Įkraunama...
Įkraunama...

Žaloju sau veidą. Nebegaliu taip toliau.

QUOTE(daikteliautoja @ 2008 10 10, 12:25)
Bijau, kad kosmetologe ju net nepastebetu jei tokios bukles eiciau pas ja valytis. Niekada nebuvau, tik po visko, ka pati pasidarau einu kaukes, kad uzgytu...

Va va, pazistama situacija. As grizusi is kosmetologes vis rasdavau keleta neisvalytu spuogeliu, kuriuos tiesiog privaledavau pati issivalyti...Bet tai netruko amzinai. Su laiku praejo.
Ir kaip tu gali zinoti kosmetologijos poveiki jeigu nesi buvusi? Pabandyk, o jau tada matysi...
Atsakyti
QUOTE(daikteliautoja @ 2008 10 08, 19:00)
Bet... yra vienas didelis pavojus, kuri pastebejau po 11 metu spaudymo praktikos, kai oda grazi, balta, as sau.........imu nepatikti. Keista, bet bandydama isisamoninti si savo iproti pastebejau, kad po kiek laiko be randu spuogu ima atrodyti, kad kazko truksta. Gal turiu nesamoninga nora buti subjaurota? Gal tai mano sunkios paauglystes pasekme, nes mokykloj is manes tyciojosi, ir kieme vaikai nemego, buvau negrazi, liesa, auksta, nemadingai aprengta, keista savo budu. Neklausiau "Nirvanos" kaip kiti, buvau naujoke mokykloj(dabar ketinau tapti mokytoja, bet galvoju ar verta, nors dabar busiu ne viena is mokiniu, bet bijau, kad grys anie laikai ir jie is manes tyciosis, na penalo nebespardys, taciau kitaip darys, vaikai isradingi)...


Žinok, su tuom spaudymu, man irgi taip būna kai spuogų nėra, jų trūksta. g.gif Man atrodo, jog tai tiesiog įprotis - man palyginimui labai gerai tinka kai mečiau rūkyti. Aš paprastai rūkydavau prie kompo, kai ką nors reikėdavo parašyti (ataskaitas ir pan., kur susikaupt reikia). Tai būdavo taip, kad rūkyt fiziškai nenori, bet vat trūksta to pačio veiksmo, kaip sakant nežinai kur rankas dėt.

O kas link mokytojavimo, tai žinok ne tas pats būt mokiniu ir mokytoju. Mokytojas yra galios pozicija - ne visuomet lengva su klase tvarkytis, bet tai niekad nebūna taip kaip paauglystėj, plius trimestro gale yra atsiskaitymo metas. triniti.gif

O dėl tos odos, tai kaip suprantu tu nutrauki tas kaukes kai oda pagražėja? Nes šiaip, jei naudoji kiekvieną dieną tai ir tos poros nebesikemša taip jau labai, ypač jeigu ryte ir vakare. Be to makiažas tai irgi to grožio nepadaugina, nes nuo visų makijažo pagrindų ta oda dar labiau kemšasi, reikia ten vakarais būtinai gerai nuvalyti.

Aš dar pastebėjau ir kitą dalyką - man bent jau nugaros oda susitvarkė kai prie jūros persikraustėm. Seniau būdavo negaliu ant petnešėlių nieko nešioti, nes tiesiog baisūs spuogai, ir randai negydavo, o dabar kažkaip pavasarį įdegiau ir niekas nebekyla. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elemire: 10 spalio 2008 - 12:40
QUOTE(Elemire @ 2008 10 10, 13:35)
Žinok, su tuom spaudymu, man irgi taip būna kai spuogų nėra, jų trūksta.  g.gif Man atrodo, jog tai tiesiog įprotis - man palyginimui labai gerai tinka kai mečiau rūkyti. Aš paprastai rūkydavau prie kompo, kai ką nors reikėdavo parašyti (ataskaitas ir pan., kur susikaupt reikia). Tai būdavo taip, kad rūkyt fiziškai nenori, bet vat trūksta to pačio veiksmo, kaip sakant nežinai kur rankas dėt.
O dėl tos odos, tai kaip suprantu tu nutrauki tas kaukes kai oda pagražėja? Nes šiaip, jei naudoji kiekvieną dieną tai ir tos poros nebesikemša taip jau labai, ypač jeigu ryte ir vakare. Be to makiažas tai irgi to grožio nepadaugina, nes nuo visų makijažo pagrindų ta oda dar labiau kemšasi, reikia ten vakarais būtinai gerai nuvalyti.
Aš dar pastebėjau ir kitą dalyką - man bent jau nugaros oda susitvarkė kai prie jūros persikraustėm. Seniau būdavo negaliu ant petnešėlių nieko nešioti, nes tiesiog baisūs spuogai, ir randai negydavo, o dabar kažkaip pavasarį įdegiau ir niekas nebekyla.  blink.gif


