Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos polipai

Sveikos mergaites , noreciau jusu paklausti, rado man polipa, ar nuojo gali skaudeti pilva, pykinti ?

Atsakyti

Ar niekas nezinot? :blink:​ 

Atsakyti

Kiek kraujuoja ir ar gausiai po polypo salinimo?

Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2017 09 27, 21:08)
<p>Kiek kraujuoja ir ar gausiai po polypo salinimo?</p>

Gali pakraujuoti iki menesio laiko,bet paprastai pakraujuoja apie 2sav.
Pavioje pradzioje gali buti gausus kraujavimas,veliau mazeja ir paskui tik tepliojimas
Atsakyti

Aciu uz atsakyma man kazkaip neramu 3diena o paketus turiu keistis kas1-2 h.ir galvoju ar cia taip turi but ar jau pas daktara eiti?

Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2017 09 27, 22:15)
<p>Aciu uz atsakyma man kazkaip neramu 3diena o paketus turiu keistis kas1-2 h.ir galvoju ar cia taip turi but ar jau pas daktara eiti?</p>

Jeigu neskauda,tai stebekit kolkas,bet jeigu skauda ar labai kraujuosit dar kelias dienas,kreipkites pas gydytoja
Atsakyti
Esu po polipų pašalinimo. Pasak gydytojos, polipai būna trijų tipų: nepiktybiniai, vešantys ir piktybiniai. Kaip suprasti vešantys? Mane kiek nugasdino pokalbis su gydytoja, nes turint vešantį polipą, vienas iš gydymo būdų yra gimdos šalinimas.
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2018 06 13, 22:09)
Esu po polipų pašalinimo. Pasak gydytojos, polipai būna trijų tipų: nepiktybiniai, vešantys ir piktybiniai. Kaip suprasti vešantys? Mane kiek nugasdino pokalbis su gydytoja, nes turint vešantį polipą, vienas iš gydymo būdų yra gimdos šalinimas.

Pas mane vesantys. Geriu kontraceptikus, gleivine isplonejo, nera kaip polipams augti. Klausiau apie gimdos salinima-sake, nesamone. Cia jau krastutiniausia priemone.
Atsakyti
QUOTE(_mamka_ @ 2018 06 14, 09:30)
Pas mane vesantys. Geriu kontraceptikus, gleivine isplonejo, nera kaip polipams augti. Klausiau apie gimdos salinima-sake, nesamone. Cia jau krastutiniausia priemone.

Aš pasirinkau vartoti Duphastona. Kontraceptikų atsisakiau.
Atsakyti

Bet kad jis irgi hormoninis. Kuo jis kitoks nei pvz desogestrel? Ne tiesiogiai sudetim, bet poveikiu.

Atsakyti

Bet kad jis irgi hormoninis. Kuo jis kitoks nei pvz desogestrel? Ne tiesiogiai sudetim, bet poveikiu.

Atsakyti
Sveikos, pakeliu tema:) man itaria polipa, nusiunte i Gimdymo namus arba Antakalnio klinika. Neisivaizduoju, pas ka registruotis. Gal kas gali parekomenduoti gydytoja Vilniuje? Tinka ir kitos klinikos.
Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti