Įkraunama...
Įkraunama...

Geltona,žalia,raudona

Tęsiame rudens fotokonkurso nuotrauku aptarimus.
Atsakyti
Rustė o aš tu gali balsuot už foto? nes juk tu tai matai kieno jos yra ax.gif
Atsakyti
Kaip nustebau, kad jau rezultatai yra biggrin.gif Sveikinu dalyvius, laimėtojus, aišku kai kas nuvylė, kai kas pradžiugino, bet jau tiek to biggrin.gif
Aš nesitikėjau nei tų 4balsų, dėjau nuotrauką iš nevilties, nes neturėjau nieko įdomaus, kas išsiskirtų iš visų konkurso nuotraukų biggrin.gif Ačiū biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mayami: 03 lapkričio 2008 - 00:08
QUOTE(Lera @ 2008 11 02, 23:54)
Rustė o aš tu gali balsuot už foto? nes juk tu tai matai kieno jos yra ax.gif

taip,aš balsuoju,nors ir žinau autores tongue.gif
dažnai leidžiu dvyniam išsirinkti,nes jie natūraliai renkasi,be jokių vertinimų pagal techniką ar kitus parametrus. Mūsų skoniai dažnai sutampa smile.gif
Atsakyti
as nepatenkinta rezultatais schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgote @ 2008 11 03, 00:08)
as nepatenkinta rezultatais  schmoll.gif

o aš tai visai patenkinta irnesakyk.gif biggrin.gif užemiau garbinga 11 vieta ir man gerai - galvojau liksiu dugne ale vat ir per viduriuką atsiduriau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 03 lapkričio 2008 - 00:33
manęs l.nenustebino. tik dabar jaučiuosi ant Rustės grybo kad pavarius cool.gif Nors ir mandagiai ten pasisakiau, bet būčiau žinojus, būčiau patylėjus iš pagarbos moderatorei mirksiukas.gif

ir dar eilinį kartą stebiuosi c_girl mokėjimu pataikyti į publikos skonį, respect 4u.gif
Atsakyti
tai va kita karta atsargiau varykit ant grybų :lotuliukas :

sorry už spamą 4u.gif
Atsakyti
Garbinga 13 vieta biggrin.gif aciu balsavusiems , po Shindlerio saraso paziurejus nors sis tas linksmesnio, kad nelikau su 0 balsu. Laimetojams 4u.gif
Californiangirl atsibodai jau lotuliukas.gif (juokauju)
As balsavau uz antra thumbup.gif

upps...ne 13 vieta, bet 13 balsu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenele Raganele: 03 lapkričio 2008 - 01:19
Sveikinu prizinikes 4u.gif , dėkui už balsus 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu prizininkes 4u.gif Nė neabejojau, kieno yra pirmos vietos laimėtoja mirksiukas.gif Antroji irgi būtų gavus mano balsiuką, jei nebūčiau pražioplinus balsavimo blush2.gif

Dėl savo nuotraukos (Skrydžio) džiaugiuosi, kad ji suteikė progos praplėsti akiratį 4u.gif
Dėkui Gaziulkai ir Elenėlei Raganėlei, kad nepatingėjo paaiškinti 4u.gif

Dar galiu tik pridėti, kad tam efektui išgauti nebūtinas super duper aparatas ir ilgas išlaikymas. Tai yra paprasčiausias dėsnis - jei fotografuojant sujuda ranka, gaunat neryškų vaizdą. Jei rankos judesys sutampa su objekto judesiu, objektas (jei pasiseka, nes ryškumą į jį reikia vis dėlto pataikyti) lieka ryškus, o aplinka susilieja. Galit pačios tai pabandyti fotografuodamos bėgančius vaikus ar šunis. Tik, aišku, tam reikia l-a-b-a-i daug bandymų ir kantrybės rolleyes.gif

Atsakyti
keista, kad sita nuotrauka negavo balsu unsure.gif idomi....

user posted image
Atsakyti