Įkraunama...
Įkraunama...

gydytoja Julija Vit'ko

Klausykit, gal kas zino, ar Julija Vit'ko kartais nepakeite pavardes?
Atsakyti
2010 sausio 17 teko gimdyti pas gyd. Julija, buvau nesitarus taigi bijojau ar viskas praeis sklandziai... bat apie sia gydytoja mano atsiliepimai tik geri thumbup.gif tai buvo mano pirmas gimdymas, vaikelis buvo didelis o ir pati jaudinausi nezmoniskai, bet su Julijos ir akuseres Lilijos pagalba istveriau viska (gimdziau be epidurio) tikrai siltas ir malonus zmogus.. o svarbaiusia pats gimdymas praejo gerai jokiu nesklandumu, man buvo viskas paaiskinta, sulaukiau palaikymo sunkiausiais momentais smile.gif . DIDELIS ACIU
Atsakyti
Aš irgi galiu pasakyti tik gerus žodžius apie ją. ji mane prižiūrėjo patologiniame skyriuje. kai atsiguliau visos aplink kalbejo kad pas gerą gydytoją pakliuvau, ir tikrai nusivilti neteko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garra: 10 kovo 2010 - 22:32
QUOTE(Kamurka @ 2009 03 09, 16:24)
Man ji nepatiko schmoll.gif . As pas ją buvau konsultacijoje Šeškinės poliklinikoje, tai teko iš jos žodžius traukti, o kai atėjau kitą sykį, tai laukiau apie 40 min nuo talonėlio užrašyto laiko kol pagers kavos doh.gif . Man ji pasiputusi pasirode schmoll.gif

o man tai ji patiko bent isgydo iki galo jai kas ne taip...o ne kaip kitos israso vaistu ir ciau.. ax.gif o cia ateine po gydimo,ji patikrina ar viskas tvarkoj,bet seskines polikninikoj ji jau nebedirba...gaila verysad.gif nes norejau per niestuma vaikscioti pas ja,o vaikstau pas Vladisauskiene.Gal kas turi Julijos Vitko kontaktus?aciu 4u.gif
Atsakyti
Prieš savaitę pagimdžiau savo trečią vaiką VGN. Nesitariau. Atvažiavom su vyru vakare. Gimdymą priiminėjo ši gydytoja ir akušerė Anželika thumbup.gif Abi labai malonios, paslaugios. Gimdymas buvo lengvas ir greitas.Labai stengėsi, kad neplyščiau. Gal ir nėra šita gydytoja labai kalbi ar saldi. Man pasirodė švelni,konkreti. Didelis ačiū gydytojai ir akušerei 4u.gif
Atsakyti
Aš taip pat gimdžiau pas šią gydytoją... gyvenime nenorėčiau jos sutikti, kažkoks absurdas o ne gydytojos priežiūra gimdymo metu, visą darbą nuo A iki Z atliko akušerė GITANA. Gydytoja tik prisistyt atėjusi buvo ir atsisveikinti po visko, beje dėl jos principų ir nenoro suprasti buuvo sustojusi gimdymo veikla, nes gimdžiau ne patį mažiausia vaikiuką svėrėm beivei 4500g. Žodžiu aš nerekomenduoju, bet kaip sakant gal Jums nusišypsos sėkmė.... smile.gif

P.S. Akušerė GITANA superinė - išmano savo darbą, ir deda visas pastangas kad gimdyvė išeitų neplyšusi ir nekirpta... šimtas milijonų balionėlių tokioms kaip JI 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
gimdziau pas ja vasari.
Neitin patiko, pasirode gruboka, labai greitai viska dare (neleido atiteketi virksteles kraujui i kudiki, placenta vos ne uz bambagysles istrauke, is karto puole ten gramdyti viska), jokios info nesuteike (paklausiau, ka darote, kai gramde, o ji man pareiske, kad akuserijos kurso man dabar nesiruosia pravesti ir nieko neaiskino daugiau), siuvo labai grubiai (raiciausi ant to stalo, o ji tik reke, kad nejudeciau ir kad jau suleido dvi lidokaino, atseit, turi uztekt). Kol siuvo, tvarke, vaikas buvo nutrenktas kitam gimdyklos gale kur visas pamelynaves reke (net akuseres nepriejo, niekas (nzn kas akusere buvo, gimdymas greitai vyko)), manimi visai nesirupino, nors inirtingai skundziausi, kad salta niekas nepasiule nei papildomos antklodes, nieko.. zodziu, siaip sau. Grubi ir tiek. Nenoreciau antra karta uztaikyti.
schmoll.gif
Atsakyti
Lankiausi pas šią gydytoją Šeškinės poliklinikoje. Labai grubi, nieko nepaaiškina, tik išrašo vaistų ir paleidžia.
Atsakyti
http://verslas.delfi...e.d?id=61303065
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2013 05 07, 20:37)

o koks ryšys su minima gydytoja?
Atsakyti
Teko lankytis pas šią gydytoją. Man viskas tiko. Rami, konkreti.
Atsakyti