Įkraunama...
Įkraunama...

Blogas burnos kvapas

Kaip panaikinti ta bloga burnos kvapa? unsure.gif
Valau dantis ryte ir vakare, po kokias 2-3 minutes, dar skalauju skysciu, ir kartais naudoju dantu siula. Nu bet tas kvapas negeras vistiek yra verysad.gif

Gal zinote kokiu priemoniu reiketu imtis? unsure.gif
Atsakyti
Virškinimu pasirūpink mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilė 7 @ 2008 09 28, 17:08)
Virškinimu pasirūpink  mirksiukas.gif



Na, kad man cia ne del to manau mastau.gif
nes tarkim kai naudoju ta siula tarpdanciu, tai ji po proceduros pauoscius jaucias tas nemalonus kvapas (bet ne su visais tai tarpdanciais unsure.gif )
Taigi, darau isvada, kad visgi tai man nuo dantu.

Na, o pas stomatologe apsilankius, tai ji taip pat neranda jokiu skyluciu dantyse g.gif
Atsakyti
QUOTE(davile @ 2008 09 28, 17:14)
Na, kad man cia ne del to manau mastau.gif


manau virskinimas kaltas
Atsakyti
QUOTE(davile @ 2008 09 28, 17:06)
Gal zinote kokiu priemoniu reiketu imtis? unsure.gif

Kramtoma guma.
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 09 28, 17:16)
Kramtoma guma.


na dabar tai taip ir darau, bet jau atsibodo zlegionti ja biggrin.gif reikia problema spresti smile.gif
Atsakyti
tuomet man dantiste pasiule kuo dazniau praskalauti burna paprastu vandeniu. tiesiog visada turek po ranka buteliuka vandens-juk ir siaip reikia vandens daug gerti, o to paciu ir pamakaluosi burnoj...;-)
Atsakyti
Jei dantukai sveiki, kaltas virskinimas.Burnos skalavimai, gumos kramtymai nepades, nes kvapas eina is skrandzio.
Atsakyti
QUOTE(bituteanna @ 2008 09 28, 19:17)
tuomet man dantiste pasiule kuo dazniau praskalauti burna paprastu vandeniu. tiesiog visada turek po ranka buteliuka vandens-juk ir siaip reikia vandens daug gerti, o  to paciu ir pamakaluosi burnoj...;-)


aciu, bandysiu wink.gif

QUOTE(VAIDILUTE~ @ 2008 09 28, 20:47)
Jei dantukai sveiki, kaltas virskinimas.Burnos skalavimai, gumos kramtymai nepades, nes kvapas eina is skrandzio.


aciu, na turbut reikes pasiziuret kaip cia pas mane su tuo virskinimu. gal tikrai del to? mastau.gif
Atsakyti
Kaip panaikinti ta bloga burnos kvapa?


Gal turi akmenuku ant dantuku? Nueik pas dantu higieniste. Man irgi taip buvo, maza to dar ir dantenos siaubingai kraujavo! verysad.gif bet odontologe mane nusiunte pas higieniste ir dabar esu labai patenkinta! Ir dantenos nekraujuoja, ir gaivus burnos kvapas! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteanna @ 2008 09 28, 19:17)
tuomet man dantiste pasiule kuo dazniau praskalauti burna paprastu vandeniu. tiesiog visada turek po ranka buteliuka vandens-juk ir siaip reikia vandens daug gerti, o  to paciu ir pamakaluosi burnoj...;-)

Aš irgi taip darau smile.gif
Atsakyti
Kaip panaikinti ta bloga burnos kvapa?

pritariu Red Rose, greiciausiai kalti akmenukai, pabandyk juos nuvalyt, turetu padeti wink.gif
Atsakyti