Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jūsų pirmagimis priėmė brolį/sesę?

Sveikos. Aš neseniai pagimdžiau antrą vaikelį ir štai su kokia problemą susiduriau... Ankščiau visas konfliktines situacijas su vyresniuoju (jam dabar 3 metai) spręsdavom duodant jam išsirėkti, nekreipdavom dėmesio, jei jis šaukdavo dėl kokių nors savo įgeidžių ar nepasitenkinimų. Dabar gi, kai namie mažylė, jo šauksmai ir staugimai mums atrodo patys baisiausi ir nepageidautini, nes mažylė arba negali užmigti, arba išsigasta, arba pabunda.
Ką daryti? Arba vyresnysis lieka be auklejimo (nes viskas leidžiama kad tik nerėktų), arba mažylė nuo pirmų dienų kaip durdome auga.
Labai domina mamyčių auginančių panašaus amžiaus skirtumo vaikelius patirtis. 4u.gif
Atsakyti
iki nestumo kai paklausiau ar noretu brolio ar seses tai pradejo verkti, kad nieko nenori doh.gif .Bet kai pastojau ir pilvukas pasimate lb dziaugesi ir lauke thumbup.gif .Labai myli dbr, nors buna ir parekauja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JJmama @ 2011 02 17, 20:48)
Labai sauni temele, aciu autoriui 4u.gif
Gal pametinuku mamos pasidalintu savo patirtimi? ax.gif  Cia daugiau pasisako mamytes, tarp kuriu vaikuciu daugiau metu skirtumas  rolleyes.gif  kai jau vyresneliai siek tiek ,,protingesni", idomu butu kaip yra pametinuku seimose rolleyes.gif

Tarp mano mazyliu bus metuku ir 2 menesiu skirtumas. Dabar kartais mazylis man pilva buciuoja, vis sakau jam kad ten ,,lelia" bet su nerimu laukiu, kaip bus, kai is gimdymo namuciu grisiu su antruoju..


matau, jog jau susilaukėte antro leliuko, tai gal papasakosite kaip visgi mažylis priėmė "konkurentę"? rolleyes.gif Kaip jiems sekasi sutarti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovani: 17 liepos 2011 - 20:02
Kuo puikiausiai - kai gime sesute, mazylei buvo 2m 4men, bet reagavo ir iki siol tebereaguoja tiesiog nuostabiai: nori myluoti, buciuoti, glostyti, liepia man paimti leliuka, duoti papuka, kai jis pradeda nerimti, pati bando raminti rodydama barskucius ir kartoja mano zodzius "neverk, mazute, labai tave mylim" wub.gif O del rekavimo problemos neturim: vyresneles nuo pat pradziu netildem, tai mazoji nelabai i jos spygavimus ir reaguoja (nors tikrai nekurcia), o vyresnioji nakti mazyles jau irgi nebegirdi thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi mano pirmagimis jau buvo paaugęs, tai pats prašėsi broliuko arba sesutės. Na, ir nupirkom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2011 08 09, 09:00)
Kadangi mano pirmagimis jau buvo paaugęs, tai pats prašėsi broliuko arba sesutės. Na, ir nupirkom ax.gif

musu dukryte irgi nuolat sneka... kada ... kodel, ... tongue.gif tongue.gif
mes tik susizvalgome ir sypsomes... smile.gif biggrin.gif aisku, kad jau labai laba ireikia. smile.gif g.gif
Jus saunuoliai. lotuliukas.gif sekmes
Atsakyti
QUOTE(Resnichka @ 2011 06 03, 15:45)
Sveikos. Aš neseniai pagimdžiau antrą vaikelį ir štai su kokia problemą susiduriau... Ankščiau visas konfliktines situacijas su vyresniuoju (jam dabar 3 metai) spręsdavom duodant jam išsirėkti, nekreipdavom dėmesio, jei jis šaukdavo dėl kokių nors savo įgeidžių ar nepasitenkinimų. Dabar gi, kai namie mažylė, jo šauksmai ir staugimai mums atrodo patys baisiausi ir nepageidautini, nes mažylė arba negali užmigti, arba išsigasta, arba pabunda.
Ką daryti? Arba vyresnysis lieka be auklejimo (nes viskas leidžiama kad tik nerėktų), arba mažylė nuo pirmų dienų kaip durdome auga.
Labai domina mamyčių auginančių panašaus amžiaus skirtumo vaikelius patirtis.  4u.gif

matau,kad temuke nelabai gyva, bet vat jusu aprasytas atvejis grynai kaip pas mus tik dar reiktu prideti pavydo priepuolius doh.gif nzn gal cia todel kad jis buvo labai lepinamas, iprates buti visada pirmoje vietoje.nzn ka daryti, bet matau kad situacija tikrai nera gera,bijau kad nieko nedarant galima dar labiau paastrinti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Resnichka @ 2011 06 03, 15:45)
Sveikos. Aš neseniai pagimdžiau antrą vaikelį ir štai su kokia problemą susiduriau... Ankščiau visas konfliktines situacijas su vyresniuoju (jam dabar 3 metai) spręsdavom duodant jam išsirėkti, nekreipdavom dėmesio, jei jis šaukdavo dėl kokių nors savo įgeidžių ar nepasitenkinimų. Dabar gi, kai namie mažylė, jo šauksmai ir staugimai mums atrodo patys baisiausi ir nepageidautini, nes mažylė arba negali užmigti, arba išsigasta, arba pabunda.
Ką daryti? Arba vyresnysis lieka be auklejimo (nes viskas leidžiama kad tik nerėktų), arba mažylė nuo pirmų dienų kaip durdome auga.
Labai domina mamyčių auginančių panašaus amžiaus skirtumo vaikelius patirtis.  4u.gif


