Įkraunama...
Įkraunama...

Aironas

QUOTE(VAIDAMA @ 2008 11 03, 22:45)
o man labai gražus šis vardas, daviau jį savo sūnui  thumbup.gif
norėjau reto, nenuvalkioto, nors matau kad daugėja jau Aironų

Grazus vardas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(In-U @ 2010 09 09, 08:37)
Kodėl deja?


Matyt todėl, kad Aronas, kaip ir Mozė, labiau paplitęs tarp judėjų, o ne krikščionių. Tiesiog tokia tradicija, deja...

Na, o Aironas, ką berašytumėte, yra angliško žodžio "iron" (ar tai būtų lygintuvas, ar geležis) transkribcija, deja...
Atsakyti
Nieko, paplis ir tarp krikščionių biggrin.gif
O prie ko čia angliški žodžiai, kurie tik skamba galbūt panašiai?....
Tai tarkim dažnas vardas Aistė, vokietijoje skamba kaip "šalta arbata" (eistee) tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
super vardukas thumbup.gif savo suneli taippat pavadinau Aironu
http://www.vardoreik.../vardo/reiksme/
Atsakyti
QUOTE(In-U @ 2010 09 06, 08:53)
Visiškai pritariu  thumbup.gif  Tikrai užsienyje niekas šio vardo nelygina su minetuoju prosu   tongue.gif  biggrin.gif
Kaip ir minejau, ir lietuviški vardai turi keistų reikšmių... Bet kažkaip nepastebėjau, kad kažkas labai gilintūsi į vardo reikšmes ir taip vadintų...  ax.gif


cia ne uzsienis, o Lietuva, todel kas tinka uzsieniui, tai gal ne itin tinka gimtajam krastui.
Atsakyti
super vardukas,kazkada su vyru maximoja isgirdome kaip vaika tevelis sauke,tai su vyru kaip susitare vienas y kita atsisuke tarem... biggrin.gif turesim sunu jo bus vardukas Aironas mirksiukas.gif
Atsakyti
grazus vardas smile.gif prie ko cia lygintuvas??? gal nezinote to vardo reiksmes? jis reiskia-Airija,taika smile.gif tai negi tarkim vardas Claire(tariasi clear) reiskia svari?nenusisnekekit jei nezinot :)sis vardas lb populiarus Amerikoje smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ieva V. @ 2010 09 30, 23:45)
cia ne uzsienis, o Lietuva, todel kas tinka uzsieniui, tai gal ne itin tinka  gimtajam krastui.



juk yra mamyciu ir uzsienyje tongue.gif mes gyvenam uzsienyje,bet Lietuvos nenorim pamirsti,gal teks grysti.taigi geriausia butu isrinkti toki varda kuris yra ir Lietuvoj ir tavo saly smile.gif Kaip mum Aironas lb tiktu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ašaka @ 2010 09 28, 23:26)
Matyt todėl, kad Aronas, kaip ir Mozė, labiau paplitęs tarp judėjų, o ne krikščionių. Tiesiog tokia tradicija, deja...

Na, o Aironas, ką berašytumėte, yra angliško žodžio "iron" (ar tai būtų lygintuvas, ar geležis) transkribcija, deja...


cia tik tu taip galvoji neteisingai biggrin.gif Sis vardas neturi nieko bendra su lygintuvu smile.gif pagooglink atidziau ,gal rasi jo tikra reiksme:)
Atsakyti
Na mano Aironui jau 7 metai. tongue.gif Gal koki menesi buvo mano mazasis visai be vardo, nes laukdamasi buvau sugalvojusi kita varda, bet kai gime jam jis visai netiko. Nusprendziau palaukti, kol vardas ateis pats vaikui. Va nakti atsikelusi ir sugalvojau is niekur nieko, kad bus Aironas. smile.gif Kelias dienas ieskojau vardo reiksmes. Be to, kad vardas reiskia TAIKA, dar jis taip pat yra senoves skandinavu Vikingu vardas. Gal ir sutapimas gal ne, bet dabar gyvenam vienoje is skandinavijos valstybiu - Norvegijoje) Kazkaip abejojau, kad vikingu laikais buvo lygintuvai. smile.gif Del gelezies tai gal ir tinka manajam, nes tikrai tvirtas vyrukas visom prasmem. thumbup.gif Ir visai nepykstu, kai mano vaika pavadina geleziuku. smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif man tai isskirtinis vardas
Atsakyti
QUOTE(muotriska @ 2011 11 21, 13:39)
grazus vardas smile.gif prie ko cia lygintuvas??? gal nezinote to vardo reiksmes? jis reiskia-Airija,taika smile.gif tai negi tarkim vardas Claire(tariasi clear) reiskia svari?nenusisnekekit jei nezinot :)sis vardas lb populiarus Amerikoje smile.gif
Papildyta:
juk yra mamyciu ir uzsienyje tongue.gif mes gyvenam uzsienyje,bet Lietuvos nenorim pamirsti,gal teks grysti.taigi geriausia butu isrinkti toki varda kuris yra ir Lietuvoj ir tavo saly smile.gif Kaip mum Aironas lb tiktu smile.gif
Papildyta:
cia tik tu taip galvoji neteisingai biggrin.gif Sis vardas neturi nieko bendra su lygintuvu smile.gif pagooglink atidziau ,gal rasi jo tikra reiksme:)


Vardo reikšmę žinom, tik su Airija ji nieko bendro neturi. Tiesiog Lietuvoje užėjo "mada" taip iškraipyti biblijinį Arono vardą, kad jo tarimas darosi panašus į anglišką "iron". O vardas Aironas (būtent tokia rašyba) užsienyje išvis būtų nesusipratimas.

Beje, pagooglinau:
Airon: http://www.google.lt...h...280&bih=834

Kaip matote - rezultatų nulis. Yra tik tradicinis Aaron arba Aeron, kurių lietuviška forma yra Aronas.

Atsakyti
NEZINAU MERGYTES KO JUS TAIP ANT SIO VARDUKO UZSISEDE,BET MAN JIS LABAI GRAZUS smile.gif SAVO SUNELI IRGI PAVADINAU SIUO VARDU. O DEL JO REIKSMES TAI MATAU MAZAI GOGLINO MERGYTE NES RADAU REIKSMIU IR NE VIENA. KAIP AS SAKAU NERA NEGRAZIU ZMONIU IR VARDU JUK VIENAM GRAZU KITAM NE TAI KURIS DABAR TEISESNIS ........ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yyyspy @ 2010 09 29, 10:32)
super vardukas thumbup.gif  savo suneli taippat pavadinau Aironu
http://www.vardoreik.../vardo/reiksme/

ir jus naiviai tikit šituo psl??? pažiūrėkit kas jis rašo apie "Fekalijos vardą" : http://www.vardoreik.../vardo/reiksme/ arba šito "vardo" http://www.vardoreik.../vardo/reiksme/ doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti