Įkraunama...
Įkraunama...

3 vaikelis.....

mūsų trečiasis mažiukas buvo po gan ilgokos pertraukos. Bet jau auginu jį visai kitaip - ramiai, be nervų ir stresų. Ir maitint ilgai galėjau, visai kitas požiūris į šeimą ir vaikus. Didieji labai myli broliuką, bet jau kito mažiuko sakė nebenorėtų, nes šis naktim parėkauja biggrin.gif Aš irgi dabar nenorėčiau, nebent po kokių 5 metelių smile.gif
Atsakyti
Pas mus skirtumas tarp 2 ir 3-4 vaikų beveik 9 metai. Visad žinojau, kad dviejų vaikų per mažai, bet ir pailsėt nuo mažykių, pakeliaut, pagaliau ir padirbti (pirmus abu po 3 metus auginau) norėjosi. Kartu su trečiu ir ketvirtas įsiprašė - matyt juto, kad gali tekti ilgai laukti naujo apsisprendimo. lotuliukas.gif
Atsakyti
Emile, gudrūs tavo vaikučiai, žino, kaip mamą prilaikyt namie lotuliukas.gif O skirtumas tarp mažojo ir viduriniosios pas mane toks pat biggrin.gif
Atsakyti
Mes norejome trecio ir pradeome planuot, kai viduriniajam buvo pusantru metuku,nes jis labai ramus vaikas yra, net nesijausdavo, kad ji turim wub.gif Pamaniau, kad nebus sunku.Taip ar taip namuciuose sukuos, tuo paciu ir vaikuciai uzaugs, paskui laiko sau turesim biggrin.gif
Atsakyti
recios dukros susilaukiau po 8 m 9men
Atsakyti
QUOTE(sauluzexxx @ 2008 11 21, 16:09)
recios dukros susilaukiau po 8 m 9men

Sveikutes!!!Pas mus trys vaikuciai.Turim dukryte 18metu,sunu 16metu ir po 16metu dar pagranduke dukryte!!! wub.gif Didzioji kalba,kad sesytei reikia zaidimu draugo ar drauges,nes jai liudna tarp suaugusiu,nes ji tai su broliu viskuo dalijosi,o sesyte vis tarp suaugusiu!!! mirksiukas.gif Tipo reikia ketvirto vaikelio? g.gif Nei NE,nei TAIP!!! blush2.gif Gal? blush2.gif
Atsakyti
mano pirmagimei dabar yra 3 metai ir 7 men o pagrandukui 1 metai ir 6 menesiai o trecio tai noreciau po kokiu 7-8 meteliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laimav @ 2008 11 27, 19:06)
mano pirmagimei dabar yra 3 metai ir 7 men o pagrandukui 1 metai ir 6 menesiai  o trecio tai noreciau po kokiu 7-8 meteliu wub.gif

tada ir bus biggrin.gif trečiasis
Atsakyti
Aš jau pagalvoju apie dar vieną blush2.gif ... taip noris mažiulėlio, bet kad nėr galimybių tam verysad.gif
Atsakyti
mes tai vis pasvajojam apie trecia,bendra vaika...bet bijau kad del finansines padeties tos svajones taip ir liks svajonemis... sad.gif

Atsakyti
sveikutes 4u.gif mes tai irgi gan greitai sukames lotuliukas.gif galima sakyt pametinukai pas mus smile.gif trecio jau noret pradejau kai dukrytei buvo 4men, blush2.gif bet po to truputi pristandem arklius,kaip sakoma biggrin.gif man asmeniskai du vaikus lengviau augint nei viena,o tris kolkas tas pats kas ir du biggrin.gif
jau pagalvoju apie ketvirta,bet susitarem su vyru,kad palauksim kokius 4 metus,nes man reikia sveikata atsistatyti,o tai baigiu subyret visai doh.gif kolkas esu apsidsraudus 3 metam nuo nestumo(isidejau implanta i ranka kontraceptini),po to ji reikes isimt ir tada kas zino blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(acura_maniake @ 2008 11 30, 23:56)
sveikutes 4u.gif mes tai irgi gan greitai sukames lotuliukas.gif galima sakyt pametinukai pas mus smile.gif trecio jau noret pradejau kai dukrytei buvo 4men, blush2.gif bet po to truputi pristandem arklius,kaip sakoma biggrin.gif man asmeniskai du vaikus lengviau augint nei viena,o tris kolkas tas pats kas ir du biggrin.gif
jau pagalvoju apie ketvirta,bet susitarem su vyru,kad palauksim kokius 4 metus,nes man reikia sveikata atsistatyti,o tai baigiu subyret visai doh.gif kolkas esu apsidsraudus 3 metam nuo nestumo(isidejau implanta i ranka kontraceptini),po to ji reikes isimt ir tada kas zino blush2.gif

ogo, kokie užmojai... bigsmile.gif
Atsakyti