Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: d/m "Inkarėlis"

Neradau temos apie sia ugdymo istaiga, taigi uzvedu nauja. Lankom sy darzely nuo spalio, lyg ir viskas neblogai butu, gal kiek aukletoja pradzioj nepatiko, bet truputi patepem ir dabar jau susikalbu lotuliukas.gif
Bukle to darzelio nera labai jau gera, viduje matosi viskas apsitryne, reiktu kosmetinio remonto, bet prieziura vaiko negaliu skustis. Pavalges visada buna, sauskelnes pakeistos, nesvarius rubus perrengia, nu kaip ir daugiau nelabai ko ir reikia. Aukletoja Birute, pamainine aukletoja Ania, auklytes vardo nezinau blush2.gif
Atsakyti
Man irgi labai idomus tas darzelis, bet ruosiames eiti nuo rugs. men. Gal zinai, ar ten buna "atviru duru" dienos? Butu idomu nueiti su mazuoju. Siaip, vis renkames tarp Inkarelio ir Ziogelio, nes abu arciausiai namu.
Atsakyti
QUOTE(vilmux_32 @ 2009 01 13, 14:51)
Man irgi labai idomus tas darzelis, bet ruosiames eiti nuo rugs. men. Gal zinai, ar ten buna "atviru duru" dienos? Butu idomu nueiti su mazuoju. Siaip, vis renkames tarp Inkarelio ir Ziogelio, nes abu arciausiai namu.


Dabar kazka jau galiu ir pati pasakyti apie sita darzely, mes pripratome eiti tai mums jis labai thumbup.gif Susidraugavome su aukletoja,o ir bendrauti dabar maloniau kai ji zino tave, o tu ja, ir ji tavo vaika jau zino mirksiukas.gif Del atviru duru nezinau, nes mes atejome nuo spalio 4u.gif I lopselinuku grupe aukletojos nelabai nori isisleisti svetimus, nes vaikai mazuciai, jie labai reaguoja i visus atejusius, tiesia rankutes, verkia kai ju neimi ir ypac verkia kai iseini verysad.gif Na mes kai atejom leido apziureti grupe, patalpas, bet pabuti kazkaip ir nenorejau, verke jie ten visi mane pamate g.gif
Nuo rugsejo eiti galimybe butu jeigu jau esat uzsirase, taciau jeigu dar ne - tai nera vietu, nepriima net prasymu. Pazystama gyvena gretimame name prie darzelio, jos vyras lanke ta darzely, sentimentai, labai nori kad vaikas eiti, tai ji buvo nuejus rugsejy, kad kitiem metam priimtum - net prasymo nepriime doh.gif sake dabar priima prasymus 2011metams. Nebent turit pazystamu blush2.gif Mes taip ten patekom, nes is viso nebuvo uzsirase, rugsejy paprasem kad priimtu, o spaly jau pradejom eiti 4u.gif
Atsakyti
Nesamone su tom vietom. Kruva mamu prisiraso i visus rajono darzelius, o poto nueina i koki viena. Taip gaunasi, kad is anksto nuejus "nera vietu". O nuejus rugs. jau ir vietu atsiranda. Smagu, kad jums patinka ir tinka lopselis. Esu girdejusi ivairiu atsiliepimu apie direktore, aukletojas, todel norejau pirmiausia paziureti pati.
Atsakyti
QUOTE(vilmux_32 @ 2009 01 14, 13:18)
Nesamone su tom vietom. Kruva mamu prisiraso i visus rajono darzelius, o poto nueina i koki viena. Taip gaunasi, kad is anksto nuejus "nera vietu". O nuejus rugs. jau ir vietu atsiranda. Smagu, kad jums patinka ir tinka lopselis. Esu girdejusi ivairiu atsiliepimu apie direktore, aukletojas, todel norejau pirmiausia paziureti pati.


Del to kad prisiraso ikelis darzeliu, tiesos tame yra, taip tos dirbtinos eiles susidaro, bet cia zinai karas su vejo malunaios yra taip ir viskas mirksiukas.gif
Apie direktore atsiliepimai paty prasciausi doh.gif Esu pagerusia radus, bet su ja tiek tebendrauju. O aukletojas pazystu tik dvi ir jus galimas dalykas pas jas nepateksit, nes cia tokia sistema kad viena aukletoja ir pamainine aukletoja eina su ta pacia vaiku grupe is metu i metus kol isleidzia vaikucius is darzelio. O musu grupe jau ne tik pilna, bet perpildyta, lopselinuku grupeje gali buti iki 10 vaiku, o sarase pas mus 14 doh.gif Gerai kad daugiau 9 nesu maciusi grupeje dar, o pagrinde buna po 5-6 4u.gif Maziukai jie dar, serga daznai 4u.gif


