Įkraunama...
Įkraunama...

Duphastonas

Laba diena,norejau suzinoti ar isgerus duphastono dar neivykus ovuliacijai jis gali veikti kaip kontraceptikas?slopinti ovuliacija?tiesiog girdejau taip snekant,todel noreciau suzinoti ar tai tiesa.ACIU is anksto
Atsakyti
Šis preparatas slopina ovuliaciją,jei jis geriamas nuo pirmos ciklo dienos,kaip ir visi hormoniniai kontraceptikai.
Atsakyti
Gydytoja dėl išvešėjusios gimdos gleivinės (taip pat įtarė vieną mėnesį gimdos polipą) nurodė gerti Duphaston 10 dienų iki mėnesinių 2 mėnesius.Man įdomu ar kitą menesį galima planuoti pastoti po šio harmono vartojimo, ar dar kurį laiką reikia neplanuoti. Ir dar, jei jau esu pastojusi (nes šį mėnesį nesisaugojom) ir šiuos vaistus gersiu kaip gydytoja leipe 10 d.iki mėnesinių, ar bus labai blogai?
Ačiū.
Atsakyti
Planuoti pastoti drąsiai galite, o jei ir būsite pastojusi, šis preparatas tikrai nepakenks.
Atsakyti
Kokia doze ir iki kelintos nestumo savaites Duphaston'o reikia gerti, jei iki nestumo negeriau? Kodel taip skirtingai paskiria gydytojos, kai aprasyme parasyta gerti 2 kart per diena po 10 mg iki 20 sav?
Noreciau issaniau suzinoti, kokiais atvejais kokia jo doze, kiek kartu per diena reikia gerti. Kokios gali buti pasekmes, jei jo geriama per mazai, per retai, arba per daug?

Vitaminai. Nuo vitaminu mane pykina. Kai negeriu gerai jauciuosi. Ar vistik gerti vitaminus nesciosioms? Geriu foline rugsti.

Vitaminas E. Ar nestumo pradzioj butina ji gerti? Kodel? Kiek miligramu? Kam jis reikalingas?


Aciu
Atsakyti

 i 
Į jūsų klausimą gydytoja galės atsakyti kai grįš iš atostogų, po rugsėjo 12 dienos.
Atsakyti
" Duphaston"o dozę ir gėrimo trukmę turi nustatyti šį preparatą paskyręs gydytojas, nes neaišku, dėl ko jis paskirtas.
Vitaminų negerkite, o folinę rūgštį gerti reikėtų.
Vitamino E gerti nereikia.
Atsakyti
LAbas vakaras,

Siandien tiesiog uzmirsau, kad jau isgeriau antra tablete Duphastono ir po valandos isgeriau dar viena.
Ar nepakenks, nes gavosi 3, o ne 2 per diena?

Dar prie progos paklausiu- ar specialiu aliejumi nesciosioms tepant pilva ir krutine tikrai labai sumazeja tikimybe, kad atsiras striju, ar tiesiog kaip lemta taip.
O gal yra kokiu paprastu ir pigiu priemoniu, kurios gali apsaugoti ne ka prasciau?

Aciu.
Atsakyti
Ši dozė tikrai nepakenks.
Gamintojai apie šiuos aliejus rašo labai gražiai, tačiau tai nėra vaistas ir specialių palygynamųjų tyrimų, kad iš ties objektyviai tai įvertinti niekas neatliko.
Iš savo praktikos galiu pasakyti, kad yra nėščiųjų, kurioms nepaisant įvairiausių priemonių naudojimo strijų vis tiek atsirado.
Atsakyti
laba diena,vakar lankiausi pas ginekologe,nunesusi savo Bt 3grafikus ji man israse gerti 2 men duphaston po 1kapsule 10mg.po ovuliacijos pirma BT pakilimo diena, ir taip 10dienu.hormonu dar netyre,ji pakomentavo mano grafikus ir sake kad nepakankamas progesterono kiekis, kadagi letai kyla BT ir trumpai issilaiko pakilusi.Noriu jusu nuomones,ar man gerti tuos vaistus ar issitirti pirmiau hormonus? dar sake kad mano gimda yra siek tiek Dislokuota i kaire puse blink.gif ,ar tai blogai?Aciu uz atsakyma 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVAJA32: 24 lapkričio 2005 - 06:40
Gimdos padėtis šiuo atveju neturi jokios reikšmės.
Tiksliai pamatuota BT yra pakankamai informatyvi, todėl vertėtų gerti paskirtus vaistus ir be papildomų tyrimų.
Atsakyti
Laba diena, labai norėjau paprašyti Jūsų pagalbos, nes atsirado šio vaisto šalutinis poveikis - beria kūną. Ar tai praeis savaime baigus gerti duphaston`ą, ar reiktų kažką keisti? Labai ačiū!
Atsakyti