tikrai taip, kai ju nera, tai truksta, ieskau, kur cia koki isspausti butu galima doh.gif del rūkymo ir man panasiai buvo, cia kada diplomini rasydama sugriesijau ( siaip jau pries nestuma meciau ), tai jei zinau, kad turiu cigareciu, tai ir einu vis parukyti, o kai nebepirkau, kazkaip ir nebereikia, geriau susikaupti eina, bet cia ne ta tema smile.gif del spuogu tai pastebejau, kad jeigu kazkur iseinam vakare, aisku pudrytes, skaistalu ir pan. tepu ir nors grizus nusivalau ir nusiprausiu, vistiek ryte jau buna spuogu unsure.gif tada vel maratonas prasideda spaudymo, kol negaliu i save ziureti ir gydytis pradedu. Pirmam savo poste irg rasiau, kad buvo baisiai veidas guzais isbertas, o prie juros pabuvus pora savaiciu situacija zymiai pagerejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2008 10 10, 18:35)


O dėl tos odos, tai kaip suprantu tu nutrauki tas kaukes kai oda pagražėja? Nes šiaip, jei naudoji kiekvieną dieną tai ir tos poros nebesikemša taip jau labai, ypač jeigu ryte ir vakare. Be to makiažas tai irgi to grožio nepadaugina, nes nuo visų makijažo pagrindų ta oda dar labiau kemšasi, reikia ten vakarais būtinai gerai nuvalyti.

Aš dar pastebėjau ir kitą dalyką - man bent jau nugaros oda susitvarkė kai prie jūros persikraustėm. Seniau būdavo negaliu ant petnešėlių nieko nešioti, nes tiesiog baisūs spuogai, ir randai negydavo, o dabar kažkaip pavasarį įdegiau ir niekas nebekyla.  blink.gif

Nea, as einu spec. kaukes kad oda pagytu, ji ne nuo kimsimosi, o kad zaizdeles neuzsikrestu ir uzgytu. Siaip namie darau valomasias, valau oda tikrai, ryta vakara su prausikliu prausiu, pora kartu savaitej sveiciu....Bet man rodos nera tokios kaukes, kuri galetu pravalyti jau uzsikimsusias poras. Galvoju, kad jos kemsasi daugiau is musu vidaus atlieku, gal kepenys blogai savo darba atlieka, gal zarnynas...Jezau, kaip as pavydziu savo graziai draugei, kuri turi matine baltos spalvos lygia oda! Ir man oda yra vienas pagrindiniu moters grozio kriteriju. Aisku, uzsipudruoju, ir nelabai matosi mano ronos ir stigmos smile.gif Taciau savijauta buna klaiki, ir dar klaikesne, nes pati pasidirbu. Bet negaliu kesti nors vienos nesvarios poros, net jei matau ja vienintele visame pasaulyje....................... verysad.gif
Turbut vienai nepavyks isspresti sios problemos, Siandien buvau poliklinikoj, maciau, kad ten psichologe dirba, gaila registruotis neisdrisau, gal paskambinsiu ir uzsirasysiu. Tikuosi, gal einant pas ja nereikia nestis ligonio istorijos. Nenoriu, kad ten ka nors fiksuotu. Mama sake, kad ji gera psichologe, nezinau kodel ji ten ejo , bet manau, tikrai ne del spuogu spaudymo, o as skaitau, kad tai pagrindine mano problema.
Papildyta:
QUOTE(Tomassella @ 2008 10 11, 17:28)
tikrai taip, kai ju nera, tai truksta, ieskau, kur cia koki isspausti butu galima  doh.gif  del rūkymo ir man panasiai buvo, cia kada diplomini rasydama sugriesijau ( siaip jau pries nestuma meciau ), tai jei zinau, kad turiu cigareciu, tai ir einu vis parukyti, o kai nebepirkau, kazkaip ir nebereikia, geriau susikaupti eina, bet cia ne ta tema  smile.gif  del spuogu tai pastebejau, kad jeigu kazkur iseinam vakare, aisku pudrytes, skaistalu ir pan. tepu ir nors grizus nusivalau ir nusiprausiu, vistiek ryte jau buna spuogu  unsure.gif  tada vel maratonas prasideda spaudymo, kol negaliu i save ziureti ir gydytis pradedu.  Pirmam savo poste irg rasiau, kad buvo baisiai veidas guzais isbertas, o prie juros pabuvus pora savaiciu situacija zymiai pagerejo  thumbup.gif

