Įkraunama...
Įkraunama...

Alura

QUOTE(KPC @ 2009 09 11, 17:55)
Gerb. Cherich, nebūtina pulti į kraštutinumus ir primetinėti kitiems savo nuomonę. Jūsų gailesčio niekam nereikia, nes renkasi čia suaugę žmonės, turintys teisę turėti savo nuomonę. Tie kas mano radę "vaistą nuo visų ligų", gal ir perdeda, bet tokia kritika, kaip jūsų, tuo labiau nenaudojus preparato, irgi yra kraštutinumas. Ir iš kur jūs žinote, kad šios mamos "džinsiukų naujų" savo vaikams neperka, ar "burokėlių sulčių" nesispaudžia?

Gerb. KPC..Aš žinau, kad jūs visos nuperkat tuos džinsiukus ir burokėlių išsispaudžiat, tiesiog už tokią kainą a la panacėjos pirkti neverta..išeitų dar vieni džinsiukai..ir burokėlių kilogramas.. Ne tą turėjau omeny, ne taip ir jūs mane supratot..Na, kvaila visgi pirkti preparatą...kurio sudėty vazelino lūpoms cheminių medžiagų sudėtis..nu yra ten ta pagrindinė medžiaga, dėl kurios ten viskas atseit ir gydosi, statosi ir jaučiasi..bet...nu...
ai, prisiminiau vienos dėstytojos, toksikologės ir vaistažolių žinovės pasakojimą : ateinu dėl įdomumo į Karaliūnaitės mamos seminarą kažkokį paklausyt jos..gi ji tokia žymi žolininkė geradarė ant mūsų svieto..Ir pamačiau kaip vienai moteriai ji patarė bambalį užsiraugti tokios ir tokios žolės nuo to ir to..moterys tiki..aš, kaip profesorė ir apsiskaičiusi moteris, žinanti plačiai ir daug, įsiterpiau, pasakiau savo nuomonę..kad nuo tos žolės tai moteriai ta vieta nepagis, kad ji nuodinga..kad sukels dešimt šalutinių požymių..tai taip buvo - suklykė visas šimtas ten buvusių bobų ir per galvą vos negavau, nes kaip gi tu gali netikėti toookios žiniuonės patirtimi ir išmintimi.. taip ir čia..viena klykia, kita paantrina..trečiai šiaip pasisekė..ir neduokdie pasakysi priešingai..nu vartokit, dėl manęs vartokit, tepkit..nu ne krizė jums, kad jau fool.gif

QUOTE(Rasma @ 2009 09 11, 22:10)
Niekaip negaliu suvokti kokia čia sudėtinė dalis tokį stebuklą daro, kad gydo ligas ir 'padeda lovoje' g.gif
Žinau, kad šis tepaliukas buvo tirtas lab-joje siekiant išsiaiškinti jo sudėtį. O sudėtis nereali ..pagal savybes lyg 'pagerintas vazelinas' doh.gif Pamenu, kad didžiausias procentas sudėties - lanolinas ir dar įeina mentolis doh.gif Higieninė prekė smile.gif Absoliučiai jokių medžiagų, kuris galėtų įtakoti pagijimą nuo ginekologinių ligų ar sustiprinti orgazmą (nebent mentolis..bet čia pilni sex shop'ai tokie tepaliukų su mentoliu..)
Ir labai šauniai tuo tyrimu TV laida "Srovės" buvo pasinaudojusios, 'paskalambijo' per visą LT, bet naivių žmonių visais laikais yra...

drinks_cheers.gif Buvo ir bus naivuolių...

QUOTE(Lolita123 @ 2009 09 15, 22:10)
Paskaitykit google yra informacijos smile.gif
cia joks ne briedas ir visiskai saugus ir naturalus dalykas smile.gif

O tu nepastebėjai, kad google ta info tik iš skelbiu.lt tinklalapio ar kito panašaus pobūdžio svetainės, kurioje kažkoks žmogus bando prastumti tą tepalą? Arba sveikatos puslapy, kuriame straipsnius gali įdėti bet kas..ir aišku, kaip gi nepadarys to žymioji kardiologė, kuri ir veda tuos seminarus, kuri ir naudą gauna kažkokią tai, kad alura kažkam parduoda, rekomenduoja..čia kaip avono platinimas..tik tiek, kad už š..mokami dideli pinigai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherich: 24 rugsėjo 2009 - 21:19
nu jei zmones neturi kur pinigu deti tegu perka smile.gif bet dabar tiek ivairiausio plauko prekiu platinama, kad reikia buti labai atsargiems ir vis stebiuosi kaip tiem prekeiviam pavyksta iskisti "stebuklingasias" prekes
Atsakyti
Niu as irgi labai skeptiskai ziuriu i 15 ml geli uz 180 lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Nusprendziau idbandyti papilda sexovit forte, jame yra visas rinkinys naudingu medziagu, tame tarpe ir L-argininas, ir tikrai didesniais kiekiais smile.gif

Atsakyti
Buvau susigundžiusi ir aš šitą "stebuklą"išbandyti, deja unsure.gif "diengi na vietier" doh.gif
Atsakyti
Man "Alura" dave uosviene. Ir ne del orgazmo stiprinimo, o del uzdegimo mazinimo. Man ant uzpakaliuko vis iskildavo spuogiukas, kuris uzpuliuodavo ir pulinukai eidavo i vidu, o ne i isore. Karta jau operavo, po operacijos kai vel prasidejo ta pati nelaime pabandziau sito gelio. Galvojau "aj vistiek blogiau jau nebebus" biggrin.gif ir ka jus manot, padejo! Dabar visada jei tik koks herpis ant lupos ar spuogelis....ar siaip viduriavimas visada tepuosi su "Alura". Vyras taip pat. Tiesa mums sake, kad reikia teptis (moterims) klitoriuka, uzpakaliuka ir po liezuviu patrinti. Taip uzmusa ligos sukelejus. Asmeniskai man padejo nuo pulingu spuogeliu ant uzpakaliuko (dabar visai isnyko sita beda), dar padejo nuo ROTO (smarkiai viduriavau ir vemiau), vyras turi beda su herpiu ant lupos. Baisiai istinsta lupos, pusles didziausios brr.... bet per pora dienu viskas baigiasi. Nepersu savo nuomones, bet asmenskai mums "Alura" yra daug padejusi. wink.gif O del orgazmo... gal kas reguliariai vartoja, tai yra pokyciu ir lovoje (i geraja puse), bet as reguliariai nevartoju tai apie tai negaliu pasakyti. smile.gif
Atsakyti
Niu ka as siandien nusipirkau ta Alura ir labai tikiu kad pades mums jis norim pastoto ir labai daktare uztikrino kad per 3-6 men tas stebuklas ivyks smile.gif Mano viena drauge su juo pastojio per 5 men o daktarai jau nedave vilties kad pastos o va nuo aluros eme ir pastojio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykele69 @ 2011 07 05, 17:31)
Niu ka as siandien nusipirkau ta Alura ir labai tikiu kad pades mums jis norim pastoto ir labai daktare uztikrino kad per 3-6 men tas stebuklas  ivyks smile.gif Mano viena drauge su juo pastojio per 5 men o daktarai jau nedave vilties kad pastos o va nuo aluros eme ir pastojio smile.gif


gal nuo vyro pastojo, ne nuo aluros... rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2011 07 14, 11:04)
gal nuo vyro pastojo, ne nuo aluros...  rolleyes.gif  biggrin.gif

biggrin.gif manau padejo butent jiems tas tepaliukas smile.gif O as jau ir savaite laiko naudojiu ir jauciu kad tikrai valosi organizmas beksiu kita savaite pas daktare ir paziuresiu ar padejo man isnaikinti cista.Bet itariu kad padejo nes nejauciu jokio skausmo .Ir tikiuosi kad greitai galesime pastoti ir mes.smile.gif
Atsakyti
Ar dar yra naudojančiu alura, ar jau praėjo "mada"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vestne @ 2012 11 17, 20:54)
Ar dar yra naudojančiu alura, ar jau praėjo "mada"? g.gif


Aha, ir man įdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmoske @ 2012 12 19, 23:48)
Aha, ir man įdomu smile.gif

Na as pvx vis dar naudoju smile.gif reciau nei is pradziu, tada kai kai jau myliukas buna blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ereta @ 2008 09 10, 23:58)
Susidomejau ir as siuo preparatu.. Pradejau googlint ir ka radau.. Ogi amerikieciu mokslininkai istyre toki pat preparata tik kitu pavadinimu, kad tai paprasta kuno higienos priemone ir nieko stebuklingo joje nera..  pagooglinus anglu kalba atradau, kad Aluros sudetyje esantis kazkoks "parabens" (nezinau kaip vadinasi lietuviskai  :oh ) priskiriamas kancerogeninems medziagoms, kurios gali sukelti ivairius sveikatos negalavimus.  Patariama moterims ieskancioms rezultatu apie kuriuos skelbia akura, paieskoti preparatu kuriu sudetyje yra "Menthol, Peppermint and Benzoin Oil", o svarbiausia, kad nebutu to paraben'o.

P.s. Neturejau zalio supratimo, kas tos kancerogenines medziagos.. "Kancerogeninė medžiaga – medžiaga, kuri organizme sukelia ar paskatina vėžinių auglių vystymąsi" blink.gif

Atsakyti