Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su riešutų sviestu (įvairių riešutų)

Nusipirkau vakar IKI parduotuvėje, riešutų sviesto, tikėjausi kad ten labai jau skanu bus... ir ką jūs galvote - grynų gryniausia chalva doh.gif , tik tiek kad skysta.. išmesti gaila, vistik pinigiukai sumokėti buvo, gal kas patars kaip ją butų galima protingai panaudoti? g.gif nes vieną valgyti ar ant batono tepti neįmanoma, nes visai neskanu .. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 24 spalio 2012 - 10:22
Riešutų sviesto į pyragus deda smile.gif Bet čia užsienio tinklapius reikėtų peržvelgti. Ypač amerikiečių, nes po ranka tai neturiu ką pasiūlyt
Atsakyti
O as duosiu tau sausainuku receptuka ,tik perspeju tai rieboki ( tiksliau ,gal sotus )sausainukai

PYRAGELIAI SU ZEMES RIESUTAIS


300g. miltu
2 arbatiniai s. kepimo milteliu
200g. cukraus
1 pakelia vanilinio cuk.
po 1 pilna, bet ne su kaupu arbatini s. cinamono, kalendros
100g maltu zemes riesutu
100g. sviesto
100g zemes riesutu kremo
margarino skardai istepti ( as naudojau sviestini pop. )


Miltus su kepimo milteliais ,cukru, vanile ,prieskonius ir ir maltus riesutus subertu i dubeni ir gerai ismaisyti
Sviesta issukti su sviestu
Tesla 1h. pastatyti isaldytuva
Suformuoti mazus rutuliukus (na kaip nemazas graikiskas riesutas )
Sodeti i skarda, per vidukiuka ispausti pirstu duobute i ja iberti kapotu riesutuku
Kepti ikaitintoje iki 175-200C. orkaiteje apie 20min.
SKANAUS 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dievinu zemes riesutu sviesta, jei nebutu toks riebus valgyciau saukstais viena essen.gif kartais kai norisi saldziau tai tepu viena skrudintos duonos riekele riesutiniu kremu, kita- sokoladiniu kremu cool.gif tikra kaloriju bomba lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš irgi labai mėgstu riešutų sviestą. Tik jis labai tarp dantų veliasi blush2.gif
Atsakyti
Braske as cia visai ne i tema ,bet is kur tu gauni tu nematytu sypseneliu ???
O nuo to kremo ne tik dantys velesi , bet ir viskas iki pat skrandzio hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
na amerikieciai tai labiausiai megsta viena batono rieke istepti riesutu sviestu, kita rieke uogu dzemu ir tas riekutes suvozti, manau tikrai skanu, nors man ir vien su batonu ziauriai skanu, dar nutelos uztepus isvis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afterglow @ 2008 09 05, 20:05)
na amerikieciai tai labiausiai megsta viena batono rieke istepti riesutu sviestu, kita rieke uogu dzemu ir tas riekutes suvozti, manau tikrai skanu, nors man ir vien su batonu ziauriai skanu, dar nutelos uztepus isvis wub.gif

Net nupurtė. Tiesiu taikymu į wc nuo tokio derinio scare.gif
Atsakyti
As esu nusipirkus ir to riesutu kremo,bet dar neatidarytas guli lotuliukas.gif
Siaip tai pas kiniecius tik vistiena su ju padazu valgau thumbup.gif nera skaniau..delto nusipirkau kad pati isbandyciau kada(bet vis neprisiruosiu,bo turiu nutaikyti momenta ,kadangi viena tokio maisto valgytoja esu).
Jei noresi galiu imesti receptuka,tik sakau jog nebandytas dar ir delto negarantuosiu del skanumo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 09 05, 21:07)

Siaip tai pas kiniecius tik vistiena su ju padazu valgau...


o cia toks pats sviestas? g.gif blink.gif jei prie vistienos kinieciai ji naudoja, busiu gerokai nustebinta cool.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2008 09 05, 21:27)
o cia toks pats sviestas?  g.gif  blink.gif jei prie vistienos kinieciai ji naudoja, busiu gerokai nustebinta  cool.gif

nu siaip tai taip, bent pas mus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 09 05, 20:42)
Net nupurtė. Tiesiu taikymu į wc nuo tokio derinio scare.gif

man ir atrodo keistas derinys su dzemu, bet jei visi taip megsta tai nemanau jog neskanu
Atsakyti