kai sūnus buvo panašaus amžiaus keleta kartu bandė parėkauti ir reikalauti savo bet kokia kainą verysad.gif ,pirma kartą pakalbėjom,lig ir suprato,bet kažko negavus vėl pakartojo koncertą verysad.gif tada jau gavo su dairžu,apsiramino ir kelis men.buvo ramu.bet vel kaškas į galvele šovė ir vėl šaukia reikalauja savo,tada ant duru pakabinom diržą o sūnu į kampą pastatem pagalvoti apie val.stovėjo verysad.gif .Paskui atsiprašė ir jau virš 2-jų metu be isterijų,riksmų ir reikalavimų gyvenam.Dėl visko tariamias ir randam kompromisą biggrin.gif O diržą nuo durų po mėn.nukabinom,daugiau jo mums neprireikė biggrin.gif esu prieš smurtą prieš vaikus bet kartais kiekviena mama laikų privalo pastatyti savo piplį į vietą ir nubriežti aiškias ribas.Nes paskui kai paaugs gali buti per vėlu.
Kai gimė mažojį nemačiau nei vieno vyresnelio kad taip rupintusi, žaistu, mylėtu,mokytu mažaja sesute ax.gif .O svarbiausia nėra jokio pavydo thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi mano bahuriukas turejo jau 8 metus su juo galima buvo visai racionaliai viska issiaiskinti. Prieme, myli, draugauja, pasierzina, susibara susitaiko ir t.t.
Atsakyti
Tarp mano berniuku 1metai ir 1men skirtumas. Mazajam dabar 1sav. Brolis dar mazas,nesupranta is kur ta lele atsirado,nepavydi (gal kol kas,kol tetis atostogose,didzioji sese namie).Tik saugoti labai reikia mazaji,kad negriebtu,neuzgautu ir tt. Manau metukus reiks pavargt,bet paskui vaikam smagu turetu but kai toks mazas skirtumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JJmama @ 2011 02 17, 21:48)
Labai sauni temele, aciu autoriui 4u.gif
Gal pametinuku mamos pasidalintu savo patirtimi? ax.gif  Cia daugiau pasisako mamytes, tarp kuriu vaikuciu daugiau metu skirtumas  rolleyes.gif  kai jau vyresneliai siek tiek ,,protingesni", idomu butu kaip yra pametinuku seimose rolleyes.gif

Tarp mano mazyliu bus metuku ir 2 menesiu skirtumas. Dabar kartais mazylis man pilva buciuoja, vis sakau jam kad ten ,,lelia" bet su nerimu laukiu, kaip bus, kai is gimdymo namuciu grisiu su antruoju..

Aciu autorei uz temele - ji aktuali musu seimynai.Mamytes, gal turit patarimu, kaip mums reaguoti i vyresneles "pavydus" ?
Mums 1m ir 10 men skirtumas. Kazkokio didelio aiskinimo ji dar nesupranta.Laukem maziuko, vyresnajai kalbejom kad mamos pilvelyje lelius gyvena - ji sokinedavo is dziaugsmo.Kai lelius igavo "realia" forma, vyresnele pasidare "blogiete" - musa maziuka,o kai maitinu jai atsiranda neatideliotinu reikalu -praso valgyti, zaisti ir t.t. Baisiausi mums su tetuku jos pykcio priepoliai - viska su trenksmu meto ir sauksmu bei asaromis reikalauja jai ta daikta paduoti. Kai paduodi -ji ir vel meta..Jei pageidavimu nevykdome - rekia, spiegia kad tik pazadinti maziuka...kartais rankyte kepsteli ta, kuris noro neivykde.zodziu man su teciu kerstauja. Pradejo nakti atsibusti verkianti. Jau 3 savaites po anginos laikosi 37,2C temperatura - manau cia "pavydo "pasekme, nes gydytojai nieko neranda.Cia aprasiau tik krastutinumus ,buna ir graziu momentu - sese buciuoja, sako, kad myli, glosto. Nepasakytume, kad jai neskiriame demesio, bet juk mato kad mazesne ilgiau su mama buna..Dirzo imtis dar nebandem, gal graziuoju praeis..Kol kas taikom taikuji buda - nesikisti i jos pykcio priepolius, apsikabinti ir kalbeti kad ja mylim. Gal tas pavydas isaugamas???Jau nebezinau kaip vyresnelei padeti ...
Atsakyti
Pas mus taip pat skraidžioja žaislai, trankomos durys ir pan.
Sūnui -2,5 m.
Jaunėliams dvyniams -greit bus metukai.
Pastebėjau, kad kai nuo šio rudens išleidom vyresnėlį į darželį -jis labiau į žmogų pavirto. Sveikesnė atmosfera namuos. Mažiau pykčio priepolių, daugiau išsikrauna ir kai grįžta iš darželio -abu tėvai namuose, tad mažiau tenka sakyti, kad "negaliu", "palauk" ir pan.
Jei kas turit stebuklingą formulę, kaip atsikratyti rėkimo, griuvinėjimų, daužymų, tai prašau pasidalinkit mirksiukas.gif
Atsakyti