Vat as galvoju, gal reikia man veidrodeli ismesti, vistiek senas, baisus. Taip ir padarysiu. Gal kokias spec pirstines uzsidet, nezinau ka dar daryt. Pas mus kambary yra bent pora dideliu veidrodziu, tu tai neismesiu.
Dar noriu Voveres74 paklaust, ar manai, kad tau nustojus zalotis spuogai eme beveik nekilti butent delto, ta prasme jie ir buvo spaudymo pasekme?
Atsakyti
QUOTE(daikteliautoja @ 2008 10 13, 20:08)
Dar noriu Voveres74 paklaust, ar manai, kad tau nustojus zalotis spuogai eme beveik nekilti butent delto, ta prasme jie ir buvo spaudymo pasekme?


Na manau, kad nebespaudymas turejo itakos. Juk odos nebezalojau, neuzkretinejau. Dabar irgi buna koks spuogelis, o ypac daznai kyla tie balti akmenukai, arba ir juodi inkstyrai... Bet laikausi ir nespaudziu, nerakineju. Ima vat ir patys pradingsta...
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 10 14, 04:39)
Na manau, kad nebespaudymas turejo itakos. Juk odos nebezalojau, neuzkretinejau. Dabar irgi buna koks spuogelis, o ypac daznai kyla tie balti akmenukai, arba ir juodi inkstyrai... Bet laikausi ir nespaudziu, nerakineju. Ima vat ir patys pradingsta...

as dar galvoju, gal kai nuolat viska isspaudai, visus nors maziausius kamstelius, oda nebemoka pati valytis? g.gif Nes pvz gal ant nugaros irgi mano poros uzsikimse, bet as to nezinau, nespaudau, todel ir spaugeliai nekyla. Turiu balta nugara. Ji kazkaip issivalo pati g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2008 10 10, 13:35)
Aš dar pastebėjau ir kitą dalyką - man bent jau nugaros oda susitvarkė kai prie jūros persikraustėm. Seniau būdavo negaliu ant petnešėlių nieko nešioti, nes tiesiog baisūs spuogai, ir randai negydavo, o dabar kažkaip pavasarį įdegiau ir niekas nebekyla.  blink.gif

