Įkraunama...
Įkraunama...

Kokteiliai su blenderiais :)

Sveiki smile.gif

nusipirkau blenderi (smulkintuva, plaktuva ar kaip dar kas vadina ji) lotuliukas.gif

taigi noreciau paklausti, ka skanaus galima butu padaryti, is kokiu vaisiu smile.gif

nes man tai skanu bananai ir persikai konservuoti... bet jeigu visa laika tai gerti, atsibos unsure.gif todel galvoju gal dar kas pasiulys ax.gif
Atsakyti
mane irgi domintu, nes turiu blenderi, o receptuku idomesniu nezinau:)
kisa666 o tu tik vaisius trini ar dar pili kazko kad skysciau butu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2008 10 21, 18:50)
mane irgi domintu, nes turiu blenderi, o receptuku idomesniu nezinau:)
kisa666 o tu tik vaisius trini ar dar pili kazko kad skysciau butu? g.gif

piliau dar truputeli to perkiso skyscio... smile.gif bet nedaug mirksiukas.gif
Atsakyti
as siandien dariau:
melionas, obuolys, bananas ir siektiek jogurto. niam niam wub.gif
Atsakyti
Mangų mažylė
Šis indų gėrimas panašus į pieno kokteilį su mangais ir pasak J. Oliverio yra labai gardus.
4 porcijos
250ml paprasto jogurto,130 ml pieno,130ml konservuotų mangų minkštimo arba200gšviežių mangų be kaliukų ir pjaustytų griežinėliais 4 arbatiniai šaukšteliai arba pagal skonį cukraus
Visus produktus sudėkite į plakiklį ir2minutes plakite, paskui išpilstykite į stiklines ir patiekite.
"Mažylę galima laikyti šaldytuve iki paros. 4u.gif
Atsakyti
Man kažkodėl skaniausias išlieka braškinis ledų kokteilis - ir suktgalvos daug nereikia - vaniliniai ledai ž šaldytos, o jei yra šviežios kvepainčios braškės.
O jei šviežių vaisių, tai visokiausių variantų prigalvot eina, svarbu tokių, kaip apelsinas nenauot ar bent jau nepadaugint - rūgštu plius skūrelė schmoll.gif
Atsakyti
Pasifloros+granatų sirupas.
Antra,mango+ persimonai.
Šie kokteiliai skanaujasisu malonuku g.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2008 10 25, 16:33)
as siandien dariau:
melionas, obuolys, bananas ir siektiek jogurto. niam niam wub.gif


Tikrai, labai skanu.
Atsakyti
Megstamiausi yra bananas su pienu (truputis cukraus ir vanilinio siek tiek),
Po to su braskem ir pienu.
Siaip dar su vaiku megstam siaip kokias uogas ar vaisius sutrinti ir vietoj tokios kremines mases gaunasi, prie koses ar blynu. Kad ir tie patys obuoliai visai kitoki skoni igauna.
Blenderis (maisykle) nepamainoma man blynu teslai daryti. Seniau buvo tokia kancia (kol ismaisai kad neliktu gumuleliu) o dbar vienas du ir viskas gali kepti. Tik vat visiskai netinka man pyragu teslai maisyti.

Si aparata dar naudoju ivairiaiems uztepams, cia ne itema bet:
svoguno puse galvutes, 2 avokadai (be kaulo ir skyreles), krabu mesyte ir saukstas majonezo, ir prieskoniu pagal poreiki viska sutrinti ir ant duonytes.
Skanus uztepas ar padazas prie bulviniu blynu, silkute svoguniukas ir majonezo.

Kai svogunas susitrina nelabai jo skonio ir kvapo lieka uztepuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irma77: 10 gruodžio 2008 - 09:54
Sveikos,na cia ne labai kokteilis,bet su blenderiu daromas 4u.gif Ir tinka naujiems metams su sampunu ir vasara (jei be sampano) tai liuks gaivina.
Reikes:vandens,citrinu ir cukraus(ir jei norit sampano arba granatu sirupo)
Isspaudziam svieziu citrinu sulciu i vandeni,idedam cukru ir kaitinam ant ugnies kol cukrus istirps.Siltas tas gerimas turi buti tokio gan intensyvaus skonio(ir citrinu ir cukraus negailet:) ).Tada dedam i saldikli ir saldom-kai toks buna pusiau susales isimam ir sumalam su blenderiu.Tada vel pastatom i saldikli.Pries vartojima vel suvarom su blenderiu.Ispilstom i taures ir jei norim ipilam sampano,o jei sus granatu sirupu-tai pilam i viduriuka ir taip graziai nubega tada rolleyes.gif Ir geriam per siaudeli 4u.gif
Atsakyti
As tai dedu ledu, sulciu, banana, galima braskiu, kivi, ar koki kita vaisiu turite, ir labai skanu visada gaunasi smile.gif
Atsakyti
dar labai skanu balti vaniliniai ledai=jogurtas megstamo skonio= sviezios braskes wub.gif
Atsakyti