Įkraunama...
Įkraunama...

Kokteiliai su blenderiais :)

mano mėgstamas organizmą valantis ir stiprinantis kokteilis:
pagal norimą kiekį obuolių, apelsinų, mango( aš dedu du nedidelius obuolius, du nedidelius apelsinus ir mangą) du šaukštai sėlenų, gabalėlis pjaustyto imbiero, mažas šaukštelis medaus ir pusė šaukštelio cinamono smile.gif
labai tinka šaltuoju metų laiku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2011 01 09, 12:49)
mano mėgstamas organizmą valantis ir stiprinantis kokteilis:
pagal norimą kiekį obuolių, apelsinų, mango( aš dedu du nedidelius obuolius, du nedidelius apelsinus ir mangą) du šaukštai sėlenų, gabalėlis pjaustyto imbiero, mažas šaukštelis medaus ir pusė šaukštelio cinamono  smile.gif
labai tinka šaltuoju metų laiku  mirksiukas.gif

Klausimelis,ar selenas sumalat irgi su blenderiu?
Atsakyti
NA perku pakeliais, jos ten tokios smulkios būna, dedu su viskuo tiesiai į plaktuvą.
Gal jūs apie linų sėmenis kalbat g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2011 01 09, 16:25)
NA perku pakeliais, jos ten tokios smulkios būna, dedu su viskuo tiesiai į plaktuvą.
Gal jūs apie linų sėmenis kalbat  g.gif

Kaip vadinasi jusu dedamos semenys? smile.gif Nes pirma pamaniau,kad sumalate linu semenu,na o jos labai linkusios bringti,tai pamaniau ar nebus kaip tirstas kisielius.
Papildyta:
Oi, dar karta perskaiciau, biggrin.gif jus gi ne semenis dedat o selenas.Atsiprasau, neatidi buvau.
Atsakyti
Vai kokia skania temuke radau, aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos kokteilių mėgėjos,jungiuosi prie Jūsų.
ačiū už šaunią temą mirksiukas.gif
Bandysiu ką nors pasigaminti:bigsmile:
thumbup.gif
Atsakyti
As irgi blenderi isigijau, tai dabar plaksiu biggrin.gif man patinka ipilti kefyro i kokteili su ivairiais vaisiais, gal pienas daug kam ir skaniau butu, bet as nemegstu pieno smile.gif
Atsakyti
desertus darau tokius:
isplaku kivius, po to braskes ir bananus su grietinele ir sluoksniuoju- pirmas sluoksnis kiviai, antras sluoksnis braskes ir trecias banai su grietine, zinokit ir graziai atrodo ir labai skanu ir sotu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2011 02 26, 17:46)
desertus darau tokius:
isplaku kivius, po to braskes ir bananus su grietinele ir sluoksniuoju- pirmas sluoksnis kiviai, antras sluoksnis braskes ir trecias banai su grietine, zinokit ir graziai atrodo ir labai skanu ir sotu wub.gif

Šita reiks išmėginti thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, ačiū už temutę 4u.gif Super kiek įdomių receptukų radau wub.gif , dabar tik išbandyti visus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2008 11 21, 03:01)
Pasifloros+granatų sirupas.
Antra,mango+ persimonai.
Šie kokteiliai skanaujasisu malonuku g.gif


g.gif
Atsakyti
Bananinis pieno kokteilis

150ml pieno ir vienas didelis bananas.

Viską sudėti į dubenėlį ir išplakti blenderiu. Cukraus nereikia, nes nuo bananų pakankamai saldu.
Jeigu dar keletai valandų į šaldytuvą įdedi, tai išvis pasaka. wub.gif
Atsakyti