Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno kolegijos teisininkių kampelis (KK)

Na jau,nesakykit. Bent jau teismo posedziu sekretore, tai galima be problemu isidarbint.Mano sesuo pati dirba teisme ir sake pastoviai truksta sekretoriu, vis klausineja ar neturiu pazistamu jau baigusiu kolegija. O kadangi po kolegijos beveik visi eina mokytis ir toliau, tai manau visai nebloga perspektyva, bent jau stazas teisinio darbo vistiek eina. Gal cia tik mano nuomone. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neas: 07 lapkričio 2008 - 20:24
tas tai taip , dar ir policijoje galima, bet man tai nėra svajonių darbas. ax.gif
Atsakyti
Kai mano is vaikystes svajone buo buti policininke, tai gal ir teks bandyt ten po keleriu meteliu dairytis darbo blush2.gif biggrin.gif
Siaip manes nelabai jau traukia darbai, kur ilgai iesko i ta vieta ir panasiai ... kazkaip nera azarto siekti tos vietos, kai zinai, kad nera jau tokia populiari, matyt kazkas ten nelabai rolleyes.gif .... nes kai uzsiminine Neas, tai ir pasidomejau, pasirodo is tiesu paieskomos i ten daznai sekretores smile.gif
Tiesa, vakar buvo pirmos tarptautines teises paskaitos.... brrr isgasdino su uzduotu kursiniu g.gif nors.... kaip nors, nes dar be jo 2 savarankiskus uzdave tai vakar grizusi greit info susigaudziau ir liko tik susimaketuot, nu apie baudziamaja tai patylesiu, va ten tai prigriebe doh.gif kaip tikriems advokatams uzave aprasyt situacijas 1,5tarpais apie 2 lapus pripilt reik, na zodziu kam ji jau buvo ta supras, kam dar tik bus tai gal nebegasdinsiu biggrin.gif
Atsakyti
o tarptautine ar ne Tamasauskiene veda? g.gif as tai apie kara kursini rasiau prisimenu pas ja biggrin.gif o perspektyvos.... na..... kaip jau mineta sekretores teismuose ir policijoje imanoma isidarbinti, bet policija nelabai kazkaip naujus priima, nors ir sako kad truksta zmoniu g.gif o siaip ieskojau darbo teisininko padejeja kokioj nors imonej, bet nieko schmoll.gif pirmenybe baigusiems universiteta doh.gif ir aisku kad patirtis butu biggrin.gif po kolegijos istojau i MRU neakivaizdini, tai vel galima sakyti viska is pradziu pradejau mokintis doh.gif net tu 3 metu kolegijoje gaila pasidare unsure.gif na bet suzinojau, kad norvegijoje musu bakalauras uzskaitomas kaip normalus, tai nusiunciau i viena ju universiteta dokumentus, kad i magistratura priimtu mane, 1 metai ir tureciau magistra (anglu kalba), bet net ir tokiu atveju manau darbdaviai ziures, kad bakalauras kolegijos ir vel jiems netiks doh.gif biggrin.gif
p.s. beje dar pas notarus galima dirbti po kolegijos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artemide23: 12 lapkričio 2008 - 16:08
aš irgi užtai dabar MRU magistratūroj žaliuoju blink.gif
Atsakyti
na ka jau paskelbe sesijos tvarkarasti, stai ir prasideda juodos dienos , juodos naktys, jau kita savaitgali baudziamosios atsiskaitymas verysad.gif ir tarptautines darbus reiks pristatyt.... brrrrr umn.gif

kaip greiciau trokstu apsimaut sia ''skrybelaite'' smartass.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2008 11 12, 17:06)
po kolegijos istojau i MRU neakivaizdini, tai vel galima sakyti viska is pradziu pradejau mokintis  doh.gif net tu 3 metu kolegijoje gaila pasidare  unsure.gif

Nesupratau? Kiek as zinau, tai baigus kolegija, MRU istoji i trecia kursa g.gif . Tik vidurkis visu metu neturi buti mazesnis nei 7,5 balo.
Atsakyti
galima i 3 kursa, galima i 2 kursa, ir vidurkis ne maziau 8 turetu buti. na bet vistiek, juk neuzskaito teisiniu dalyku, tai vel viska pakartotinai reikia mokintis tik literaturos daugiau. ir kad ir istosi i 3 ar 2 kursa, vistiek pirmuju metu dalykai lieka kaip skolos, ir reikia atsisakityti, tai kruvis doh.gif na bet tikiuosi kad nereikes MRU kankintis ir istosiu i magistratura norvegijoje. bent jau uz moksla nereikes moketi ir magistra gauciau biggrin.gif

kaip jums sekasi pradzia? kokie ispudziai? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artemide23: 09 gruodžio 2008 - 15:54
QUOTE(artemide23 @ 2008 12 09, 16:51)
kaip jums sekasi pradzia? kokie ispudziai?  mirksiukas.gif

Pati pradzia puiki buvo! Net nesitikejau biggrin.gif . Bet dabar prasidejo visos grozybes, egzaminai... doh.gif Gal kas zinote kokia forma vyks teises teorijos egzaminas,ar panasus bus klausomai i tuos kur ji idejus kolegijos puslapyje? As ja skaitau, skaitau ir niekas man i galva nelenda, nezinau i ka ten sukoncentruoti demesi, nes visko tikrai neatsiminsiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosta @ 2008 12 10, 13:24)
Pati pradzia puiki buvo! Net nesitikejau biggrin.gif . Bet dabar prasidejo visos grozybes, egzaminai... doh.gif  Gal kas zinote kokia forma vyks teises teorijos egzaminas,ar panasus bus klausomai i tuos kur ji idejus kolegijos puslapyje? As ja skaitau, skaitau ir niekas man i galva nelenda, nezinau i ka ten sukoncentruoti demesi, nes visko tikrai neatsiminsiu verysad.gif

teises teorija nekyla rankos eit perlaikyt, manau, iki 4 kurso pasitaupysiu ar bent kitu metu-3 kurso doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kaunutė @ 2008 12 10, 14:08)
teises teorija nekyla rankos eit perlaikyt, manau, iki 4 kurso pasitaupysiu ar bent kitu metu-3 kurso  doh.gif

Nejau taip ziauru ten unsure.gif ? Man rytoj teises teorijos egzaminas, jau visa savaite as ja sapnuoju ir negaliu normaliai issimiegoti verysad.gif
Atsakyti
oi Guosta as nesimokinu ir mokinuos tuo paciu.ten mokosi mano vyras tai jis i paskaitas eina o as jam namu darbus darau
Papildyta:
tai jau nematydama mokytoju kartais susidarau vaizdeli nekoki gailiniene nepasisuoda lengvai ir dar kazkokia yra
Atsakyti