaip saunu butu jei pasidalintumete visa turima informacija blush2.gif

o dar smagiau butu, jei kas papasakotu, kokio sunkumo ir sudetingumo buna stojamieji egzaminai, ko klausineja, kiek laiko leidzia rasyti ir pan.

Aciu smile.gif
Atsakyti
Reikia pagalbos

Ketinu stoti į pedagoginę psichologiją, magistrantūrą. Yra nurodyta, jog į ją priima tuos, kurie turi psichologijos bakalaurą. Jokių stojamųjų nėra, čia KU.
BET YRA NURODYTA DAR TOKIA PASTABA:

"Asmenims, turintiems ne pasirinktos magistrantūros krypties bakalauro laipsnį, sudaromas individualus papildomų studijų planas".

Aš turiu edukologijos bakalaurą, vadinasi į šią studijų programą, pagal pateiktą pastabą aš galiu stoti, tik man bus kažkokios papildomos paskaitos organizuojamos ir reiks dar kažkokius egzus papildomai išsilaikyti. Ar teisingai suprantu??? g.gif g.gif
Kas suprantat - atsakykit ar taip aš supratau ar ne
Atsakyti
Sveikos,
Gal yra šiais metais įstojusių į VU neakivaizdines turintiems aukštąjį išsilavinimą psichologijos studijas? ax.gif
Atsakyti
Beje kaip ten baigias tiems, kurie ateina studijuoti nelabai susigaudydami aukstosios matematikos? blink.gif
Kiek maciau yra net egzaminas, ar labai sunku ji islaikyti?
Pasidalinkit patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Kaip galia, nejau neikas neatsilieps verysad.gif
Atsakyti
Man greit sueis 15, bet jau žinau, kad stosiu į psichologiją. Landžiojau po visokiausius internetinius portalus, forumus.. Sužinojau, kad matematiką reiks laikyti.. Taigi teks stipriai susimt. Būtų labai apmaudu, jeigu vien dėl šito mokso nepavyktų. verysad.gif
Atsakyti
gaila, kd temuke mirusi, taip noriu tos psichologijos, bt esu baigusi anglu, kazin i magistra priimtu ar ne g.gif
Atsakyti
I VU reiktu stojamojo, jei i magistra ne is VU (ar i neakivaizdini bakalura; bakalure dar reikalauja darbo stazo).

Beje, su anglu nepriimtu i magistra, nes ne psichologijos krypties issilavinimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo abiga: 03 birželio 2009 - 21:37
sveikos
as tokiuklausimeliu
ar galiu stoti i magsitra VU psichologija ir kriminologija ? bet as jau turiu magistra verslo teises
tai domintu si specelybe
gal kas galite placiau apie ja smile.gif dekui ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 06 04, 10:36)
sveikos
as tokiuklausimeliu
ar galiu stoti  i magsitra VU psichologija ir kriminologija ? bet as jau turiu magistra verslo teises
tai domintu si specelybe
gal kas galite placiau apie ja smile.gif dekui ax.gif  blush2.gif


nesvarbu, kokius magistrus tu esi kitus baigusi, svarbu, kad būtų psichologijos bakalauras.


Apie specialybę ką galima pasakyti

kuruoja ją labai Valickas, jei žinot tokį. Ir mus bandė visus sumasinti, kokios čia ateities perspektyvos ir kaip čia viskas gražu. Deja, iš ten studijuojančių gerų atsiliepimų bent jau man neteko girdėti. Gal dėl to, kad tik pirmi metai, kai šita programa ir ten toks chaosas blush2.gif

Jei įdomu, ką reiks mokytis, žiūrėkit programas:
http://www.fsf.vu.lt..._...&Itemid=136


Aš pati šiais metais stosiu į magistrą, bet šitą kryptį atmečiau iškart, tai daugiau ir nesidomėjau 4u.gif
Atsakyti
sveikos, na vakar apsigyniau bakalauro baigiamaji.. ziuriu i magistraturos studijos bet nezinau ka rinktis... Is pradziu ziurejau organizacine, VDU 11000 blink.gif per ziauru, VU organizacines nera neakivaizdiniu - is klaipedos neprivazinesi, M Riomerio... verslo psichologija - bet kazkaip apie riomeri labai daug nekokiu atsiliepimu kaip istaiga - vel kabliukas
namuose yra tik pedagogine psichologija - ka as su ja veiksiu, bet kaina maziausia biggrin.gif

ar galetu kas pakomentuoti mano pastebejimus, ar jie teisingi?
Atsakyti
Labux,jei turiu aukstaji ergoterapeutes issilavinima baklauro,ar galeciau stoti i magistra psicologijos?Gal kas susidure? ax.gif
Atsakyti