Įkraunama...
Įkraunama...

Salotos su krevetėmis

QUOTE(jurga r @ 2010 06 04, 20:10)
Salotos su krevetemis .Reikes:virtu kreveciu,majonezo,salotu lapu,2kiausiniu,zalumynu,sviesto,pipiru,druskos,batono.Kiausinius isvirti,batona, pjaustyta kubeliais pakepinti ant sviesto,kol graziai apskrus.Salotas smulkiai supjaustyti,deti i lekste,ant salotu deti skrebucius,pjaustytus kiausinius,smulkintus zalumynus ir krevetes.user posted image Kresti majonezo,berti pipiru.Labai skanu. thumbup.gif



labai skaniai atrodo thumbup.gif wub.gif reiks butinai pasigaminti taip parasta ir greit thumbup.gif tai labiausiai ir patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2010 06 05, 16:03)
Man pacios skaniausios salotos is kreveciu yra sios:

Reikes:

krevetes
greipfruktai
avokadas
salotu lapai
padazas (labiausiai tinka saldziarukstis)

Suplesytus salotu lapus dedu ant lekstes, ant ju dedu smulkiom riekelem avokada, ant avokado dedu greipfruktus (kiekviena israkineju, kad nepapultu skureles ir zieveles), nuo ju neparuduoja greipfruktai ir galiausiai krevetes (kuo ju daugiau tuo skaniau) ir pilu padaza. Padaza dazniausiai darau toki : citrinos sultys+medus+truputi grastyciu svelniu ir alyvuogiu aliejaus.

As svarstau sias isbandyti, tik bijausi ar sveciai valgys smile.gif matau esate prisijungusi patarkite ar galiu ruosti sveciams mirksiukas.gif
Atsakyti
Valgys net ir tie kurie nemėgsta krevečių ,labai skanu
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš tai jau kuris laikas užsidegusi krevetėmis, vis noriu ką nors pasigaminti, bet visiškai neįsivaizduoju, kokias tas krevetes pirkti doh.gif Pvz. Maximoj. Ar tas, kurios indeliuose stovi lentynose prie visokių silkių? Ar kaip? Norisi tų mažiukių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*matrioshka* @ 2011 05 18, 23:00)
Sveikos 4u.gif
Aš tai jau kuris laikas užsidegusi krevetėmis, vis noriu ką nors pasigaminti, bet visiškai neįsivaizduoju, kokias tas krevetes pirkti doh.gif Pvz. Maximoj. Ar tas, kurios indeliuose stovi lentynose prie visokių silkių? Ar kaip? Norisi tų mažiukių blush2.gif

Galima imt saldytas,prie saldytos zuvies.Galima imt virtas su kiautais,ten kur sveriama zuvis.Indeliuose suryme (kaip raset "prie silkiu")-brangokai iseina,nors jau iskart paruostos valgymui (saldytas gi reikia atsisildyti,o su kiautais islukstenti) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2011 05 19, 06:49)
Galima imt saldytas,prie saldytos zuvies.Galima imt virtas su kiautais,ten kur sveriama zuvis.Indeliuose suryme (kaip raset "prie silkiu")-brangokai iseina,nors jau iskart paruostos valgymui (saldytas gi reikia atsisildyti,o su kiautais islukstenti) biggrin.gif

O, labai gerai, jamu thumbup.gif Svarbiausia, kad virt nereikėtų ir t.t., nes esu pradedančioji šeimininkė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*matrioshka* @ 2011 05 19, 11:01)
O, labai gerai, jamu thumbup.gif Svarbiausia, kad virt nereikėtų ir t.t., nes esu pradedančioji šeimininkė blush2.gif

Ir kitu virt nereikia,tik papildomai darbo idet.Man tai tos surime skanios,bet,kad ju ten l.mazai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2010 06 05, 16:03)
Man pacios skaniausios salotos is kreveciu yra sios:

Reikes:

krevetes
greipfruktai
avokadas
salotu lapai
padazas (labiausiai tinka saldziarukstis)

Suplesytus salotu lapus dedu ant lekstes, ant ju dedu smulkiom riekelem avokada, ant avokado dedu greipfruktus (kiekviena israkineju, kad nepapultu skureles ir zieveles), nuo ju neparuduoja greipfruktai ir galiausiai krevetes (kuo ju daugiau tuo skaniau) ir pilu padaza. Padaza dazniausiai darau toki : citrinos sultys+medus+truputi grastyciu svelniu ir alyvuogiu aliejaus.


net seile nurijau smile.gif jau isivaizduoju kokios skanios salotos turetu buti. ryt meginsiu daryti. vyrui jau reikiamu produktu sarasiuka daviau thumbup.gif
Atsakyti
Tai va, nusipirkau šiandien Maximoj mažą indelį krevetukių sūryme ir pasidariau mišrainę didis.gif Sluoksniavau: ryžiai, krevetės, kons. žirneliai, majonezas. Kaip skanu buvo, kaip patiko! bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *matrioshka*: 21 gegužės 2011 - 20:28
virtos krevetes
kiniskos salotos (aisberg) smulkintos
konservuoti sald. kukuruzai
sviezias agurkas (supjaustytas kubeliais)
sviezios morkos (tarkuotos burokine tarka)
virti smulkus makaronai (nepervirti, nuplauti)
Viska sumaisyti majoneziniu rausvu padazu.
Greita ir skanu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mamis* @ 2011 05 19, 23:32)
net seile nurijau  smile.gif  jau isivaizduoju kokios skanios salotos turetu buti. ryt meginsiu daryti. vyrui jau reikiamu produktu sarasiuka daviau  thumbup.gif

as dariau viena meta tik paragavom ir ismetem mano seimynai labai nepatiko,o pirmas yspudis ir atrode kad skanu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(akai @ 2006 04 27, 03:05)
As sitas salotas darau i atskiras mazas(vienam kartui) salotines ir dar permatomas  lotuliukas.gif . Viskas yra dedama sluoksniais:

   Ryziai
   Virtos morkos
   Sviezias agurkas
   Kiausinis
   Majonezas
   Krevetes(as dedu marinuotas) kartu ir pasipuosia labai graziai...
 
Viskas nemaisoma, druska pipirus as barstau ant virsaus, nes pas mus namuose visi labai skirtingi.

Skanaus!



Aciu autorei uz recepta, katik isbandziau, skonis nepakartojamas thumbup.gif , tik as pridejau truputi paprikos ir siek tiek alyvuogiu, skonis nuo to manau tikrai nesuprastejo. Labai labai skani misrainyte 4u.gif
Atsakyti