todel kai kurios kosmetologes ir rekomenduoja karts nuo karto apsilankyti soliariume, nes nuo to sumazeja spuogu smile.gif
Atsakyti
as ir turiu problemu su spuogu spaudymu verysad.gif mano mama ir sese taip pat labai megsta sapudyti spuogus.tikrai labai sunku atsikratyti tokio iprocio ax.gif suprantu ak tai blogai,bet man neuztenka tik sau pasakyti kad busiu negrazi,kad daug spuogu atsiras.manau cia kazkas panasaus aks su rukimu,labai sunku mesti kai nera svarbios priezasties,mano seses kuminas ruke 30 m.ir nagalejo prisiversti mesti,tiesiog sakydavo kad tai neimanoma,bet kai atsidure ligonineje del rukimo uzsikiso kraujagisles tada mete,manau panasiai ir su spogais kol nera svarbios priezasties spaudyti spuogus(pagalvojimas kad veidas spuoguotas negrazus manes neitikina nespaudyti)tol as juos ir spausiu.gal tiesiog nebesijauciu grazi,esu susituokusi,o vyrui visai tas pats kaip atrodau,nera kas pasako kad taip daryti nereikia,kad kai nespaudai veido atrodai grazesne verysad.gif kai pradejome draugauti norejau atrodyti grazi todel stengiausi nespaudyti spuogu,o dabar nebera noro del kazko stengtis,todel ir manau kad vel ijunkau i spuogu spaudyma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sonkatux @ 2008 10 23, 13:59)
as ir turiu problemu su spuogu spaudymu verysad.gif mano mama ir sese taip pat labai megsta sapudyti spuogus.tikrai labai sunku atsikratyti tokio iprocio ax.gif suprantu ak tai blogai,bet man neuztenka tik sau pasakyti kad busiu negrazi,kad daug spuogu atsiras.manau cia kazkas panasaus aks su rukimu,labai sunku mesti kai nera svarbios priezasties,mano seses kuminas ruke 30 m.ir nagalejo prisiversti mesti,tiesiog sakydavo kad tai neimanoma,bet kai atsidure ligonineje del rukimo uzsikiso kraujagisles tada mete,manau panasiai ir su spogais kol nera svarbios priezasties spaudyti spuogus(pagalvojimas kad veidas spuoguotas negrazus manes neitikina nespaudyti)tol as juos ir spausiu.gal tiesiog nebesijauciu grazi,esu susituokusi,o vyrui visai tas pats kaip atrodau,nera kas pasako kad taip daryti nereikia,kad kai nespaudai veido atrodai grazesne verysad.gif kai pradejome draugauti norejau atrodyti grazi todel stengiausi nespaudyti spuogu,o dabar nebera noro del kazko stengtis,todel ir manau kad vel ijunkau i spuogu spaudyma blush2.gif

console.gif tikrai yra labai labai negerai taip elgtis.
Atsakyti
QUOTE(sonkatux @ 2008 10 23, 14:59)
... vyrui visai tas pats kaip atrodau,nera kas pasako kad taip daryti nereikia,kad kai nespaudai veido atrodai grazesne verysad.gif kai pradejome draugauti norejau atrodyti grazi todel stengiausi nespaudyti spuogu,o dabar nebera noro del kazko stengtis,todel ir manau kad vel ijunkau i spuogu spaudyma blush2.gif

Pasakysiu žiauriai, tad sorry, bet jeigu manai, kad neverta dėl vyro stengtis nes jau susituokusi - tai gali ir išsituokti. Labai lengvai. Kažkodėl dauguma moterų taip elgiasi. Prieš vestuves stengiasi patikti, o jau po to gerai kaip yra.
Vyras visada gali pastebėti kitą moterį kuri dėl jo stengsis. O namuose jo laukia tik žmona kuri baisi su savo išrakinėtu veidu... Skamba ne kaip, bet logiška.
Taigi manau, kad reikia aukso žiedus sumainius nepamiršti savęs. Ir dėl savęs pačios ir dėl vyro stengtis.
Mačiau kartą sceną per kažkokią humoro laidą - įeina pora į santuokos rūmus. Jaunoji graži, susitvarkiusi, pasipuošusi, jaunikis pasitempęs, dailus. Po ceremonijos išeina - baisi boba, su purvinu, nutysusiu chalatu, bigudžiai plaukuose, šlepetės suplyšę ir vyras - su jaunom mergičkom už parankių...
Aišku nesakau, kad vyrai neturi stengtis. Manau visi turi.
Taip, kad - rankas nuo veido, mikliai.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 10 23, 23:35)
Pasakysiu žiauriai, tad sorry, bet jeigu manai, kad neverta dėl vyro stengtis nes jau susituokusi - tai gali ir išsituokti. Labai lengvai. Kažkodėl dauguma moterų taip elgiasi. Prieš vestuves stengiasi patikti, o jau po to gerai kaip yra.
Vyras visada gali pastebėti kitą moterį kuri dėl jo stengsis. O namuose jo laukia tik žmona kuri baisi su savo išrakinėtu veidu... Skamba ne kaip, bet logiška.
Taigi manau, kad reikia aukso žiedus sumainius nepamiršti savęs. Ir dėl savęs pačios ir dėl vyro stengtis.
Mačiau kartą sceną per kažkokią humoro laidą  - įeina pora į santuokos rūmus. Jaunoji graži, susitvarkiusi, pasipuošusi, jaunikis pasitempęs, dailus. Po ceremonijos išeina - baisi boba, su purvinu, nutysusiu chalatu, bigudžiai plaukuose, šlepetės suplyšę ir vyras - su jaunom mergičkom už parankių...
Aišku nesakau, kad vyrai neturi stengtis. Manau visi turi.
Taip, kad - rankas nuo veido, mikliai.

drinks_cheers.gif , tačiau , bent jau man iki vestuvių visada gražiai ir neišsirakinėjusiai (ar bendraujant su kitais vaikinais prieš savo vyrą 4u.gif ) padėdavo gražiai išsilaikyti pats įsimylėjimo jausmas, kuris išklaikydavo komfortą manyje, kad esu mylima, geidžiama. Vėliau rutina. Atrodo vyrui vienodai. I veidą nepasižiūri, man į akis. Aišku, tai nereiškia, kad jis nemato, kas ant mano veido. Mano vyras geras. Gal visems taip nutinka, tačiau ne visos ima į širdį. Turi kažkokį savo laisvalaikį, draugų (tik draugų) vyrų, kurie padeda sukelti šiokią tokią autoafirmacija. Man taip nera. Nesu tokia "prie kompanijos", todel ir ja suprantu....
Beja dabar nespaudau daugiau nei savaite. Esu grazi ir balta. Kolkas. Gal ir ilgiau tikiuosi.
Atsakyti
QUOTE(daikteliautoja @ 2008 10 24, 08:38)
drinks_cheers.gif , tačiau , bent jau man iki vestuvių visada gražiai ir neišsirakinėjusiai (ar bendraujant su kitais vaikinais prieš savo vyrą  4u.gif ) padėdavo gražiai išsilaikyti pats įsimylėjimo jausmas, kuris išklaikydavo komfortą manyje, kad esu mylima, geidžiama. Vėliau rutina. Atrodo vyrui vienodai. I veidą nepasižiūri, man į akis. Aišku, tai nereiškia, kad jis nemato, kas ant mano veido. Mano vyras geras. Gal visems taip nutinka, tačiau ne visos ima į širdį. Turi kažkokį savo laisvalaikį, draugų (tik draugų) vyrų, kurie padeda sukelti šiokią tokią autoafirmacija. Man taip nera. Nesu tokia "prie kompanijos", todel ir ja suprantu....
Beja dabar nespaudau daugiau nei savaite. Esu grazi ir balta. Kolkas. Gal ir ilgiau tikiuosi.

Tai vat ir reikia vis iš naujo įsimylėti. Neleisti rutinai užkariauti tavęs, tavo vyro. Vyrai juk medžiotojai, sumedžiojo ir nebesistengia daugiau pagauti to kas jau pagauta. O jeigu tu vis keisies, stebinsi, jis vis matys kitokią. Žavią, besišypsančiom akim, įsimylėjusią ir svarbu - geidžiamą ir kitų vyrų. Tegu pavydi, saugo. Įsimylėti galima išmokti. Vis iš naujo tą patį žmogų galima įsimylėti. Arba, kad ir save. Gal taip net geriau.
Man dažnai pasako - velniukai tavo akyse šokinėja. Aš jaučiuos laiminga - ir velniukai šokinėja...

O tu šaunuolė thumbup.gif Laikykis taip ir toliau. Jeigu jau pradės tie spuogeliai lysti, nekišk pirštelių. Keliauk į kosmetologinį.
Žinok kai čia pradžioj su tavim pabendravau pamaniau - o kodėl ne? Ir nuėjau pas kosmetologę biggrin.gif Dabar lepinu savo veidą geru kremu. Visi sako - kaip pajaunėjai, veidas švyti.
O švyti dėl to, kad esu patenkinta savimi tongue.gif
Atsakyti