Įkraunama...
Įkraunama...

Pilnasis siuvinėjimas

Bent anksčiau tokių flomasterių buvo Burdoje Trakų g. Tiesa, aš nebandžiau.
Atsakyti
Ačiū, mergaitės. Operatyvumas thumbup.gif
Paieškosiu Vilniuj, bet jeigu ką, Dev23, parašyk, kur Kaune perki, o tai man Kaunas- irgi ne problema biggrin.gif
"Užsikepiau", kaip liaudis sako, ir reikia...
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Buvusi "Rėdos " parduotuvė Krėvės pr. 2as aukštas kur medžiagos ir siuvimo reikmenys.pirmam aukšte "Norfa".Tarp kitko kitur Kaune aš jų ir neradau. cry.gif Bet perspėju ,kad rašiklis greitai baigiasi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dew23 @ 2005 07 11, 22:14)
Buvusi "Rėdos " parduotuvė Krėvės pr. 2as aukštas kur medžiagos ir siuvimo reikmenys.pirmam aukšte "Norfa".Tarp kitko kitur Kaune aš jų ir neradau. cry.gif Bet perspėju ,kad rašiklis greitai baigiasi  schmoll.gif


yra kazkoks rasiklis - "Gerose akyse". Tik nezinau, ar isnykstantis, ar issiplaunantis...
Atsakyti
QUOTE(eMAr @ 2005 07 12, 16:23)
yra kazkoks rasiklis - "Gerose akyse". Tik nezinau, ar isnykstantis, ar issiplaunantis...


Išsiplaunantis - pati pirkau ir išbandžiau... smile.gif
Atsakyti
grozis wub.gif wub.gif

Atsakyti
Pasakokit trumpai kas galit, kaip reikia tai daryti? Aš maždaug suprantu, bet kžko trūksta, kad gražiai gautųsi
Atsakyti
Gal čia ir kvailokai paprašysiu, bet gal kas galėtumėt darbelio blogąją pusę nufotkint ir įkelt ax.gif
Atsakyti
Drabeliai tai super thumbup.gif
Man atrodo, kad kryzeliu daug lengviau. Kazkada mokykloje bandziau sia seseliavimo technika, bet taip graziai man nesigavo. O gal paprasciausiai gerai nemokojau. O kryzeliu is pirmo karto pavyko.
Gal kas pasakysit, kaip ten spalvas taip graziai suderinat? Jei kas tinkamai papasakotu, gal ir man pavyktu ax.gif
Atsakyti
Gal kas turit taip siuvinetu raidziu, gali buti ir su peltakaivimu rolleyes.gif seniai reik, nerandu sad.gif
Atsakyti
Atgaivinkim šitą temą 4u.gif
Apie siuvinėjimą kryžiuku daug prirašyta, bet man jis nėra taip lengvai pritaikomas - pvz, noriu gražios staltiesės, bet iš tos specialios medžiagos nelabai staltiesė gaunasi g.gif Arba aš per mažai fantazijos turiu blush2.gif
Ir šiaip visada labiau patiko "paprastas" siuvinėjimas - kaip jis bebūtų vadinamas ax.gif
Gal kuri nors žinote internetinių nuorodų, kur tokius piešinėlius galima nusikopijuot? Turiu didelį segtuvą popierinių piešinių, bet jie jau atsibodę, gražiausius visus panaudojau cool.gif Norisi ko nors naujo...

Beje, čia apie piešimą ant medžiagos kažkada kalbėjote - aš tai tiesiog per kalkę persipiešiu nuo popieriaus ir tiek, na tiesa, paskui reikia išskalbti, bet ji lengvai išsiplauna rolleyes.gif
Atsakyti

Sveikos mamytės darbininkės,

Likau sužavėta kokie faini darbeliai čia parodyti. Gaila, kad pati neturiu tiek laisvo laiko , kad galėčiau tokius pasidaryti, bet kiek tik nugriebus laisvų minučių stengiuosi kažką sukurpt.
bigsmile.gif
Atsakyti