Atsakyti
Sveikos mamos.. Galvoju ir as apie si darzeli, nes butu seneliams labai patogu vaika paimti( aisku jei tik prireiktu), o ir siaip sentimentai islike... nes lankiau ten lopseli, darzeli ir pirmas keturias klases wub.gif siaip zinau, kad superine aukletoja Danute thumbup.gif daugiau nlb pamenu, reiktu mamos pasiteirauti wink.gif O apie direktore.. ziurint ar ji nepasikeite... su rusiska pavarde berots.. Tai nekokios jau ji reputacijos... doh.gif
Atsakyti
sveikos. labai noreciau ir as informacijos apie si darzeli, nes mes noretume ji lankyti tik pora men vasara, kol musu ziogelis nedirbs. pati buvau nuejusi jau, bet kaip tik direktores nebuvo, ketinu kita sav eiti. aplinka visai nieko, tik kaip aukletojos kazin? kaip manot, yra sansu vasarai pakliuti? g.gif nes nera vasara kur savo pipiro palikti, o inkarelis ne taip toli nuo namu, butu pats tas... tik aisku vaikui vel permainos doh.gif . bet bendraujantis yra, gal kaip nors, kad tik vietos atsirastu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2009 04 05, 17:15)
sveikos. labai noreciau ir as informacijos apie si darzeli, nes mes noretume ji lankyti tik pora men vasara, kol musu ziogelis nedirbs. pati buvau nuejusi jau, bet kaip tik direktores nebuvo, ketinu kita sav eiti. aplinka visai nieko, tik kaip aukletojos kazin? kaip manot, yra sansu vasarai pakliuti?  g.gif  nes nera vasara kur savo pipiro palikti, o inkarelis ne taip toli nuo namu, butu pats tas... tik aisku vaikui vel permainos  doh.gif . bet bendraujantis yra, gal kaip nors, kad tik vietos atsirastu  rolleyes.gif

Inkarelis rugpjucio menesy tikrai nedirbs, o liepos menesy bus jungiamos grupes tiems vaikams kuriu mamos pageidauja vesti vaikus i darzely. Rugpjucio menesy mums pasiule kita darzely, nes siaip uzsidarydamas darzelis turi pasiulyti kita darzely kur butu galima vesti vaikus, bet mes atsisakem, nes seneliai sake priziures anuka. Na o liepos menesy teks grustis vienoje grupje is dvieju lopseliniu doh.gif Nezinau kaip bus, vien tai baisu kad aukletoja gali pasikeisti, bet kaip nors, tik vienas menuo, pratempsim. Tai nezinau ar priimtu vaikus naujus vasarai jeigu ir taip jis viena menesy nedirbas, o kita menesy jungs grupes, speju jos ir taip bus perpildytos g.gif Dar kazka minejo kad ir birzely grupes jungs, nes liepa-birzely aukletojos eis pakaitomis atostogauti, o rugpjuty atostogaus jau visos g.gif
O kas del aukletoju, kitu nepazystu, nezinau, o musiskes abi man thumbup.gif Juolab kad vaikas prie ju labai priprato. Prasidejo dabar linksmybes lauke, atveze sviezio smelio i smelio deze, tai parsivedu visa murzina iki ausu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2009 04 05, 18:15)
sveikos. labai noreciau ir as informacijos apie si darzeli, nes mes noretume ji lankyti tik pora men vasara, kol musu ziogelis nedirbs. pati buvau nuejusi jau, bet kaip tik direktores nebuvo, ketinu kita sav eiti. aplinka visai nieko, tik kaip aukletojos kazin? kaip manot, yra sansu vasarai pakliuti?  g.gif  nes nera vasara kur savo pipiro palikti, o inkarelis ne taip toli nuo namu, butu pats tas... tik aisku vaikui vel permainos  doh.gif . bet bendraujantis yra, gal kaip nors, kad tik vietos atsirastu  rolleyes.gif

aciu labai uz informacija aciuks.gif . na pabandysim gal bent ta viena men. ryt turbut eisiu, tai ir pasiziuresim g.gif
Papildyta:
ne i ta zinute atsakiau doh.gif blush2.gif . aciu laizanika mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes vakar užsirašėm į šį daržely.. Nuo sausio 3 turėtume pradėti lankyti smile.gif
Atsakyti
Mes sita darzely lankom ir siemet, ir esam labai patenkinti. Aukletojos Birutes pagalba pratinames prie poduko ir gyvenimo be pampersu thumbup.gif Zaidziam, gerai valgom, puikiai issimiegam thumbup.gif Neturiu priekaistu, esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Maniskis nuo sausio menesio lanko si darzeli, pas aukletoja Danute, tai tikrai super thumbup.gif Esu labai patenkinta 4u.gif
Atsakyti