Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jums labai svarbi aplinkinių nuomonė? Kodėl?

Man aplinkiniu nuomone irgi nera svarbi, kai rinkom dukrytei varda sprendem koks jis bus tik as ir vyras...kai paskelbem varda, mano mama pasake mergyte grazi o vardas sudinas blush2.gif biggrin.gif bet mes nenusileidom ir vistiek vardas liko toks koks ir buvo wub.gif o db pats graziausias vardas smile.gif kriterijus buvo pagrindinis, vardas turi buti retas ir Lietuviskas, o ne tai kad nuejusi i mokykla, klaseje tokios pat su topiniu vardu bus dar 5 ar 6 mergaites blush2.gif tai vat kai antra turesim, rinksim vel tik mes su MB ir vel is ne topu smile.gif mes uz originaluma wub.gif
Atsakyti
ziuriu, kad tema apmirus jau senokai, tai pasisakysiu ir as, kad atgaivint temuke smile.gif

man nebuvo ir nera svarbi aplinkiniu nuomone, kas liecia mano vaiku vardus 4u.gif rinkome tik mes abu su vyru ir labai greitai apsisprendeme biggrin.gif tada dar net neturejom vaiku tongue.gif ir zenoti berods dar nebuvom ax.gif va taip vat bigsmile.gif bet jau tada sutarem, kad turesim du vaikucius, kuriuos pavadinsim Gintare ir Karoliu mirksiukas.gif o tokius vardus savo kleckams parinkome todel, kad as esu Karolina, o MB Gintaras lotuliukas.gif

net pas nieka neklauseme, ka jie mano apie siuos vardus, patinka jiems, ar nepatinka blink.gif
Atsakyti
pritariu mamai is ausčiau smile.gif mums taip pat tik paciu nuomone buvo svarbi ilgai reikejo ieškoti antram dvynukui vardo nes prie Aldirduko man niekas nelipo smile.gif
Atsakyti
Aplinkiniu nuomone visiskai nesvarbi ir net neidomi blush2.gif
Atsakyti
Mums su vyru kai pavadinom vaikutį buvo svarbi tik mūsų nuomonė. Vardą davėm seną, pažįstami prisimena tik senelius tokiais vardais. Vieniems labai patiko,kitiems labai nepatiko. Aišku buvo spaudimas,bet vėlu buvo ką keist. Manau,ne vardas žmogų puošia,o žmogus vardą - todėl,tikiuosi,kad išaugs doras žmogus,o išskirtinis vardas,bus tik privalumas.
Atsakyti
Nea,svarbiausia mano ir vyro nuomone,o ne kitu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2008 12 10, 02:27)
Man aplinkiniu nuomone irgi nera svarbi, kai rinkom dukrytei varda sprendem koks jis bus tik as ir vyras...kai paskelbem varda, mano mama pasake mergyte grazi o vardas sudinas  blush2.gif  biggrin.gif  bet mes nenusileidom ir vistiek vardas liko toks koks ir buvo wub.gif  o db pats graziausias vardas smile.gif  kriterijus buvo pagrindinis, vardas turi buti retas ir Lietuviskas, o ne tai kad nuejusi i mokykla, klaseje tokios pat su topiniu vardu bus dar 5 ar 6 mergaites blush2.gif  tai vat kai antra turesim, rinksim vel tik mes su MB ir vel is ne topu smile.gif  mes uz originaluma  wub.gif

mano nuomonė lygiai tokia pati drinks_cheers.gif

QUOTE(mamakarolina @ 2010 05 21, 16:40)
ziuriu, kad tema apmirus jau senokai, tai pasisakysiu ir as, kad atgaivint temuke  smile.gif

man nebuvo ir nera svarbi aplinkiniu nuomone, kas liecia mano vaiku vardus  4u.gif  rinkome tik mes abu su vyru ir labai greitai apsisprendeme  biggrin.gif tada dar net neturejom vaiku  tongue.gif  ir zenoti berods dar nebuvom ax.gif  va taip vat  bigsmile.gif  bet jau tada sutarem, kad turesim du vaikucius, kuriuos pavadinsim Gintare ir Karoliu  mirksiukas.gif o tokius vardus savo kleckams parinkome todel, kad as esu Karolina, o MB Gintaras  lotuliukas.gif

net pas nieka neklauseme, ka jie mano apie siuos vardus, patinka jiems, ar nepatinka  blink.gif

kaip fainei sugalvojot  wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Kikile @ 2010 06 14, 14:20)
Aplinkiniu nuomone visiskai nesvarbi ir net neidomi  blush2.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kitų nuomonė apie vaikų vardus įdomi, bet renkant nebuvo labai svarbi smile.gif
Atsakyti
Nereikia ziuret i aplinkinius, vis tiek visiems neitiksi mirksiukas.gif
Atsakyti
svarbiausia, kad tevam tiktu vardas, o aplinkiniams belieka tik susitaikyti ir patyleti jei nepatinka, nes jau vis tieknepakeis nieko smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Nuomone buvo nesvarbi,taciau konsultuotasi su kalbininke konkreciais vardais 4u.gif
Atsakyti